Κάτι δεν πάει καλά- τελικά...ιογενής γαστρεντερίτιδα


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
μπραβο βρε Γιαννη μου! και πωπωπωωωωωωωωωωωω...λιωμα η φωτο ε;; πωωωωωωωω...μπραβο ρε γκρετα!
περδικι πλεον η μικρη

Εγω γιατι βλεπω μια μαυριλα ενα κουρνιαχτο και μια ανταρα??:D:D
εχεισ ενα δικιο. λεω να δωσω λιγη φωτεινοτητα. πολυ μαυριλα !!!

Πολύ καλά τα νέα!!!!!! :):)
εξαιρετικα. περασε κ αυτο

τωρα π δν ειναι τυφος αλλα ιογενης γαστρεντεριτιδα πως θα μεταμορφωσουμε τον τιτλο ? το αφηνω πανω σας.
 
Last edited by a moderator:






omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Ετσι οπως το εγραψες πιο πανω,εχει το σκυλι τωρα ιογενη γαστρεντεριτιδα αν ναι,ΩΩΩΩΩΩΩχ.
 




omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Ναι και θελεις λες καινουργιο ονομα για το θεμα η καταλαβα λαθος?δεν ηταν ΩΩΩΩΩχ η περιπτωση?
 






Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ΜΠΡΑΒΟ!!!Πολυ χαιρομαι :)
εσυ να ετοιμαζεσαι για δαγκωμα :p
τελος καλο ολα καλα. 100% εχει επανελθει. παραπονιεται π δν την βγαζω αλλα θελω να κανω κ τα αλλα εμβολια μην παθουμε καμια λαχταρα. Προσπαθω να διαβασω κιολας αλλα παιζω καθε 5 λεπτα μαζι της. εδω κ ενα 2ωρο ειμαι ακομα στην 2η σελιδα. χαχαχαχαχαχα
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Ναι και θελεις λες καινουργιο ονομα για το θεμα η καταλαβα λαθος?δεν ηταν ΩΩΩΩΩχ η περιπτωση?
η περιπτωση ηταν αχ βαχ ωχ κ λιγα λεω!!!
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
διαβάζω για την γκρετα και χάρηκα πολύ που έγινε καλά το πουλάκι μου!!!Εμένα μέσα σε 4 ώρες απόψε έκανε 4 φορές εμέτο,κίτρινο και αφρώδες...δεν έχει φάει κάτι πάντως που να την πείραξε,μόνο λίγες κροκέτες το πρωί και τίποτε άλλο όλη μέρα...διάβασα σε προηγούμενο ποστ ότι παθαίνουν γαστραντερίτιδα τα κουτάβια...Να υποθέσω ότι δεν είναι μόνο για κουτάβια??Εμένα είναι 1 χρόνου..Περιμένω να ξημερώσει για να πάμε στην κτηνίατρο,αλλά αν ξανακάνει εμετό θα την πάαρω τηλ και τώρα...πάντως δεν έχει και πολύ όρεξη,να φανταστείτε τρώγαμε στο σαλόνι και ούτε γύρισε να μασ κοιτάξει,ενώ κάνει σαν τρελό μολις μας δει να τρώμε!Να σημειώσω ότι της κάναμε στείρωση πριν μια βδομάδα και ακόμη δεν έχουμε βγάλει τα ράμματα,την αντιβίωση την τελειώσαμε προχθες(τα λέω μήπως παίζουν κι αυτά ρόλο στον εμετό).Σας ακούγεται πολύ σοβαρο?να ενοχλήσω τώρα την κτηνίατρο?
 




maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Καλημέρα! Τρέχω στον γιατρό! Σε 20 λεπτά ανοίγει! Εκανε άλλες 2 φορές εμετό!!! Ωωωωχχχ Χριστούλη μου!!
 




maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Ευχαριστώ berna, τελικά της κάναμε μια ενεσούλα,θα της κάνουμε το βράδυ και μια ζαντακ και ήδη είναι πολύ καλύτερα!!! Μάλλον γαστρίτιδα μου είπε οτι είναι...κυκλοφορεί ο ιος!!!! να προσέχετε όλοι!!!! Υπάρχουν πολλά κρούσματα!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Δεν υπάρχει πάντως κάτι που να μπορείτε να κάνετε προληπτικά (οπότε η προσοχή δεν συνίσταται σε κάτι συγκεκριμένο...).

Πολλά περαστικά εύχομαιστο μικρουλάκι!! :)
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Εχεις δίκιο kopritis,έτσι το είπα...Εννοείται πως δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα,απλά επειδή κάτι φίλοι μου φέρανε ένα κουταβάκι στο σπίτι που είχε λίγο ξερή μυτούλα πήγε το μυαλό μου στο ότι μπορεί να είχε κάτι και να κόλλησε τη δικιά μου...τελικά δεν είχε τίποτα!!! Λέω να προσέχουμε αν βλέπουμε κάτι ύποπτο σε άλλα σκυλάκια...όχι να κάνουμε κάτι άλλο προληπτικά...
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
τελος καλο ολα καλα κ για σενα κ για τον μπεμπη σου. μπραβο μαλτεζ
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Mπράβο και στην Γκρέτα!!! Εμείς πάντως δεν είμαστε και πολύ καλά ακόμη...τώρα έχουμε και διάρροια αλλά θα συνέλθει,πού θα πάει!!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Καλησπερα...
εχουμε 2 εμετους κ αδια8εσια!!! τι γινετε παλι ? :/
ειναι τα κλασσικα πρασινα γαστρικα υγρα που στο κεντρο ειναι πηχτα και λευκου χρωματος. δν προλαβα να τα μαζεψω γτ ακαριαια η βρωμιαρα μ τα φαγε!!!