Κάτι δεν πάει καλά- τελικά...ιογενής γαστρεντερίτιδα


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Παλι?:eek::(
Βρε Γιαννη εξετάσεις της εκανες την τελευταία φορα? Βιοχημικές, Γενικη?
Μηπως τρωει τιποτα παπουτσια και το παθαινει? Εμενα οταν ηταν μικρος και εκανε κομματια καμια παντοφλα ηταν με διαρροια 2 μερες...
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
δν τιθεται θεμα με παπουτσια γτ τησ τα εχουμε παρει ολα. οι εμετοι δν ειναι σαν την προηγουμενη φορα. τοτε ειχαν μια διαφανεια κατα καποιο τροπο. τωρα ειναι η κλασσικη μορφη. δν ειχαμε κανει περαιτερω εξετασεις τοτε γτ δν χρειαστηκε. τυφο ειχε πει ο ενας κτηνιατρος κ ο αλλος ιογενη γαστρεντεριτιδα. απο τοτε ηταν μια χαρα. θα την παρακολουθησω λιγο τωρα . δν εχει φαει ομως. αν κ τον τελευταιο καιρο επειδη εχει συνηθισει σε συκωτακια και φιλετακια(αναμεικτα με ξηρα τροφη) το παιζει δυσκολη. αλλα δν θεωρω και τελειως νορμαλ το να μην τρωει και καθολου!
και εχει κ μειωμενη διαθεση :mad:
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ειχαμε κανει βεβαια τα 2 τεστ για τυφο. το τεστακι βγηκε θετικο και η εξεταση κοπρανων αρνητικη. καλο ε???
?
 








Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
απο οτι καταλαβα εσεις σαν πιο εμπειροι μ λετε εμμεσως πλυν σαφως πως ισως κ ναι συνδεονται τα 2 περιστατικα. αυτο δν ειναι καλο. αυτο δν ειναι καθολου καλο
 






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βρε Γιαννη ξεκολλα με τα σεναρια! Δεν υπαρχουν σεναρια! Το τωρα υπαρχει μονο! Πηγενε σε ενα καλο κτηνιατρο και κανε ολες τις εξετασεις για να το αντιμετωπισεις σωστα!
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
ειναι απιστευτη επιστημονας ,εκπληκτικος ανθρωπος και πραγματικα φιλοζωη
εχω γυρισει τα τελευταια 30 χρονια και εγω δεν θυμαμαι που εχω φτασει για γιατρο και με ποιον δεν εχω μιλησει και δεν ξερω και ποσα τους εχω χωσει ,τριχες ,ασχετοι και ανευθυνοι και φιλοχρηματοι και με μια επαρση αχαρακτηριστη

σαν τη Γιανναρακη Βασιλικη και τη Γιωργια τη βοηθο της επισης γιατρος , δεν υπαρχουν, Κυκλαδων 16 Αργυρουπολη 210 99 66 054
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Μην με παρεξηγεις Αμαλια οταν λεω για τα χειροτερα σεναρια. Βιωσα ενα απο τα χειροτερα σεναρια.
Και καρκινο κ επιληπτικες κρισεις. Στο μυαλο μ τωρα για οσο διαστημα χρειαστει θα εχω παντα τα χειροτερα σεναρια.
Γτ διαπιστωσα πως τα χειροτερα σεναρια δν ειναι για τους αλλους αλλα για ολο τον κοσμο. Και μπορει να συμβει στον καθενα.
Ανα πασα ωρα και στιγμη. Θα το ψαξω εννοειται.
Ευχαριστω και παλι ολους σας
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
\ δεν θυμαμαι που εχω φτασει για γιατρο και με ποιον δεν εχω μιλησει και δεν ξερω και ποσα τους εχω χωσει ,τριχες ,ασχετοι και ανευθυνοι και φιλοχρηματοι και με μια επαρση αχαρακτηριστη

\
το ιδιο εχω βιωσει κ εγω αρκετες φορες.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Σ'ευχαριστω! Αν το θεμα του σκυλιου μου ειναι σοβαρο για σωστη και καλη γνωμη γιατρου θα φτασω μεχρι και στην Αργυρουπολη!

Viper βουρ στο γιατρο! Πειραιας - Αργυρουπολη δεν ειναι πολυ μακρια!
 


nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Φιλε Viper η Γιαννη καλυτερα...
Δεν γνωριζομαστε, ομως παρακολουθησα με συγκινηση το θεμα σου με την Φριντα , στεναχωρηθηκα με τον χαμο της , ενιωσα την αγωνια σου, χαρηκα με την αποφαση σου για την Γκρετα, ξαναστεναχωρηθηκα με την περιπετεια της.... ομως φιλε μου

χαλαρωσε! μην σκεφτεσαι τα χειροτερα , σκεψου το παρων οπως σου ειπαν και τι ενεργειες πρεπει να κανεις, ασε τα σεναρια κατα μερος.

Το μονο που καταφερνεις ειναι να αγχωνεσαι και να περνας αυτο το αγχος και στην μικρη σου

Φιλικα Βαγγελης
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ευχαριστω. ειναι καλυτερα συνηλ8ε παιζει τρωει κτλ... λετε να την πειραξε κατι αλλο ? διαροια δν ειχαμε παντως.
κρινετε απαραιτητο να παω για βιοχημικες?
Σκεφτομαι τα χειροτερα φιλε Βαγγελη γτ ειναι ακομα νωπο. Λογικα θα χαλαρωσω με τον καιρο .
Τωρα ομως ακομα ψαχνομαι. Σε ευχαριστω για το ενδιαφερον κ την συμβουλη.
Πολυ σημαντικη
 




Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
επικοινωνησα με 2-3 γιατρους κ αναμεσα τους ο καλος γιατρος μου κ μου πανε ολα καλα εφοσον δν το ξανακανε κ επανηλθε πληρως. κατι την πειραξε τπτ παραπανω. ημουν κ εγω υπερβολικος τελικα. πρεπει οντως να χαλαρωσω λιγο.
Σας ευχαριστω ολους κ παλι