Και ύστερα αναρωτιόμαστε....!!


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Εγώ Dj τα σιγουράκια τα ήξερα...
Για τον Ερατοσθένη και τον Κανέλο (αναλόγου βεληνεκούς) δεν ήξερα...
Να μη μάθω?
 


Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Όταν στην Ελλάδα γενικά ακούτε τη λέξη "πρόεδρος", είτε είναι πρόεδρος ομίλου, είτε πρόεδρος ομοσπονδίας, είτε οτιδήποτε άλλο, σας έρχονται θετικές σκέψεις; Αν όχι, τότε δεν είναι παράλογο να είναι πρόεδρος ομίλου φυλής εισαγωγέας κουταβιών.

Άλλωστε, το πρώτο πράγμα που γράφει ο κανέλλος στη σελίδα του είναι :

Είμαστε οι μόνοι που κάθε εβδομάδα ταξιδεύουμε οι ίδιοι στο εξωτερικό και πολύ αυστηρά επιλέγουμε σκύλους. Συνεργαζόμαστε με τα καλύτερα εκτροφεία και τα αποτελέσματα μας δικαιώνουν απόλυτα. Πολλά σκυλιά μας έχουν διακριθεί σε εκθέσεις τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Στο θέμα της εκδήλωσης των Dogo είχα ρωτήσει για την αφίσα, αλλά τότε ένιωσα να γίνεται γαργάρα... Ότι πέρασα και δεν ακούμπησα... :rolleyes:
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Στο θέμα της εκδήλωσης των Dogo είχα ρωτήσει για την αφίσα, αλλά τότε ένιωσα να γίνεται γαργάρα... Ότι πέρασα και δεν ακούμπησα... :rolleyes:
Για να το ένιωσες έτσι... επειδή είσαι και γυναίκα και έχεις τη διαίσθηση...
Κάτι ξέρεις...:)
 




Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Στην Ελλαδα,
Αν πεταξεις πετρα,
η Προεδρο θα χτυπησεις
η Π..στη.
Θέλω να πιστεύω πως το Π..στη αναφέρεται στις συμπεριφορές των ανθρώπων και όχι στις σεξουαλικές τους προτιμήσεις!!!
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ο Κανέλλος είναι πρόεδρος από το 1999....Έλα μ....στο τόπο σου!!!
Επίσης,ο κύριος θα έχει ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ περίπτερο στην έκθεση All pets 2012...προφανώς για να "προωθήσει" ακόμα παραπάνω τις 'πωλήσεις" του...
ΕΥΓΕ!!! Οπότε όποιος θέλει να αγοράσει το ΤΕΛΕΙΟ κουτάβι από ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ του εξωτερικού να προσέλθει στο περίπτερο του κυρίου Κανέλλου να "βάλει"τη παραγγελία του!!!!!!!!!!!!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Θέλω να πιστεύω πως το Π..στη αναφέρεται στις συμπεριφορές των ανθρώπων και όχι στις σεξουαλικές τους προτιμήσεις!!!
Μιάς και το ανέφερες...

Εγώ θέλω να πιστεύω ότι ο fotis1960... που είναι τόσο καλό "παιδί"... δεν πρέπει να με αναγκάσει ξανά να σβήσω μήνυμά του σαν "πολύ off-topic" (για να πω το ελάχιστο)...
 


Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
έχει άλλες προτιμήσεις ο Πυροσβέστης?
Όχι, ο πυροσβέστης δεν έχει άλλες προτιμήσεις (όχι ότι αφορά κανέναν αυτό, αλλά λέμε), απλά δεν αρέσκεται σε τέτοιου είδους σχόλια, όταν ειπώνονται κακοβούλως και εμπαθώς!!
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ωραία....καταρχήν μου το πηδήξατε το θέμα και δεύτερον βλέπω ότι γενικά το περνάμε στο ντούκου!!!!!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Kατερίνα, στο ντούκου δεν περνάει... Απλά απ'ότι καταλαβαίνω, για το καλό της κυνοΦΙΛΙΑΣ οφείλουμε να αγωνιζόμαστε μόνο οι ανοργάνωτοι κυνόφιλοι. Οι οργανωμένοι μπορούν να κάνουν τα στραβά μάτια κατά βούληση. Τα τσιράκια θα την κάνουν τη χαμαλοδουλειά, άλλωστε.. Ας μη φανούμε κι οι οργανομένοι κακοί? Και χαλάσουμε τι σχέση μας και χαλάσουν κι οι δουλειές μας!
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...καταρχήν μου το πηδήξατε το θέμα και δεύτερον βλέπω ότι γενικά το περνάμε στο ντούκου!!!!!
Οπως λέει και η kritikopoula, νομίζω ότι έχεις δίκιο... και στα δύο!:cool:

Το πρώτο είναι εύκολο να λυθεί, αρκεί να το ζητήσεις...:)
Για το δεύτερο, δεν φτάνουν μέχρι εκεί οι γνώσεις μου και η (τεκμηριωμένη) πληροφόρησή μου...:(
 


ollandos13

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2012
417
1
Ωραία....καταρχήν μου το πηδήξατε το θέμα και δεύτερον βλέπω ότι γενικά το περνάμε στο ντούκου!!!!!
ακριβως γι'αυτο εκανα κ την προηγουμενη ερωτηση κατερινα.. τωρα οσοι θελουν να αναλυσουν ρατσιστικες η μη αποψεις κ θιγονται κ τοσο πολυ κιολας ας μπουν σε κανενα αντιστοιχο φορουμ..

Με συγχωρειτε για την επιθετικη μου σταση αλλα μιλαμε στο DOG​forum κ οχι στο γκει φορουμ η σε κανα φορουμ των χρυσων αυγων.
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Νομίζω κάπου το έχω ξαναδιαβάσει αυτό.
Τι να πω βρε παιδιά, κάτι τέτοια μαθαίνω και βλέπω το φως στην ακρη του τουνελ να απομακρύνεται.

Όταν βλέπεις Κανέλους για προέδρους ομίλων φυλών, όταν βλέπεις φιλοζωική να αγοράζει τροφές κλπ από πετ σοπ που έχει κρεμασμένο στην είσοδο τεράστο πανό "ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΑΡΙΣΤΗΣ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 350 ΕΥΡΩ" επειδή τους κάνει καλή τιμή, σε τι να ελπίσεις πια?
Δε νιώθεις και λίγο μαλάκας στο τέλος?