Καλώς σας βρήκαμε!!!!




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Εχω ξαναπεί πως χρησιμοποιούσα εγώ το hibitane. Δισκάκια ντεμακιγιάζ, βρέξιμο, ελάχιστο hibitane, τριψιματάκι να γίνει αφρός και απευθείας πάνω στις πληγές ταμποναριστά. Το άφηνα 5-10 λεπτά και πάλι ταμποναριστό "ξέβγαλμα/στέγνωμα" με χαρτί κουζίνας.
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.970
Πειραιάς
Εχω ξαναπεί πως χρησιμοποιούσα εγώ το hibitane. Δισκάκια ντεμακιγιάζ, βρέξιμο, ελάχιστο hibitane, τριψιματάκι να γίνει αφρός και απευθείας πάνω στις πληγές ταμποναριστά. Το άφηνα 5-10 λεπτά και πάλι ταμποναριστό "ξέβγαλμα/στέγνωμα" με χαρτί κουζίνας.
εγω βαζω σε ενα μικρη φορμιτσα που χρησιμευει για τα muffins (και που τις χρησιμοποιω για να ταιζω τις αδεσποτες γατες :X3: ) hibitane αραιωμενο, κανω παπαρα τη γαζα, καθαριζω ή ταμποναριστο αναλογα και μετα ξεπλενω τη γαζα και καθαριζω με αυτη ή χρησιμοποιω ορο σε καινουργια γαζα, αναλογα την περιπτωση.

το χαρτι κουζινας (το εκανα κι αυτο παλιοτερα) δε σου αφηνει κομματακια στο τριχωμα;
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Κγω ετσι κανω αλλα τωρα μιλαμε για μπανιο ολικό....το ampitasol τοπικά δεν την ειχε πειράξει...
Δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στον γιατρό σου να ρωτήσεις;
Μεγάλος μπελάς τα φαρμακευτικά μπάνια, σε μαλλιαρά σκυλιά ρε γαμώτο. Μέχρι να φτάσει το νερό στο δέρμα, παίρνει ώρα. Τουλάχιστον μ'αυτές τις θερμοκρασίες, θα στεγνώνει εύκολα.


το χαρτι κουζινας (το εκανα κι αυτο παλιοτερα) δε σου αφηνει κομματακια στο τριχωμα;
Το διπλώνω σε πολλές στρώσεις και το κάνω ταμποναριστά, δεν τρίβω. Οπότε...όχι δεν αφήνει κομματάκια :p
 






Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Την εκανα....μου βγηκε η μεση αλλα την καραετριψα παντου.....το στηθος της ειναι δραμα παιδια....ματωσε η καρδια μου....λιγο το ζιρτεκ λιγο το μπανιο δεν εχει ξυστει απο το πρωι τουλαχιστον να ανακουφιστεί...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU