Κουταβι Lab! - Help Asap!!


AlexVag

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2009
289
0
ωραια και εγω αυτο κανω... και κατι αλλο...τα σκυλια αυτα μπορουν να φερνουν πραγματα μεσα απο το νερο...αρα βραχονται τα αυτια τους...οταν τα κανουμε μπανιο αν τα βραξουμε γιατι παθαινουν ωτιτιδες? αρα δεν πρεπει να μπαινουν και στο νερο? το δικο μου ευτυχως οταν κανει μπανιο ειναι παναγιτσα και δεν τα βρεχω καθολου
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
alexvag πολλες απο τις αποριες σου μπορει να εχουν ηδη απαντηθει οποτε πριν κανεις ποστ κανε μια σχετικη αναζητηση στο φορουμ μηπως υπαρχει ηδη αυτο που ψαχνεις.
και μην βαζεις ολες σου τις αποριες σε ενα thread για να διευκολυνεις ετσι την αναζητηση,διοτι ετσι μπορει να χαθουνε πολυτιμες πληροφοριες καθως ο τιτλος δεν συμπιπτει με την συζητηση που γινεται..

φιλικα:)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
ωραια και εγω αυτο κανω... και κατι αλλο...τα σκυλια αυτα μπορουν να φερνουν πραγματα μεσα απο το νερο...αρα βραχονται τα αυτια τους...οταν τα κανουμε μπανιο αν τα βραξουμε γιατι παθαινουν ωτιτιδες? αρα δεν πρεπει να μπαινουν και στο νερο? το δικο μου ευτυχως οταν κανει μπανιο ειναι παναγιτσα και δεν τα βρεχω καθολου
Τα σκουπίζεις πολύ καλά για να μη μεινει η υγρασία..(εγω χρησιμοποιώ και λαβίδα με βαμβάκι για να τα σκουπίζω όταν παμε για μπάνιο)
Δυσυτχώς τις ωτίτιδες δεν μπορέις να τις αποφύγεις..σε αυτές τις ράτσες...οπότε να έχεις στο σπίτι σου στοκ από το φάρμακο..
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Ekτός απο την θεραπεία που θα σου δώσει ο γιατρός σου, κοίταξε και την περίπτωση να είναι αλλεργικό σε κάποιο συστατικό της τροφής.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki