Κωμωδία!


Status
Κλειδωμένο θέμα

Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Δες πως τοποθετείτε ο GeorgeA χωρίς να έχεις κάποιο ύφος εσύ αντίθετα τα απαξιώνεις όλα Kirki!

Μιλάει και γράφει ο άνθρωπος μια μετάφραση και εσύ του λες ότι ο Milan λέει βλακείες και κτλ κτλ!

Εγώ προσωπικά δεν θέλω να διαβάσω τις λέξεις σου γιατί δεν έχουν κάτι να μου δώσουν και γιατί επίσης μιλάς με κάποιο υφάκι!

Αν θέλεις μπορείς να αναπτύξεις τον λόγο γιατί το θεωρείς βλακείες και γιατί έχεις διαφορετική άποψη!

Δεν μπορούμε να πούμε 2-3 πράγματα με ήρεμο τρόπο και σωστά?Πρέπει επειδή ο άλλος έχεις διαφορετική άποψη να τα παίρνουμε και να λέμε off topics πράγματα ή να τον αποπαίρνουμε?Αυτό το τακτ που έλεγα πιο πάνω...

Εμένα δεν μου αρέσει προσωπικά, αν θες την γνώμη μου, συνέχεια αυτό γίνεται, και δεν είναι και ωραίο οπτικά!
Ανέπτυξε τον λόγο σου ορθά και σωστά και αυτοί που σε διαβάζουν θα το δούνε, το να αναλωνόμαστε σε "όχι εγώ το θεωρώ βλακείες, όχι εσύ δεν έκανες καλή μετάφραση και είναι βλακείες αυτά κτλ" μοιάζει παιδιάστικο και του δημοτικού πράγματα...

Μπήκε ο DjSoukis, είπε 2-3 πράγματα ο άνθρωπος, ανέπτυξε την σκέψη του, είπαν 2-3 πράγματα και άλλοι και οδηγείτε η συζήτηση σε συνέχεια!
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?15242-Ποιος-είναι-ο-Cesar-Millan

τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Να το χαίρεσαι το σκυλάκι σου και όλα τα άλλα που έχεις καταδικάσει
Αυτή την δημοσίευση πόσο "αυστηρά" θα έπρεπε να την δούμε και πόσο να εξαντλούσαμε και να "τεντώναμε" τους κανονισμούς για να γίνει "υβριστική και προσωπική επίθεση";

Εσύ πιστεύεις ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς θα έπρεπε να διαγραφεί και γιατί;

Μόνο σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Αυτό είναι το ίδιο:

3ο! Καινουριο!! Φοβάσαι τον Admin και κάνεις edit ??? ΕΕΕΕΕ???
Δε βλέπεις καμία διαφορά;...Αυτό είναι προσωπική επίθεση και άσχετο βέβαια.

Τι νομίζεις ότι είναι να είσαι moderator σε ένα φόρουμ και μάλιστα σε αυτό;...Κάποιο προνόμιο που κάνει την ζωή σου πιο εύκολη ή την "διαμονή σου στο φόρουμ;

Ποιός να με φοβάται και γιατί;...:D...Δε μπορώ να μη γελάσω!

Μη τον κάνω ban;...και;

Ρε παιδιά ας πάψουμε να βλέπουμε παντού πλεκτάνες και εχθρούς!...Ας επικεντρωθεί ο καθένας στο να στηρίζει την άποψη του...ακόμα και τα συμφέροντα του (αν έχει, όποιος έχει, κλπ...μη με παρεξηγήσετε οι παρόντες), αλλά με τρόπο που δεν προσβάλλει.

Ας σκεφτόμαστε τι θα μας ενοχλούσε εμάς αν μας το έλεγε κάποιος τρίτος, άγνωστος και ας σκεφτούμε και ας λάβουμε υπόψη μας και τους άγραφους νόμους του διαλόγου και της ευγένειας.

Ξέρω κι εγώ...είναι τόσο δύσκολο...
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Στο παραπανω μηνυμα μου γιατι σβηστηκαν ΟΟΟΟΟΛΑ οσα εγραψα και εμεινε μονο το link admin?? Μπορεις να το επαναφέρεις?
 




Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Ζητάω συγνώμη που εμπλέκομαι και εκφράζω τη γνώμη μου χωρίς να ξέρω ποιό είναι το μήλον της έριδας και ούτε τα μέλη που αφορά. Αρχικά έδωσα ένα θενκς στον υποκινητή του thread διότι δίχως να γνωρίζω το θέμα μου φάνηκε σωστό και καλοδεχούμενο να υπάρχει μια φωνή που με ωραία λόγια εκφράζει μια άποψη ασχέτως αν εγώ προσωπικά δε γνωρίζω τι ισχύει και τι δεν ισχύει.

Θέλω όμως να πω και κάτι ακόμα και θα ήθελα να μου το επιτρέψετε. Καλώς ή κακώς δουλεύω πάρα πολλές ώρες. Το διαδίκτυο είναι μια διέξοδος τις καθημερινές που δεν υπάρχει περίπτωση να πάω για ένα ποτό, γιατί δε θα μείνω στο ένα και θα με μαζεύουν τελικά με το κουταλάκι. Ασχολούμαι αρκετά χρόνια με τα φόρουμ. Ποτέ δεν είχα δικό μου και ούτε ένιωσα την ανάγκη να το κάνω. Συμμετείχα πάντως στα μεγαλύτερα και πιο κινήσιμα που υπήρξαν σε όλους τους χώρους που μ' ενδιέφεραν. Στα περισσότερα ήμουν global moderator. Αυτή η εξουσία που κι εδώ πιπιλάνε μερικοί δεν είναι τίποτα περισσότερο από την πρόσβαση σε μερικές έξτρα λειτουργίες κι ενδεχομένως σε κάποια φόρουμ κι ενός εξτρα section που βλέπουν μόνο οι mod. Το τι μπορεί ή τι δε μπορεί να κάνει ένας mod λίγο ως πολύ γνωστό. Η ουσία είναι πως επιλέχθηκε από έναν άλλο άνθρωπο αυτόν που ίδρυσε τον ιστοχώρο βάσει κάποιων αρετών που διέθετε σχετικών με το χώρο κι όχι επειδή κατ' ανάγκη ήταν και φιλαράκι του.

Αν αυτά σας αρκούν σαν intro δε χρειάζεται να πω κάτι άλλο πάνω σ' αυτό πέραν του ότι το κάθε φόρουμ είναι σα μικρογραφία της κοινωνίας. Παντού υπάρχουν κανόνες και οφείλουμε να τους σεβόμαστε, αλλιώς οδηγούμαστε στον εξοστρακισμό. Αλλού οφείλουμε να σεβόμαστε τους κανόνες αυτού που πληρώνει το μισθό μας, αλλού πρέπει να σεβόμαστε κανόνες που διέπουν την εύρυθμη λειτουργία οργανισμών, φορέων, οργανώσων, κράτους, πάντως παντού υπάρχουν κανόνες. Σύμφωνοι σε ένα φόρουμ μπαίνεις για να χαλαρώσεις αλλά αυτό δε σημαίνει πως άτομα που σου θυμίζουν κάποιους απ' τον έξω κόσμο στους οποίους είσαι υπό ότι επειδή κατέχεις το τάδε ή το δείνα θέμα θα βρεις πάτημα για να τους τσακίσεις έστω και ιντερνετικά.

Ακούστε και το άλλο κι αν θέλετε πιστέψτε το. Το δικό σας φόρουμ είναι δυνατό και ζωντανό ακριβώς επειδή υπάρχει αντίλογος. Λίγα φόρουμ έχουν μείνει. Τα περισσότερα κατασπαράχθηκαν αφ' ενός απ' το fb κι αφ' ετέρου από μέλη ή ανεύθυνους admin που δημιουργούσαν ένα φόρουμ ως μέσο προβολής είτε για να γνωρίσουν άτομα, είτε για να πουν κάποια πράγματα, είτε για να αντιπαρατεθούν σε ένα άλλο φόρουμ κι όταν βαριόντουσαν προκαλούσαν αναταραχές από μόνοι τους.

Είναι υγιές να υπάρχει σε όλα διχογνωμία αλλά είναι πιο υγιές να υπάρχουν και κανόνες, όπως και ο εξοστρακισμός κάποιων που λένε κάτι άσκημο ή κάποιων που λένε κάτι με το λάθος τρόπο. Άλλοι μπορούν να μάθουν κι άλλοι όχι. Κάποιοι θέλουν να συμμετέχουν και κάποιοι επιδιώκουν να κυριαρχούν. Σκοπός είναι να περνάμε καλά και να μοιραζόμαστε εμπειρίες, αναμνήσεις, σκέψεις και πληροφορίες για τους αγαπημένους μας φίλους.

Να 'στε καλά.
 
Last edited:


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Από σένα και τον Νίκο βλέπω τις λέξεις "βλάκας", "επικίνδυνος", μπουνιές κλωτσιές, μιλάει ειρωνικά στον GeorgeA και του λέει "Σαν εκτροφέας θα έπρεπε να έπρεπε να καταλαβαίνεις περισσότερα",μιλάει στην Berna λέγοντας "Εχει να κανει με την ικανοτητα κρισης σου επι της εκπαιδευσης!", δηλαδή προσβάλλει την κρίση της αντί να της μιλήσει σωστά και με επιχειρήματα ενώ η κοπέλα παρέθεσε 1 βίντεο!Λίγα posts βλέπω που να είναι ουσιώδη...

Ρε συ Kirki, εγώ θα σου πω πως θα πρέπει να μιλάμε?
Δεν γνωριζόμαστε face to face και είναι ένας λόγος παραπάνω να σεβόμαστε ο ένας τον άλλο γιατί πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγείτε!
 




Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Αυτό προσβάλει? Επιτήθεται? Τι κανει για να ξέρουμε. Οι υπόλοιποι τι λέτε? Είναι ίδιας αξίας με αυτο?

-Quote (Originally by Kirki - Amirah)---
διαγράφηκε ως οφ τοπικ
---End Quote---

---Quote (Originally by George A)---
τι λέει ο Cesar Millan για παρόμοια περίπτωση...


Με ένα σκυλί υψηλής ενέργειας, θα έβαλα rollerblades μου ή θα έπαιρνα το ποδήλατό μου! Μην πάς ενάντια στη φύση του. Μερικά σκυλιά απλά προτιμούν να τρέξουν πριν περπατήσουν. Μπορεί κάλλιστα να είναι ένας από αυτούς.

Τα σκυλιά μπορεί να περπατήσει για ώρες, αλλά μπορεί να τρέξει για περιορισμένο διάστημα. Σε γενικές γραμμές, μετά από 15 λεπτά τρέξιμο το σκυλί θα είναι έτοιμο για περπάτημα. Τότε θα είναι έτοιμο για μια βόλτα. Εάν δεν μπορείτε να τρέξετε με αυτόν, προτείνω τη χρήση ένος σακίδιου για να ανακατευθύνετε την ενέργεια.

Παραμείνετε ήρεμη και κατηγορηματική,

Cesar Millan
---End Quote---
Αυτή την δημοσίευση πόσο "αυστηρά" θα έπρεπε να την δούμε και πόσο να εξαντλούσαμε και να "τεντώναμε" τους κανονισμούς για να γίνει "υβριστική και προσωπική επίθεση";

Εσύ πιστεύεις ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς θα έπρεπε να διαγραφεί και γιατί;

Μόνο σύμφωνα με τους κανονισμούς!

Αυτό είναι το ίδιο:



Δε βλέπεις καμία διαφορά;...Αυτό είναι προσωπική επίθεση και άσχετο βέβαια.

Τι νομίζεις ότι είναι να είσαι moderator σε ένα φόρουμ και μάλιστα σε αυτό;...Κάποιο προνόμιο που κάνει την ζωή σου πιο εύκολη ή την "διαμονή σου στο φόρουμ;

Ποιός να με φοβάται και γιατί;...:D...Δε μπορώ να μη γελάσω!

Μη τον κάνω ban;...και;

Ρε παιδιά ας πάψουμε να βλέπουμε παντού πλεκτάνες και εχθρούς!...Ας επικεντρωθεί ο καθένας στο να στηρίζει την άποψη του...ακόμα και τα συμφέροντα του (αν έχει, όποιος έχει, κλπ...μη με παρεξηγήσετε οι παρόντες), αλλά με τρόπο που δεν προσβάλλει.

Ας σκεφτόμαστε τι θα μας ενοχλούσε εμάς αν μας το έλεγε κάποιος τρίτος, άγνωστος και ας σκεφτούμε και ας λάβουμε υπόψη μας και τους άγραφους νόμους του διαλόγου και της ευγένειας.

Ξέρω κι εγώ...είναι τόσο δύσκολο...
Στο παραπανω μηνυμα μου γιατι σβηστηκαν ΟΟΟΟΟΛΑ οσα εγραψα και εμεινε μονο το link admin?? Μπορεις να το επαναφέρεις?
Προφανός Admin μου κάνεις πλάκα έτσι??? Τα σκυλια που ΕΧΕΙΣ καταδικασει δεν ειναι προσωπικη επιθεση, και ειναι το "οι βλακειες του Milan"...

ρε παιδια μπορειτε να κανετε παραθεση τι εγραψε ο νικος και εγινε μπαν?
Δες το άλλο! Πως ξεκίνησε και ποιος μπαναριστικε τελικα!

Αυτά τα λόγια, καθώς και ορισμένα άλλα... όπως οι χαρακτηρισμοί "βλάκας" κλπ...
Μου θυμίζουν τα "τελευταία λόγια Μεγάλων Ανδρών"...
τι είναι αυτά τα λόγια? "ο ενθουσιασμός του πρωτάρη, ή η τελευταία δοκιμασία του νικητή"?

Υ.Γ. Ναι, ο Cesar Millan είναι πάρα πολύ σκληρός εκπαιδευτής!!!

Υ.Γ.2. Ναι, αναλαμβάνει και σκυλιά που είναι ένα βήμα πριν από την ευθανασία...

Υ.Γ.3. Και, ναι, κάνει και φοβερό sales promotion...
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?15242-%CE%A0%CE%BF%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%BF-Cesar-Millan%2Fpage4
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
πάντως αν ήμασταν σε άλλο φορουμ αυτο θα είχε διαγραφει
μια ερωτηση ειχα κανει καπου αλλου και μου κλειδωσαν τ θεμα και λεω γιατι?? και μου λενε αν συνεχίσεις θα εισηγηθώ στο admin να σε κανει ban! οποτε καλα είναι εδω
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?15242-Ποιος-είναι-ο-Cesar-Millan

τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
Admin!!! Που ειναι αυτα που εγραψα ΟΕΟ??? Τα σβήσανε πάλι??? Ειναι offtopick? Προσωπικη επίθεση? Μιλάω άσχημα???? ΠΟΥΝΤΑ????
 






Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Δες πως τοποθετείτε ο GeorgeA χωρίς να έχεις κάποιο ύφος εσύ αντίθετα τα απαξιώνεις όλα Kirki!

Μιλάει και γράφει ο άνθρωπος μια μετάφραση και εσύ του λες ότι ο Milan λέει βλακείες και κτλ κτλ!

Εγώ προσωπικά δεν θέλω να διαβάσω τις λέξεις σου γιατί δεν έχουν κάτι να μου δώσουν και γιατί επίσης μιλάς με κάποιο υφάκι!

Αν θέλεις μπορείς να αναπτύξεις τον λόγο γιατί το θεωρείς βλακείες και γιατί έχεις διαφορετική άποψη!

Δεν μπορούμε να πούμε 2-3 πράγματα με ήρεμο τρόπο και σωστά?Πρέπει επειδή ο άλλος έχεις διαφορετική άποψη να τα παίρνουμε και να λέμε off topics πράγματα ή να τον αποπαίρνουμε?Αυτό το τακτ που έλεγα πιο πάνω...

Εμένα δεν μου αρέσει προσωπικά, αν θες την γνώμη μου, συνέχεια αυτό γίνεται, και δεν είναι και ωραίο οπτικά!
Ανέπτυξε τον λόγο σου ορθά και σωστά και αυτοί που σε διαβάζουν θα το δούνε, το να αναλωνόμαστε σε "όχι εγώ το θεωρώ βλακείες, όχι εσύ δεν έκανες καλή μετάφραση και είναι βλακείες αυτά κτλ" μοιάζει παιδιάστικο και του δημοτικού πράγματα...

Μπήκε ο DjSoukis, είπε 2-3 πράγματα ο άνθρωπος, ανέπτυξε την σκέψη του, είπαν 2-3 πράγματα και άλλοι και οδηγείτε η συζήτηση σε συνέχεια!

τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ΧΑΧΑΧΑΧΑ σας τσακωσα. Παλι τα σβήασατε??? Εδω copy paste all night long!
ηρεμησε καλε, δεν σε διεγραψαν και απο το ληξιαρχειο, υπαρχεις ακομη! μπα σε καλο σουυυυ...
εναρξη, τερματισμος λειτουργειας, ανοιγουμε παραθυρο, πεταμε τη μπαλαντεζα μονο...απλα και ομορφα..μπρεθ ιν μπρεθ αουτ, ολα καλα, οκ φιλε, ενταξει τωρα?
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ρε τρελέ
τι σβήσαμε/σβήσανε????

εγώ που υποτίθετε βλέπω σβησμένα και άσβηστα δεν βλέπω να έχει σβηστεί τίποτα......

άτιμο ίντερνετ τι μας κάνεις νυχτιάτικα..........
 




Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?15242-Ποιος-είναι-ο-Cesar-Millan

τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
Admin!!! Που ειναι αυτα που εγραψα ΟΕΟ??? Τα σβήσανε πάλι??? Ειναι offtopick? Προσωπικη επίθεση? Μιλάω άσχημα???? ΠΟΥΝΤΑ????
ρε τρελέ
τι σβήσαμε/σβήσανε????

εγώ που υποτίθετε βλέπω σβησμένα και άσβηστα δεν βλέπω να έχει σβηστεί τίποτα......

άτιμο ίντερνετ τι μας κάνεις νυχτιάτικα..........
Διαβασε, αυτα που γραφω. Σε λιγο αν εξαφανιστουν.... Δεν ξερω τι παιζει. Γραφω αυτο ομως

τα εχουμε πει εδω... Απο εκει και περα, αν δεν σου αρεσει κατι, μη το διαβαζεις. Και εμενα δεν μου αρεσουν πολλα! Σε λιγοτερα απο τα μισα αντιδραω. Γιατι εχετε εσεις περισσοτερα δικαιωματα απο εμενα, δεν καταλαβα; Λεω οτι ο Μιαν λεει βλακειες. Τι εγινε δλδ??? Θα με τρελανετε? Και θεορω οτι ενα σαπιο copy paste μιας κακης μεταφρασης ειναι μεγαλυτερη ελειψη σεβασμου απο ολα οσα λες στο προβλημα που παραθετει ο αλλος. Δειχνει κατα ποσο υπευθυνα του απαντας, και κατα ποσο ψαχνεσαι και ασχολεισαι. ΑΝ δεν κανεις ουτε καν αυτο, τοτε πως προτεινεις μεθοδους????

Απλα και ομορφα!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
ΧΑΧΑΧΑΧΑ σας τσακωσα. Παλι τα σβήασατε??? Εδω copy paste all night long!
Θα με τρελάνεις ρε συ?Γιατί νομίζεις ότι σου σβήνουμε μηνύματα?Που τα βλέπεις τα σβησμένα?

Τα quote των quote δεν μπορούν να αντιγραφούν!Αν παραθέτεις κάποιο μήνυμα το οποίο έχει μέσα quote δεν αντιγράφεται!

Ρε συ Kirki να αντιδράς δεν είπε κανείς να μην αντιδράς αλλά κάν'το με ήρεμο τόνο τρόπο και ύφος με επιχειρήματα που αρμόζει στον συνομιλητή σου που δεν τον ξέρεις!Αυτό σημαίνει το forum!

Αν μου μιλούσες εμένα από κοντά με όποιο ύφος ήθελες θα σου απαντούσα και εγώ και δεν θα 'χα και πρόβλημα αλλά εδώ μέσα υπάρχουν κάποιοι κανονισμοί!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU