Κωμωδία!


Status
Κλειδωμένο θέμα


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Πραγματικά βλέπεις φαντάσματα τελικά.
Για το γεγονός ότι ο Νικος ήταν κάποτε μοντ όμως, σιωπησες ηχηρά.
Μπα, δεν σιωπησα καθολου. Τι λεει αυτο?? Σιγα τα αυγα. Berna , δεν ειμαι απο αυτους που ξερεις... Το οτι βλεπω φαντασματα, ειναι παλι κοινονικο σχολιο να το πω?? Οτι κατα τη γνωμη μου ο Milan λεει βλακειες ειναι προσωπικη επιθεση στον GeorgeA ομως.... Εγω βλεπω φαντασματα, και εσεις δεν βλεπετε μπροστα σας!
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
A, στο καλό και είχα αρχίσει να μετακομίζω έπιπλα στην πόρτα!

Γιατί άλλο να κάνω ban τον Nikoς και ίσως τον Kirki-Amirah και άλλο να "σκάσει" η galazio με τα σώβρακα (ο πληθυντικός με φόβισε περισσότερο)...:D

Υπάρχουν ερωτήσεις που δεν έχω απαντήσει ή απορίες...κάτι;

Να και οι απειλες.... Be my guest Admin!
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
φιουχ, στο τσακ γλιτωσαν, με τα σωβρακα ειχα βγει εξω ναουμ να δω ποιον θα πρωτοπελεκισω!
συγνώμη
επειδή πίστευα ανέκαθεν πως είσαι γυναίκα.........σώβρακα φοράς???????????
:p:p:p
όχι ότι με πειράζει κιόλας.......:lol:
χάθηκε ένα μποξεράκι ρε γμτ? κι αν όχι μπόξερ τότε ένα μπουλμαστίφ!!!!!κι αυτό σάλια έχει :p

ρε συ κίρκη
αφού είσαι καλό παιδί
γιατί είσαι παρεξηγιάρης?
ο αντμίν εξυπηρετεί σκοτεινά συμφέροντα αλλά τι να κάνει ο άνθρωπος...έχει στόματα να θρέψει!!!!!!!
αλλά είναι τόσο σκοτεινά που αν το κάνει μέσω φόρουμ θα σκοτεινιάσει όλο τόσο πολύ που δεν θα βλέπουμε να γράψουμε και τελικά δεν ξέρει κι αυτός πως να τα εξυπηρετήσει.........
εμείς οι μόντ είμαστε όλοι κάτι μεταξύ νυχτερίδας και κορακιού......
εκτός απο τον όσκαρ που είναι διασταύρωση μπάτμαν με λυκάνθρωπο (εξ ου και σούπερ μοντερέιτορ)

το ρημαδο ίντερνετ τα έχει αυτά και όταν γράφεις απότομα παρεξηγήσε εύκολα
λάθη γίνονται
κανείς δεν είναι τέλειος

τελικά
είναι ανάγκη να τρωγόμαστε?

άντε
καλή καρδιά ρε
και υγεία πάνω απο όλα

γαλάζιο
αν είσαι άντρας σόρρυ ρε φίλε.καλά κάνεις και φοράς σώβρακα....ελπίζω να είναι αυτά με την τσουτσουνοθυρίδα τα τελείως κλάσικ

καληνύχτα!!!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μπα, δεν σιωπησα καθολου. Τι λεει αυτο?? Σιγα τα αυγα. Berna , δεν ειμαι απο αυτους που ξερεις... Το οτι βλεπω φαντασματα, ειναι παλι κοινονικο σχολιο να το πω?? Οτι κατα τη γνωμη μου ο Milan λεει βλακειες ειναι προσωπικη επιθεση στον GeorgeA ομως.... Εγω βλεπω φαντασματα, και εσεις δεν βλεπετε μπροστα σας!
Ο Νίκος έθιξε την δουλειά του GeorgeA και του Kos!

Εσείς ασχολείστε ερασιτεχνικά σε ένα club ενώ κάποιοι άλλοι κάνουν επαγγελματική δουλειά πάνω σε κάτι!
 




Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.705
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Για τις κλικες μιλάω Κιρκη... για τις κλικες... Πολλοί μοντ έχουν γίνει ban.... Επομένως το να είσαι μοντ δε σημαίνει πως δεν θα σβηστει το ποστ σου, πως δεν θα την ακούσεις ή πως δεν θα πας για μπάνιο..
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εγω ξέρω οτι είναι Μεγάλη εβδομάδα και ασχολούμαστε με (όσο δεν πάει ) πεζά θέματα!!
εεεεεεεεε, οχι και πεζο θεμα τα της τσουτσουνοθυριδας μου!!!!!
 


Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Για τις κλικες μιλάω Κιρκη... για τις κλικες... Πολλοί μοντ έχουν γίνει ban.... Επομένως το να είσαι μοντ δε σημαίνει πως δεν θα σβηστει το ποστ σου, πως δεν θα την ακούσεις ή πως δεν θα πας για μπάνιο..
Εξαρταται με ποιους εισαι...
 










Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Ο Νίκος έθιξε την δουλειά του GeorgeA και του Kos!

Εσείς ασχολείστε ερασιτεχνικά σε ένα club ενώ κάποιοι άλλοι κάνουν επαγγελματική δουλειά πάνω σε κάτι!
Να λοιπον που δεν ξέρεις αρκετα...
Παρόλα αυτα, το να είσαι επαγγελματίας, δεν σου δίνει περισσότερο δικαιωμα να μιλάς. Σου δίνει μεγαλύτερη ευθύνη στο να μη λες μπουρδες!
 




admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Ποιές απειλές μωρέ;...Αυτό κατάλαβες;

Απειλή θα ήταν να σου πω "Θα σε κάνω ban αν δε βάλεις στο λογαριασμό 0234.47556.387575 Eurobank 100 ευρώ"...

Δεν είναι απειλή όταν κάποιος προσπαθεί να σου πεί πως έχει διαφορά το "Έχεις καταδικάσει τα επόμενα σκυλάκια με το να πάρεις από..." με το "Copy Paste και κακή αυτόματη μετάφραση μπορούσες να κάνεις μόνο;;...Εσύ σαν εκτροφέας θα έπρεπε...".

Δε βλέπεις ότι ο ένας "φωτογραφίζει" μια πράξη και προσπαθεί να δείξει το λάθος της και ο άλλος "φωτογραφίζει", "στοχεύει" ένα άτομο και δεν προσφέρει την δική του άποψη;

Τι νομίζεις ότι κερδίζω ή χάνω από τον διάλογο που έχουμε και τι θα κέρδιζα ή θα έχανα αν σε έκανα ένα ban αμέσως και κλείδωνα το θέμα;...Γιατί νομίζεις ότι συζητάμε;
 








Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU