Μεταφορά & ασφάλεια...


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Σχεδόν, δεν θα μετακινηθεί καν.
Πριν απορήσεις για το πως μπορεί να έχουμε πάρει δίπλωμα, μπορείς να μου πεις, αν έχεις έστω δει ποτέ, box ειδικά για μετρίου και άνω μεγέθους σκύλου, μέσα σε αυτοκίνητο;
Είτε στα πίσω καθίσματα, είτε στο πορτ-μπαγκάζ. Σε οποιονδήποτε τύπο και μέγεθος αυτοκινήτου. Εκτός από αγροτικό :D Εχεις ιδέα τι μεγέθους είναι και πόσο χώρο του αυτοκινήτου πιάνει;

* αυτό με τα box στο καπώ, κάτι άλλο θα ήθελες να πεις ε;
εχω και εγω μποξ μαρεκο αρα εχω δει ναι και εχω και κουτι ναι.
το μποξ στο καπο εννοουσα αν ειναι στο πορτ μπαγκαζ.
η διαφορα ειναι......θελω τον σκυλο μεσα και οχι εξω,αυτο καταλαβαινω.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
η διαφορα ειναι......θελω τον σκυλο μεσα και οχι εξω,αυτο καταλαβαινω.
Αυτό το ρεζουμέ, είναι για το θέμα "Διαμέρισμα vs Αυλή".

Κατά τα λοιπά, αν έχεις κι εσύ box, και το θεωρείς λιγότερο ασφαλές από το κουτί, στον κώλο του αμαξιού, εντάξει...τι να κάνουμε τώρα; Δεν χρειάζεται να το αναγάγουμε το θέμα σε τηλεμαραθώνειο ντε και καλά, για να σε πείσουμε, για το παράλογο της σύγκρισης. Δικαίωμά σου. Δικός σου ο σκύλος, δική σου ευθύνη και η ασφάλειά του.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Αυτό το ρεζουμέ, είναι για το θέμα "Διαμέρισμα vs Αυλή".

Κατά τα λοιπά, αν έχεις κι εσύ box, και το θεωρείς λιγότερο ασφαλές από το κουτί, στον κώλο του αμαξιού, εντάξει...τι να κάνουμε τώρα; Δεν χρειάζεται να το αναγάγουμε το θέμα σε τηλεμαραθώνειο ντε και καλά, για να σε πείσουμε, για το παράλογο της σύγκρισης. Δικαίωμά σου. Δικός σου ο σκύλος, δική σου ευθύνη και η ασφάλειά του.
χαχαχαχαχαχα
τωρα σε παω.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22