Μaya (Ελληνικος Ποιμενικος)


argos_ch

Member
26 Ιουνίου 2013
19
4
Cyprus
Σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια. Ο Αργος τη δεχτηκε πολυ πιο ευκολα απο οτι περιμενα αν και η μικρη του γρυλιζε. Στο φαι αρπαζονται καποτε αλλα ειναι παντα καποιος εκει και επιβλεπει.
 














takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Βλέπω ότι 2 θεοί διεκδικούν την πατρότητα της κούκλας :p
Τακη να εισαι καλα φιλε!
Το είπα γιατί στο αρχικό σου ποστ είπες ότι ο πατέρας είναι ο Δίας, ενώ στο pedigree φαίνεται να είναι ο Άρης

Αλλά καταλαβαίνω αυτό το μπέρδεμα όταν είσαι "χαζομπαμπάς" :D
 


argos_ch

Member
26 Ιουνίου 2013
19
4
Cyprus
Οχι φιλε δεν ηταν μπερδεμα.
Οταν επισκεφτηκα το κυριο για να δω και μετα να παρω το σκυλι φωναξε τον Αρσενικο "Διακο" οποτε υπεθεσα ετσι ειναι και στο Pedigree το ονομα. Σημερα που εφτασε στα χερια μου παρατηρησα και εγω οτι ειναι γραμμενος Αρης. (Λες να ηταν Παοκτσης και να το αλλαξε :D. Απο τη Θεσσαλονικη κιολας πολυ πιθανο :D) Οπως και να εχει και η μικρη μου ειναι γραμμενη αλλιως και την φωναζω αλλιως.
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Οχι φιλε δεν ηταν μπερδεμα.
Οταν επισκεφτηκα το κυριο για να δω και μετα να παρω το σκυλι φωναξε τον Αρσενικο "Διακο" οποτε υπεθεσα ετσι ειναι και στο Pedigree το ονομα. Σημερα παρατηρησα και εγω οτι ειναι γραμμενος Αρης. (Λες να ηταν Παοκτσης και να το αλλαξε :D. Απο τη Θεσσαλονικη κιολας πολυ πιθανο :D) Οπως και να εχει και η μικρη μου ειναι γραμμενη αλλιως και την φωναζω αλλιως.
χαχαχαχαχαχα συνήθως έτσι γίνεται... είναι όπως κάνουμε το χατήρι στη πεθερά, ακούγεται το όνομα της στα βαφτίσια και μετά καμιά σχέση το όνομα...:p
 




VOSDOGIAN

Member
12 Ιουνίου 2014
19
15
49
Το να πω κούκλα ειναι λίγο,ειναι υπέροχη η μικρή αυτο το άσπρο ειναι το αγαπημένο μου έτσι θα ήθελα να ειναι αν καποια στιγμή αποφασίσω να αποκτήσω ενα τσοπάνη;) αν και πολύ νέος εδώ θα ζητήσω και εγω καμιά φωτο να δούμε πως έγινε
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Τι υπεροχο αρκουδο-φατσονι ειναι αυτο??? Μια ομορφια! Να σου ζησει και να περνατε ομορφα! Αναμενουμε φωτογραφικο υλικο!!!!
 












VOSDOGIAN

Member
12 Ιουνίου 2014
19
15
49
Δεν έχω λόγια το ένα καλυτερο απο το άλλο:love: όσο ψάχνω-διαβάζω -βλέπω τόσο πιο πολύ θαυμαζω αυτα τα σκυλιά(y)
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Η Κοραλία είναι επό το ζευγάρωμα Μακεδόνα-Αφροδίτης, και ο Μύθος από το ζευγάρωμα ΆργουΑντίγονου - Δήμητρας.
Ο Μακεδών είναι γιός του Καλέση από το ζευγάρωμα με τη Νάπη. Ο Άργος Αντίγονος από το ζευγάρωμα Νταβέλη του Βατζιά με Ροδόπη
 

Attachments

Last edited:
  • Like
Reactions: έκτορας 2012


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π