Νέος ιδιοκτήτης Χάσκι... 30 ημερών.


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Θεωρείς ακόμα τον εαυτό σου ξερόλα?? και τους υπόλοιπους μ.... που κάθονται και σου λένε 5 πράγματα δίνοντας το χρόνο τους????
[video=youtube;_fu4mzBsMTQ]http://www.youtube.com/watch?v=_fu4mzBsMTQ[/video]
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Οι ιδιώτες και τα petshops ευθύνονται για όλο αυτό το βασανιστήριο!!!! και να ξέρεις φίλε μου πως όπως σκεύτεσαι εσύ σκεύτονται άλοι χιλιάδες και το αποτέλεσμα να γίνουν άλες χιλιάδες γέννες=αδέσποτα-πονεμένα βασανισμένα στν ανθρώπινη κόλλαση!

Είμαι σύγουρη πως σε κάποιο καιρό θα ψάχνεις και ταίρι με αυτά τα μιαλά...
 


milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Ευχομαι μονο να μη σου βγαλει προβληματα συμπεριφορας..Θα το μετανοιωσεις μετα πολυ και θα λες ¨΄γιατι το παιζα ξερολας στο φορουμ;;Τα παιδια προσπαθουν να βοηθησουν,οχι να σε βαλουν το μαχαιρι στο λαιμο..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Τα παιδια προσπαθουν να βοηθησουν,οχι να σε βαλουν το μαχαιρι στο λαιμο..
Με εξαίρεση μάλλον εμένα, που με όσα διαβάζω, μου δημιουργείται η επιθυμία, να χρησιμοποιήσω καλύτερα το μαχαίρι :rolleyes:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Αμάν...σ'ευχαριστώ...να ακυρώσω το ραντεβού με τον ψυχίατρο :eyecrazy::flip:
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Σας θαυμάζω απεριόριστα όλους σας που εχετε ακόμη την όρεξη και την υπομονή να πολεμάτε όχι μονο την ξερολίαση αλλά και την αλαζονεία στον υπέρμετρο βαθμό!
Αν έγραφα κάτι θα ήθελα να έχω γράψει την θεική απάντηση-μια εικόνα χίλιες λεξεις- της tara για τον κύριο που νομίζει ότι πήρε αυτό το συγκεκριμένο που ήθελε.
 




DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
θανο ειμαι σιγουρος οτι σε λιγο καιρο θα ψαχνεις συντροφο να ζευγαρωσεις το σκυλι σου γιατι ετσι πρεπει οπως
φανταζομαι θα νομιζεις

και ειμαι σιγουρος πως θεωρεις το σκυλι σου καθαροαιμο

και ειμαι σιγουρος οτι θεωρεις τους εκτροφεις απατεωνες αφου εσυ πηρες καθαροαιμο χωρις τοσα φραγκα
και ειμαι σιγουρος πως αν ο σκυλος παρουσιασει προβλημα υγειας οπως ο δικος μου που μου κοστισε 1500 ευρω
δεν θα τα δωσεις επειδη δεν θα τα εχεις οπως λες

και ειμαι σιγουρος οτι ολα αυτα ειναι απο ελειψη δεκτικοτητας και εγωισμου,δεν πιστευω οτι εισαι χαζος
αντιθετως,απλα η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια

εμεις εδω δεν το παιζουμε ειδημωνες απλα δεν μασαμε κουτοχορτο
γιατι αμα μασαγαμε θα πιστευα και εγω τον αλλον που ειχε πιτμπουλ στον δρομο και τον ρωτησα τι ειναι και μου λεει σταφορσαιρ και αμα θελω κουταβι 200 ευρω μονο
και του λεω ξερωντας οτι δεν ειναι ποιο σταφορσαιρ ειναι απο τα 2 αμερικανικο η αγγλικο και μου λεει απο γαλλια

μαλλον δεν ψαχνεσαι γενικοτερα στην ζωη σου φιλε μου!
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
θανο ειμαι σιγουρος οτι σε λιγο καιρο θα ψαχνεις συντροφο να ζευγαρωσεις το σκυλι σου γιατι ετσι πρεπει οπως
φανταζομαι θα νομιζεις

και ειμαι σιγουρος πως θεωρεις το σκυλι σου καθαροαιμο

και ειμαι σιγουρος οτι θεωρεις τους εκτροφεις απατεωνες αφου εσυ πηρες καθαροαιμο χωρις τοσα φραγκα
και ειμαι σιγουρος πως αν ο σκυλος παρουσιασει προβλημα υγειας οπως ο δικος μου που μου κοστισε 1500 ευρω
δεν θα τα δωσεις επειδη δεν θα τα εχεις οπως λες

και ειμαι σιγουρος οτι ολα αυτα ειναι απο ελειψη δεκτικοτητας και εγωισμου,δεν πιστευω οτι εισαι χαζος
αντιθετως,απλα η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια

εμεις εδω δεν το παιζουμε ειδημωνες απλα δεν μασαμε κουτοχορτο
γιατι αμα μασαγαμε θα πιστευα και εγω τον αλλον που ειχε πιτμπουλ στον δρομο και τον ρωτησα τι ειναι και μου λεει σταφορσαιρ και αμα θελω κουταβι 200 ευρω μονο
και του λεω ξερωντας οτι δεν ειναι ποιο σταφορσαιρ ειναι απο τα 2 αμερικανικο η αγγλικο και μου λεει απο γαλλια

μαλλον δεν ψαχνεσαι γενικοτερα στην ζωη σου φιλε μου!
Φιλε καταρχην δεν εχω σκοπο να ζευγαρωσω το σκυλι..Αυτα ειναι δικα σας αυθαιρετα συμπερασματα..Δεν θεωρω κανεναν απατεωνα..Ο καθενας βγαζει το μεροκαματο του οπως μπορει,,εμενα αυτο δεν με απασχολει..Δεν θα διεθετα τετοιο ποσο ωστε να αγορασω σκυλο..Ετσι το βλεπω εγω,ετσι ενεργω..Τωρα αν εχω να τον συντηρησω η να του πληρωσω αν παθει κατι ασε να ξερω εγω καλυτερα την οικονομικη μου κατασταση και των δικων μου..Και να σου πω και κατι..Απο την πρωτη στιγμη που τον αντικρυσα τον λατρεψα,και να σαι σιγουρος οτι θα κανω το παν να ζησει οπως του αξιζει..Ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει,,ξαναειπα,δεν με απασχολει..Δεν θα μου φανει διολου περιεργο να μου πει καποιος οτι δεν πηρα σκυλι αλλα πηρα διασταυρωση κουνελιου,με παπαγαλο..Η παρουσια του μου προκαλει τοση χαρα που δεν παει να ειναι χασκι,μασκι,φασκι και γω δεν ξερω τι αλλο θα γυρισει να πει ο οποιοσδηποτε..Αυτο που νιωθω οταν με κοιταει δεν περιγραφεται και ας κανουν οι περισσοτεροι τουμπες και ας λενε τα δικα τους..Τελος οσον αφορα το κομματι περι υγειας,απλα ΕΛΕΟΣ..Ζωντανος οργανισμος ειναι,υπαρχει και το ενδεχομενο καποια στιγμη στην πορεια να παθει κατι στο κομματι υγειας..Συγγνωμη που δεν πηρα ενα γαματο καθαροαιμο σαν το δικο σας που να μην παθαινει τιποτα ακομα και αν εκτεθει σε πυρηνικο αντιδραστηρα,,, η το σουπερ γαματο αδεσποτο φατσακι που θα μου συντροφευει ολη μου την ζωη και αυτο χωρις να παθει τιποτα επειδη ειναι αδεσποτο και μας εμαθαν να περνουμε αδεσποτα..ΜΠΛΙΑΧ..

υγ..Και σε μερικους 'εξυπνους' για να μην πω αλλη λεξη και τρεξουν οι mod να με σβησουν το ποστ κατευθειαν εχω να πω το εξης..Σχολιαζετε σαν κατεστραμενοι το τι αμαξι εχω για να μου την πειτε??Ναι καιει και το γουσταρω και αν εχετε οποιοδηποτε θεμα σε πμ να σας το λυσω..Επειδη ο καθενας προσπαθει να σταξει χολη για να επιβεβαιωθει η μαγκια του πισω απ το λαπτοπ ευχομαι να αποκτησετε κατι σοβαρο να κινειστε και οχι ποζεριλικια ενω κατι ποιο πανω απο punto αρκετοι δεν το φτανουν..

*Nasouk τρελιαρη περνα μια βολτα να αλλαξουμε παρειτσα τα λαδια..Να σου μαθω και κατι;)
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
*Nasouk τρελιαρη περνα μια βολτα να αλλαξουμε παρειτσα τα λαδια..Να σου μαθω και κατι;)
Πάμε μία βόλτα μαζί??? Πάμε να σου μάθω εγώ τα λάδια στο ΔΙΚΕΠΑΖ πάμε να σου μάθω τα λάδια στο ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ και πάμε να σου μάθω και τα λάδια των ΙΔΙΩΤΩΝ!!!!
Περισσότερα θα μάθεις εσύ παρά εμείς απο σένα!!! Και πήστεψέ με αν έστω και ένα δάκρυ δεν κοιλήσει απο το μάτι σου να με καταπιεί η γή!!!!
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Άμα δεν τα δεις live φαίνεται δεν θα καταλάβεις!!! Άνοιξε το μιαλο σου πραγματικά σαν χάρη στο ζητάω!!!!!!
Το θέμα δεν είναι μόνο η απόκτηση του σκύλου σου απο τον ιδιώτη αλλά η πόρτα που κλείνεις σε αυτά που σου προσφέρει ο κόσμος να μάθεις!!!!
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
ρε φιλε δεν ειπε κανενας οτι το σουπερ εκτροφικο σκυλι δεν θα εχει προβλημα ειπαμε οτι ο εκτροφεας ειναι ηθικο ατομο και γνωστης
και δεν θα ζευγαρωνε γονεις με προβληματα και οτι να ειναι συμπεριφορα ή μορφολογια(οπως εκανε ο ιδιοκτητης του δικου μου σκυλου και ετρεχα σαν τον βεγγο) για να τα πουλησει παλι σε οποιον να ειναι
οι εκτροφεις παντα σκαναρουν τους πελατες
τι δεν καταλαβαινεις;;

το πιστευω οτι τον αγαπας τον σκυλο και μπραβο σου απλα εισαι λιγο αδιαλλακτος και για αυτο τρως την ειρωνεια απο μερικους
αν τα δεχοσουνα ολα αυτα και δεν σχολιαζες οπως εκανεςσ στο προηγουμενο ποστ δεν θα ειρωνευοτανε κανεις

ξεκολα εδω ολοι αγαπαμε τα σκυλια
απλα αμα μπαινει καθενας μεσα και λεει οτι να ειναι ε τι να πουμε
τι παει να πει τα δικα μας δεν παθενουν τιποτα το ειπε κανενας αυτο;
ή οτι παιρνουμε αδεσποτακι γιατι ετσι μας εμαθαν;μαλλον να παιρνουμε απο πετ σοπ ή ιδιοτη μας εμαθαν και οχι αδεσποτακι,το αδεσποτακι ειναι αποψη

και μαλλον εδω μεσα εμεις καταριπτουμε τα στερεοτυπα που μας εμαθαν!
μην θες να πεις οτι εισαι εσυ απο αυτους που παει κοντρα σε αυτα που μας εμαθαν με αυτο που εκανες
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
...Επειδη ο καθενας προσπαθει να σταξει χολη για να επιβεβαιωθει η μαγκια του πισω απ το λαπτοπ ευχομαι να αποκτησετε κατι σοβαρο να κινειστε και οχι ποζεριλικια ενω κατι ποιο πανω απο punto αρκετοι δεν το φτανουν..

...
Να μιλήσω εγώ που όχι απλά δεν φτάνω πάνω από punto αλλά ούτε καν αυτό?

Ότι είναι για εσένα το rx8 και οι γνώσεις που έχεις πάνω σε αυτό είναι και για κάποιους άλλους τα σκυλιά. Κι όπως θα προσπαθούσες να συμβουλέψεις κάποιον να μην πάρει Kazda tz7 "για το καλό του" αλλά να πάρει είτε το Mazda rx8 είτε κάτι άλλο μεταχειρισμένο μεν, κατώτερο ίσως κι όλας, αλλά εν γνώση του κι όχι να πέσει κορόϊδο.

Φαντάσου να σου έρθει ο Kazda tz7 και να σου λέει τι τυχερός που είναι που πήρε ένα αμάξι ολόιδιο με το δικό σου και μάλιστα σε καλύτερη τιμή και πάει φυσέκι και να ήταν και χαρούμενος και υπερηφανος (αλλά όχι ψωνισμένος). Δεν θα τον λυπόσουν κατά κάποιο τρόπο?
Φαντάσου να σου έρθει ο Kazda tz7 και να σου πουλάει μούρη και να σου λέει ότι είσαι κι είρωνας! Δεν θα νευρίαζες?

(Αν και δε μ'αρέσει να παρομοιάζω έμψυχα με άψυχα. Ειναι διαφορετικά τελείως)
 
Last edited:




Groenendael

Well-Known Member
24 Φεβρουαρίου 2012
194
1
Δυτική Αττική
Θάνο χώρο έχεις??μένεις σε πυκνοκατοικημένη περιοχή?χρόνο για να αφιερώσεις στο κουτάβι?ας αφήσουμε τις βλακείες..τώρα και κοίτα το κουτάβι σου ότι έγινε έγινε λάθος μέν αλλα έγινε..τέλος πάντων..το αμάξι σου τα σπάει
 
Last edited by a moderator:


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
Μια χαρά χωράν τα σκυλάκια μου μέσα στο 8αρι... απλά δεν πρέπει να κλείνω τα ηλεκτρικά του :D

Πρέπει να καταλάβουμε ότι κάποιοι άνθρωποι δεν ενδιαφέρονται για κάποια θέματα. Όσο δίκαιο και να έχω αν ο άλλος δεν τον ενδιαφέρει τότε άδικα χαλάω το σάλιο μου. 
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Θάνο χώρο έχεις??μένεις σε πυκνοκατοικημένη περιοχή?χρόνο για να αφιερώσεις στο κουτάβι?ας αφήσουμε τις βλακείες..τώρα και κοίτα το κουτάβι σου ότι έγινε έγινε λάθος μέν αλλα έγινε..τέλος πάντων..το αμάξι σου τα σπάει
Εχω 300τμ μεζονετα με αλλα 500+ τετραγωνικα κηπο πληρως περιφραγμενο και μενω σε επαρχιακη πολη με σχεδον 20.000 κατοικους..Στην περιοχη μου ειναι μονο μεζονετες επι το πλειστον και οχι σε κοντινη αποσταση..Παντρεμενος δεν ειμαι και δεν το βλεπω συντομα..Χρονος υπαρχει αφθονος λογο της δουλειας που κανω για να του αφιερωσω

Οσο για το αμαξι που εχω ηταν ονειρο μερικων χρονων,δουλεψα και το πηρα!!
 


Black

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2012
575
3
Serres
καλως ηρθες thano κουκλακι ο σκυλακος να τον χαιρεσαι και να τον προσεχεις
 


Groenendael

Well-Known Member
24 Φεβρουαρίου 2012
194
1
Δυτική Αττική
20,000 κατοίκους ωραία περιοχή!απο τροφή τί του δίνεις ? το έχεις μέσα να φανταστώ το κουτάβι θα σου πώ μια συμβουλή μην το μάθεις σε πάνα...(αν και άλλη θα σου πούνε πάνα) αλλά εμένα όπου βρίσκει τέτοιο ύφασμα πάει και τα χώνει..και ιδιαίτερα στα χαλιά..καλύτερα εφημερίδες ή μπορείς να βρείς άλλους τρόπους κάνοντας μια αναζήτηση στο φόρουμ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc