Νέο Μέλος στην Οικογένεια - Συμβίωση






HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Χαχαχαχαχ γλυκούλες..! Πετυχημένο dog shaming!
γλυκούλες και σιχαμένες...:p

χαχαχα!!τελειο!

Αφου τα εφαγε ομως εσυ πως καταλαβες οτι τα κανε??
εμ την επιασα στα πράσα..άκουσα το χλουπ χλουπ στην κουζίνα :-&
 




D

Deleted member 14614

Guest
Βρε τι κάνεις στα σκυλιά?χαχα
Χαίρομαι που φτιάχνει σιγά σιγά η κατάσταση! Μην κάνεις πίσω τώρα, όμως, συνέχισε σταθερά την εκπαίδευση!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Αντίποινα κάνω rick! χαχαχαχα Δεν κάνω πίσω..ο επιμένων νικά! :D Τις απειλώ άλλωστε καθημερινά ότι θα τις αμολήσω στην Αλεξάνδρας αν δε συμμορφωθούν μην ανησυχείς :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Απιστευτες ειναι ακόμα και ντροπιασμένες!!!
Τα χρώματα τους, οι φάτσες τους, τα μάτια τους.... υπεροχες!

Και κοπελια... ασε καμια λιχουδιά στην κουζινα, να εχουν να τσιμπολογουν... :p
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ξερει τι κανει αυτη, εμεις δεν ξερουμε ( κι ευτυχως δε θα μαθουμε) ποσο θρεπτικα είναι :) διαβαζω οτι ειναι πλουσια σε βιτ Β και Κ . Ελπίζω να μη σε εγλειψε after :p
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Απιστευτες ειναι ακόμα και ντροπιασμένες!!!
Τα χρώματα τους, οι φάτσες τους, τα μάτια τους.... υπεροχες!

Και κοπελια... ασε καμια λιχουδιά στην κουζινα, να εχουν να τσιμπολογουν... :p
γκέλυ παιδί μου τι λες; τι λιχουδιές ν αφήσω; εδώ μιλάμε για καταβόθρες όχι αστεία..Καταβροχθίζουν τα πάντα σε χρόνο dt λέμε! Ευχαριστούμε κατα τ΄άλλα για τα κομπλιμάν :cool: Είναι όπως λέει και ο Ghost:


Ξερει τι κανει αυτη, εμεις δεν ξερουμε ( κι ευτυχως δε θα μαθουμε) ποσο θρεπτικα είναι :) διαβαζω οτι ειναι πλουσια σε βιτ Β και Κ . Ελπίζω να μη σε εγλειψε after :p
Ε..αν όχι άφτερ..κάποια στιγμή σίγουρα. Άστα να πάνε χαχαχαχα Προτείνεις να ξεκινήσουμε κι εμείς αντίστοιχη δραστηριότητα Ghost; Κοπροφαγία για νεανική επιδερμίδα; χαχαχα
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εισαι υπερβολικη, τα κορίτσια ειναι φιτ.... Καταβόθρες και φιτ δεν γινεται! Αρα εισαι αμφισβητισιμης αξιοπιστιας!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Είναι φιτ γιατί η κυρία στα αριστερά τρώει ποσότητα, ίσα ίσα να καλύπτεται ο πάτος απο το πιατάκι της. Και φυσικά λυσσάει όλη μέρα. Η κυρία στα δεξιά είναι στην ανάπτυξη και χοροπηδάει σαν το κατσίκι απ το πρωί ως το βράδυ. Για τη Μίλβα το έχω ξαναπεί. Και η μικρή την μιμείται βέβαια, με αποτέλεσμα και οι δύο να τρώνε ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Χαρτοπετσέτες, έντομα, ωμά κρεμμύδια και λεμόνια, γλυκά, ουίσκι..προχθες βουτήξανε ένα τσαντάκι που είχα κρεμάσμένο στη θέση του, ανοίξανε το φερμουάρ (ω ναι) και φάγανε 4 κουλουράκια που είχα ξεχάσει μέσα, μαζί με το αλουμινόχαρτο! Και στην τελική δε μου λες..εσύ με ποιανού το μέρος είσαι εεεεε;;;
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Είναι φιτ γιατί η κυρία στα αριστερά τρώει ποσότητα, ίσα ίσα να καλύπτεται ο πάτος απο το πιατάκι της. Και φυσικά λυσσάει όλη μέρα. Η κυρία στα δεξιά είναι στην ανάπτυξη και χοροπηδάει σαν το κατσίκι απ το πρωί ως το βράδυ. Για τη Μίλβα το έχω ξαναπεί. Και η μικρή την μιμείται βέβαια, με αποτέλεσμα και οι δύο να τρώνε ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Χαρτοπετσέτες, έντομα, ωμά κρεμμύδια και λεμόνια, γλυκά, ουίσκι..προχθες βουτήξανε ένα τσαντάκι που είχα κρεμάσμένο στη θέση του, ανοίξανε το φερμουάρ (ω ναι) και φάγανε 4 κουλουράκια που είχα ξεχάσει μέσα, μαζί με το αλουμινόχαρτο! Και στην τελική δε μου λες..εσύ με ποιανού το μέρος είσαι εεεεε;;;

Μωρ δεν ντρέπεσαι? για τον εαυτουλη σου εχεις κουλουράκι στο τσαντάκι, μην σε πιασει λιγουριτσα, για τα ερμα τα ζωντανα που τα χεις με 2 κροκετες ολη μερα και τρωνε χαρτοπετσέτες να φουσκώσουν, δεν πονας???? τς τς τς
 






HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Κι επειδή μας έψησε το ψάρι στα χείλη με το άγχος και την αγωνία που περάσαμε μια βδομάδα τώρα, χθες πήρα το αίμα μου πίσω...





Μετά την έβαλα κάτω και τη χτένιζα 2 ώρες!! *demonio* Ακολούθησε μπανιάρισμα και στη μικρή, αλλά δεν κατάφερα να απαθανατίσω τη στιγμή για λόγους..εχμ..ανωτέρας βίας..(δεν καθόταν με τπτ)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
γκέλυ παιδί μου τι λες; τι λιχουδιές ν αφήσω; εδώ μιλάμε για καταβόθρες όχι αστεία..Καταβροχθίζουν τα πάντα σε χρόνο dt λέμε! Ευχαριστούμε κατα τ΄άλλα για τα κομπλιμάν :cool: Είναι όπως λέει και ο Ghost:




Ε..αν όχι άφτερ..κάποια στιγμή σίγουρα. Άστα να πάνε χαχαχαχα Προτείνεις να ξεκινήσουμε κι εμείς αντίστοιχη δραστηριότητα Ghost; Κοπροφαγία για νεανική επιδερμίδα; χαχαχα
χαχα ξερω γω, ισως και να βοηθαει μια επαλειψη χαχα :)
εγω τι να πω, επιστρεφω και βλεπω σπιτι καθαρο και λεω ααχχ ωραια το μωρο μου, και μετα τσεκαρω πανα και βλεπω καφε αποτυπωματα και αντιλαμβανομαι τι παιχτηκε αλλα με ειχε ηδη γλειψει απ την κορφη ως τα νυχια :) τωρα που το λες ομως, προσεξα οτι στο προσωπο εχω μεγαλυτερες φρεσκάδες. βρε Λες;
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ρε συ... αυτή καθεται!

η δικιά μου ωσπου να πιασω κινητο θα σκαρφαλώσει (γιατι η μπανιέρα ειναι ψηλότερη) και θα πηδηξει εξω
 


maxoskulo

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2013
102
4
Κι επειδή μας έψησε το ψάρι στα χείλη με το άγχος και την αγωνία που περάσαμε μια βδομάδα τώρα, χθες πήρα το αίμα μου πίσω...





Μετά την έβαλα κάτω και τη χτένιζα 2 ώρες!! *demonio* Ακολούθησε μπανιάρισμα και στη μικρή, αλλά δεν κατάφερα να απαθανατίσω τη στιγμή για λόγους..εχμ..ανωτέρας βίας..(δεν καθόταν με τπτ)
Αχαχαχα τρελαίνομαι...Τι απίστευτη βρεγμένη φάτσα είναι αυτή;*agapoylas**agapoylas*Και κάθεται και κυρία μες τα νερά να βγει φωτογραφία...Θεά!!!=D>

ρε συ... αυτή καθεται!

η δικιά μου ωσπου να πιασω κινητο θα σκαρφαλώσει (γιατι η μπανιέρα ειναι ψηλότερη) και θα πηδηξει εξω
Κι εμένα ο Μαξ με το ζόρι κάθεται για το μπάνιο του...σιγά μην πάρει και πόζα για φωτογραφία!!!Μέχρι να γυρίσω να πιάσω κινητό ,θα τον ψάχνω μετά:p
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Κάπου εδω τριγύρω, οι μικρές έχουν γενέθλια. Είχαμε πει 22 Απριλίου για τη Μίλβα και κάπου εκεί και για την Audrey, μιας και δεν ξέρουμε ακριβείς ημερομηνίες. Κάπου εδω λοιπόν, η Μίλβα συμπληρώνει τα 3 έτη ζωούλας και η Audrey το 1 έτος :) Αυτός ο τελευταίος χρόνος δεν ήταν εύκολος. Ξαφνικά νέο μόνιμο κουτάβι στο σπίτι, με όλα όσα συνεπάγονται. Η Μίλβα, δύσκολος σκύλος, διστακτική με τα άλλα σκυλιά, τελικά τη δέχτηκε και βοηθήθηκε μέσα απο όλο αυτό και στη συμπεριφορά της. Ξεθάρρεψε και ανέχεται πολύ περισσότερα. Απο κει και πέρα ξεκίνησαν άλλα θέματα. Το κομμάτι με την Audrey, που όλοι ξέρετε πόσο μας κόστισε. Τέλος καλό όλα καλά..για την Audrey. Για τη Μίλβα..θα δείξει. Οι πιθανότητες είναι εναντίον μας βέβαια, με μια αρκετά σοβαρή ηπατοπάθεια να μας βασανίζει, αλλά κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε. Προς το παρόν το κοριτσάκι μου δεν ταλαιπωρείται και δεν δείχνει να πονά, ούτε να επηρεάζεται κάπως η διάθεσή της. Δεν τα παρατάμε και το πολεμάμε, παραμένουμε θετικοί, αν και πάντα υπάρχει στο πίσω μέρος του μυαλού και το δυσάρεστο σενάριο..για να είμαστε και προετοιμασμένοι. Και έτσι για να ελαφρύνουμε την ατμόσφαιρα, θ ανεβάσω και μερικές φωτό, να θαυμάσετε τις δεσποινίδες. Χρόνια τους πολλά και εύχομαι να συνεχίσουν να ομορφαίνουν τη ζωή μας για πολλά χρόνια ακόμη :D

Πρίν:

photo (2).JPG
Και μετά:

photo (3).JPG
photo (1).JPG
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.933
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95