Να συστηθούμε κι εμείς...














Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ασε με ρε να το χαρώ. Καημό το είχα!
Είναι υγιές κανείς να αισθάνεται πολλά διαφορετικά συναισθήματα, είτε αυτά είναι θετικά (χαρά) , είτε αρνητικά (θυμός) . Το αντίθετο είναι επικίνδυνο...
Πάρε το Μάρκο μαζί σου την επόμενη φορά!
 




Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Συγκινητικές φωτό, για όσους καταλάβουν το νόημά τους :giggle:

View attachment 75027View attachment 75028View attachment 75029View attachment 75030View attachment 75031View attachment 75032
Είναι τόσο ομορφες οι φωτο και φαίνεται τόσο ευτυχισμένο...το δικό μου το χαζό είτε δεν θα κάθεται ήσυχο είτε θα τρώει την άμμο...και θα ήθελα τόσο πολύ να την πάρω μαζί μου ειδικά τώρα που έχει αραιώσει ο κόσμος..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Είναι τόσο ομορφες οι φωτο και φαίνεται τόσο ευτυχισμένο...το δικό μου το χαζό είτε δεν θα κάθεται ήσυχο είτε θα τρώει την άμμο...και θα ήθελα τόσο πολύ να την πάρω μαζί μου ειδικά τώρα που έχει αραιώσει ο κόσμος..
Καλά...μη κρίνεις συμπεριφορά από φωτό μόνο!
Ούτε τούτη έκατσε ακίνητη. Αντιθέτως! Μόνο όσο χρειάστηκε για να βγουν φωτό.
2-3 ώρες δεν σταμάτησε να κάνει διάφορα. Αλλά ευτυχώς, είναι χαριτωμένη :LOL:
Συγκριτικά με άλλα κελεπούρια όμως, είναι αγγελάκι.
 




sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Και; Τον έβαλες μέσα σε μια βάρκα κι έχει βγει Λιβυκό;; Μας γράφεις από το αυτόφωρο που σε πήγαν για διατάραξη παραλίας με ποικίλους τρόπους;;

(βλέπω την τριχόμπαλα να κυλιέται στην άμμο και με πιάνει σύγκρυο)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Και; Τον έβαλες μέσα σε μια βάρκα κι έχει βγει Λιβυκό;; Μας γράφεις από το αυτόφωρο που σε πήγαν για διατάραξη παραλίας με ποικίλους τρόπους;;

(βλέπω την τριχόμπαλα να κυλιέται στην άμμο και με πιάνει σύγκρυο)
Ηταν πολύ καλύτερος από την μικρή.
Μόνο που δεν μπορούσα να πάω ούτε μέτρο παραπέρα.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.226
7.771
ο μπεμπης πρεπει να ειναι σαν τον δικο μου μαμακιας και φασαριοζος ε?

ΥΣ. σου ξεφυγε λιγο στην εκτροφη αυτος, εχει μια ανταυγεια παραπανω και ενα βλεματακι αγαθουλικο γκρεμλιν ενω τα αλλα ειναι πονηροφατσες
 






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
Ως εκ τούτου, φωτο "Και ο Μαρκουλης σε παραλία" καλοκαίρι με κόσμο, δεν θα δείτε ποτέ :LOL:
Κι εγώ λόγκαρα για να πω ότι είναΙ ΝΤΡΟΠΗ κ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ να έχουν πάει παραλία οι 2 απ'τους 3 κ ο Μαρκούλης να μην.

Έχω σαππόρτ; @Amaliaz ? @sis ?
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Ναι, εννοείται, όπως τα λέει η συνάδελφος @Estranged! Πες πότε θα πάτε, να έρθουμε κι εμείς με τα δικά μας, να έχει παρέα το παιδί!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Για όσους τυχερούς δηλώσουν συμμετοχή σ'αυτό το ευτυχές και διασκεδαστικό event, δωράκι προκαταβολικά, ηχητικό ντοκουμέντο έκπληξη μακράς διάρκειας να τους συνοδεύει τις ώρες χαλάρωσης.

Πληροφορίες στην @Amaliaz