Νομος για τα κτελ (?)


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ο νόμος μιλάει για διαστάσεις!

Εσύ διαλέγεις αν θέλεις αν είναι από πλαστικό, από ύφασμα, από ξύλο, από...λαμαρίνα κτλ κτλ;)
 


Prince Luna

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2012
232
0
Athens
Ο νόμος μιλάει για διαστάσεις!

Εσύ διαλέγεις αν θέλεις αν είναι από πλαστικό, από ύφασμα, από ξύλο, από...λαμαρίνα κτλ κτλ;)
Ωραια....μας βολευει αυτό...ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΓΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ....:cool:
 




Prince Luna

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2012
232
0
Athens
Θα το απορριψουν λογω "τεραστιων" διαστασεων!!! :D
:( Όχι μωρέ το αγοράκι μου...είναι πανέμορφος κι θα τον δεχτούν...εγώ σκεφτόμουν να κάνω διακανονισμό...μέχρι κι να πάρω εισητήριο για την διπλανή μου θέση σκέφτηκα για να βάλω εκεί το κλουβί...
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Νομίζω πως αυτό το τελευταίο μπορείς να το πετύχεις. Αν το κλουβί δηλαδή χωράει στο κάθισμα, αγοράζεις κανονικά εισιτήριο και είσαι οκ.

Τις διαστάσεις στην ουσία της απαιτούν έτσι, ώστε αν ου μη γένοιτο συμβεί κάποιο ατύχημα να μπορεί ο κόσμος να χρησιμοποιήσει με ευκολία το διάδρομο.
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
:( Όχι μωρέ το αγοράκι μου...είναι πανέμορφος κι θα τον δεχτούν...εγώ σκεφτόμουν να κάνω διακανονισμό...μέχρι κι να πάρω εισητήριο για την διπλανή μου θέση σκέφτηκα για να βάλω εκεί το κλουβί...
Aυτο οντως μπορεις να το κανεις! Για να ειναι 3,5 ωρες οπως λες θα ναι κανενα 25αρι το εισητηριο αρα δεν θα τους χαλασει να γεμισουν αλλη μια θεση! Απλα παρε τηλεφωνο νωριτερα και ρωτησε!
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
Την αλλη Τεταρη φευγουμε.. Παμε σπιτι μας! Πηρα λοιπον σημερα στο κτελ γιατι ηθελα να κλεισω εισητηρια και να ρωτησω και για το "παιδι" μου!! Ρωταω λοιπον και λεω οτι θα ταξιδεψουμε την ταδε μερα λεω εχω και ενα σκυλακι 4 κιλα δεν θα υπαρξει προβλημα σωστα? Μου λεει πρεπει να ταξιδεψεις με το τελευταιο λεωφορειο.. Το οποιο ειναι 8:30 το βραδυ θα φτασω Θεσ/νικη 12 η ωρα... Εκεινη την ωρα οπως ειναι λογικο δεν υπαρχει λεωφορειο για Καβαλα.. Του λεω ναι αλλα πρεπει να παω Καβαλα λεω πως θα γινει?? Λεει ελα ενα πρωι να το συζητησεις με το διευθυντη... Θα παω αυριο το πρωι... Μυριζομαι καβγα...
 


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Όχι, καλέ. Μην τσακωθείς.
Εξήγησέ του ότι είσαι φοιτήτρια, δεν μπορείς να ταξιδεύεις βράδυ τέτοια ώρα μικρό κορίτσι, ειδικά σε τέτοια διαδρομή. Αν δεν κάνει πίσω, δείξε του φωτογραφία της Ρίτας να καταλάβει ότι δε μιλάς για κανένα τέρας. :D
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
Όχι, καλέ. Μην τσακωθείς.
Εξήγησέ του ότι είσαι φοιτήτρια, δεν μπορείς να ταξιδεύεις βράδυ τέτοια ώρα μικρό κορίτσι, ειδικά σε τέτοια διαδρομή. Αν δεν κάνει πίσω, δείξε του φωτογραφία της Ρίτας να καταλάβει ότι δε μιλάς για κανένα τέρας. :D
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ εννοειται οτι δεν ειναι τερας το κοριτσακι μου!!!! :D Απλα δεν βγαζεις ακρη μ αυτους εδω..
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
Καλημερα με πολλα νευρα.... :mad:
Πηρα παλι τηλεφωνο στο ΚΤΕΛ μιλησα με το διευθυντη του ειπα τις "διαστασεις" του σκυλιου και αν γινεται να ταξιδεψω το πρωι με των 7:00 εστω το λεωφορειο... Το σκεφτεται απο δω το σκεφτεται απο κει και αυτο που μου απανταει ειναι " ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΚΕΥΕΣ???? 3 ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ" πηρε ενα μεγαλο "ΟΧΙ" για απαντηση και το ξανασκεφτεται.... Μου λεει τι να κανω τωρα.... Παρε με την Δευτερα να σου πω τι θα κανεις...
 


Cicaci

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
353
3
Ξάνθη
Οτι να'ναι!
Ελλας το μεγαλείο σου!
Απο τη στιγμή που ο νόμος είναι με το μερος σου μη φοβάσαι τίποτα..... πες κι ενα " θα σας βγάλω στα κανάλια" πάντα πιάνει ;)
 


*χρυς*

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2012
196
0
Οτι να'ναι!
Ελλας το μεγαλείο σου!
Απο τη στιγμή που ο νόμος είναι με το μερος σου μη φοβάσαι τίποτα..... πες κι ενα " θα σας βγάλω στα κανάλια" πάντα πιάνει ;)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ θα μου πει περιμενε να παω κομμωτηριο πρωτα!!! :Ρ Η αληθεια ειναι πως ναι τον εχω απλα λογω ηλικιας δεν με υπολογιζουν και πολυ... Αυτο φοβαμαι... Αλλα νταξει ειμαι διατεθημενη να φτασω στα ακρα...!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU