Νομοσχέδιο/ Ζώα συντροφιάς/ 2021.


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Από που προκύπτει αυτό το 9/10; Επειδή κάποιοι ζητάνε να ζευγαρώσουν στο fb
το μεγαλυτερο κομματι αυτων ειναι οσοι εχουν αρσενικο,που μπορει να φτανει το 90% αρα μπορει να ειναι και πραγματικο το 9/10
αν εχεις κοριτσια και το ξερουν σου στελνουν μνμ,απλα.τους λες οχι και μετα σε κραζουν,πιο απλα.
 
  • Like
Reactions: Xristina344




ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Σε ποιο καταφύγιο πήγε ; Δεν έχει τσίπα ; Τον εθελοντών ;

Που είναι το καταφύγιο της πολιτείας ; αα δεν έχει η πολιτεία χρήματα. τα δώσαμε για την φύλαξη των Μένιων.

Ούτε δράμι τσίπα δεν έχεις. Να πας και στο συσσίτιο που ετοιμάζουν για άπορους οι εθελοντές. Να το πεις από πριν να έρθω να σε χειροκροτήσω.

Η προπαγάνδα σε όλο το μεγαλείο της. ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ.

"Ο Κυριάκος Μητσοτάκης ανέφερε ότι έχει ασχοληθεί προσωπικά με το ζήτημα των ζώων συντροφιάς και ότι το νομοσχέδιο είναι προϊόν εκτενούς προεργασίας, σε συνεννόηση με όλους τους ενδιαφερόμενους, όμως προσβλέπει σε γόνιμη συμμετοχή στη δημόσια διαβούλευση, ειδικά ανθρώπων της «πρώτης γραμμής» στα θέματα φιλοζωίας"

* edit

Ποιο προσωπικά δεν γίνεται. Μέρα νύχτα δώδεκα μήνες.
Ποιο εκτενή συνεργασία δεν θα δείτε στα επόμενα 200 χρόνια.

Πού είσαι ρε Καραΐσκάκη. ... έχω φορτώσει τα μάλα όχι μόνο με αυτό αλλά με τον εμπαιγμό εδώ και δέκα χρόνια.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vek, TARA and spyv


p__nat

Well-Known Member
14 Μαρτίου 2019
278
754
Αν το άκουσα καλά, γιατί επικρατούσε μια φασαρία εκείνη τη στιγμή, ανέφερε νομίζω πως το νομοσχέδιο θα βγει στη διαβούλευση εντός των επομένων 10 ημερών, με στόχο να ψηφιστεί έως το τέλος Μαΐου.
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.235
7.776
το πιο εμετικο ειναι η μικροπολιτικη που παίζεται αυτες τις μέρες εις βαρος των ζωων. Ατομα που ουτε σπυρι κροκετας δεν πρεπει να εχουν βαλει σε ζώο, απο αυτους που θα ριχναν και ενα κλωτσίδι στο αδεσποτο.... κανουν διαδυκτιακα ποστ σημερα με την αγαπη τους για τα ζώα με δαχρυβρεχτα οράματα, εκφρασεις επαναληψη , αλλαγες και νομοσχέδια για δημιουργια εντυπωσεων, συγνωμη ψηφων.
 




Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
Η τιμή θα αναρτηθεί δημοσίως αλλά όπως πολύ καλά γνωρίζεις χωρίς λάδι ;) άδεια δεν βγαίνει.
Σας παρακαλω, με σοβαρους ανθρωπους εχετε να κανετε, παντα φροντιζουμε τους φιλους μας:)
 


Hammer

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2017
1.468
2.709
Πού είσαι ρε Καραΐσκάκη. ... έχω φορτώσει τα μάλα όχι μόνο με αυτό αλλά με τον εμπαιγμό εδώ και δέκα χρόνια.
Αν ηξερε την σημερινη καταντια μας μητε αυτος ουτε ο γερος ουτε κανενας δε θα εκανε αντισταση...για να σωσουν ποιον τους δουλους με τις μασκες που προσκυνουν οποιον τυραννο βρεθει μπροστα τους...μπα...

Υγ. Δεν το εννοω πραγματικα βεβαια, παλι αντισταση θα εκαναν και παλι θα τους γα/σαν το κερατο! Αλλα ηταν Ελληνες λιονταρια οχι π@π@ρια μαντολες...
 


ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Για να αλαφρώσουμε λίγο

Αυτόν θα αγοράσω. Μέχρι να έρθει το νομοσχέδιο για τους βιονικούς τι με νοιάζει, θα είμαι σκόνη.
* Εδώ ο @Hammer θα τα χώσει φαντάζομαι.


Πρέπει να επιτραπεί η όχι η αναπαραγωγή σκύλων με προσόντα όπως τα παρακάτω ;

 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Για να αλαφρώσουμε λίγο

Αυτόν θα αγοράσω. Μέχρι να έρθει το νομοσχέδιο για τους βιονικούς τι με νοιάζει, θα είμαι σκόνη.
* Εδώ ο @Hammer θα τα χώσει φαντάζομαι.


Πρέπει να επιτραπεί η όχι η αναπαραγωγή σκύλων με προσόντα όπως τα παρακάτω ;

Η επανάσταση θα ξεκινήσει από χάκερς γιατί τα όπλα του οχτρού είναι σε σέρβερς. :p
 
  • Haha
Reactions: _Goofy


ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Απόψεις από φορείς ή οργανώσεις επί του θέματος.

Κτηνίατροι
ΟΚΑΔΕ - Ομίλος Κυνοφίλων Αγγλικών Δεικτών Ελλάδος
Ομοσπονδία Ζωόφιλων Σωματείων Ελλάδας
Σύλλογος Ερασιτεχνών Εκτροφέων Σκύλων Ελλάδος
Κυνηγετική Συνομοσπονδία Ελλάδας

ΚΟΕ - Δια στόματος κυρίας Γαλανού 03-ΑΠΡ-2021

 

Attachments







p__nat

Well-Known Member
14 Μαρτίου 2019
278
754
Είπα να το ανεβάσω πριν λίγο που το είδα, αλλά αυτό το λογοπαίγνιο που κάνω χρόνια τώρα με το nick μου, με συγκράτησε!!:ROFLMAO::ROFLMAO:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
 
  • Haha
Reactions: vek, sis and medusa






vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Δημόσια διαβούλευση και τρίχες κατσαρές. Τώρα τυχαία βρήκα χορηγούμενη διαφήμιση στο φβ για σουπερ μαρκετ σκύλων. 500 σχόλια από κάτω θέλω "χ" ράτσα, δώσε τιμή.
Απορβλημάτιστα και αβίαστα μιας και ο νόμος σε όλους αυτούς δίνει το δικαίωμα να εμπορεύονται ότι και όπως γουστάρουν.
Αλλά τη κα. Κατίνα της Φιλοζωικής (τυχαίο όνομα) την ενοχλεί γιατί ο δικός μου σκύλος δεν είναι στειρωμένος.
 
  • Like
Reactions: vek


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.798
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf