Ξενοδοχεία που δέχτηκαν τον σκύλο μέσα στο δωμάτιο


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
το βρηκα στο νετ, δεν ξερω αν εχει ξαναποσταριστει αλλα τα λεει ολα !





betty σ ευαχαριστω για τις ινφο, εντελως συμπτωματικά, σκοπευω να μεινω εκει την ερχομενη εβδομαδα, ειναι οντως τοσο κουλ τα πραγματα ; Κανενα προβλημα; Και πριν προλαβουν να ρωτησουν οι γνωστοι φιλοκουλικοί, ναι, χωρις τον Κουλη (αλλα θα ειναι σε κτημα χαρουμενος κ ευτυχισμενος) :p
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.... θα κανονισω με τις γνωριμιες μου στη θεσσ να σου κάνω το βιο αβίωτο... ακου χωρις τον Κουλη....:confused:
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
χαχαχαχαχα ! ε τι να κανω ρε συ, πολυ θα το ηθελα αλλα στα 4000 τετραγωνικα μετρα εκθεσης ο κουλης θα διανυσει το πολυ τα πρωτα 200, αντε 300, μετα παπαλα !! Τι να κανω, να τον σερνω;; δωσε μου και μια φορα δικιο και θ αναψω λαμπαδα στη χαρη σου :)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχαχαχαχα ! ε τι να κανω ρε συ, πολυ θα το ηθελα αλλα στα 4000 τετραγωνικα μετρα εκθεσης ο κουλης θα διανυσει το πολυ τα πρωτα 200, αντε 300, μετα παπαλα !! Τι να κανω, να τον σερνω;; δωσε μου και μια φορα δικιο και θ αναψω λαμπαδα στη χαρη σου :)
Να βάλεις μαρσιπο και να τον κουβαλάς! Ακου κει....
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
χαχαχαχαχα ! ε τι να κανω ρε συ, πολυ θα το ηθελα αλλα στα 4000 τετραγωνικα μετρα εκθεσης ο κουλης θα διανυσει το πολυ τα πρωτα 200, αντε 300, μετα παπαλα !! Τι να κανω, να τον σερνω;; δωσε μου και μια φορα δικιο και θ αναψω λαμπαδα στη χαρη σου :)
οχι ενταξει τωρα να λεμε την αληθεια.. ο Κουλης δεν ειναι για τοσο εξτριμ μεικ οβερ οβερντοουζ κατασταση.. :)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
οχι ενταξει τωρα να λεμε την αληθεια.. ο Κουλης δεν ειναι για τοσο εξτριμ μεικ οβερ οβερντοουζ κατασταση.. :)
μμμ δικαιολογίες. Τον ειδα εγώ τον Κουλη, ειναι σαν τους γύπες... καραδοκει και φυλάει δυνάμεις!
 








Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.563
7.000
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.... θα κανονισω με τις γνωριμιες μου στη θεσσ να σου κάνω το βιο αβίωτο... ακου χωρις τον Κουλη....:confused:
Παρούσα! Μη σε πετύχω Ghostdoc αλίμονό σου!!!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Παρακαλούνται οι εν Θεσσαλονίκη κατάσκοποι όπως τη στήσουν έξω από το abc και με τον εντοπισμό γιατρού φαντάσματος, συνοδεία ιαπωνικού κύνεως, γένους θηλυκού, να ζητησουν εξηγήσεις περί αδικίας επί του Κούλη
 


poumpa

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2014
60
2
Προσφερομαι για φιλοξενεια του Κουλη... βασικα του τεραστιου , του υπερτατου Κουλη! :p
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Παρακαλούνται οι εν Θεσσαλονίκη κατάσκοποι όπως τη στήσουν έξω από το abc και με τον εντοπισμό γιατρού φαντάσματος, συνοδεία ιαπωνικού κύνεως, γένους θηλυκού, να ζητησουν εξηγήσεις περί αδικίας επί του Κούλη
ωχ ωχ ωχ μη λες τετοια ! εγω βαζω μουσι και δε θα μ αναγνωρισουν, τη Χανα πως να την κρυψω ομως ;; να της βαλω φερετζε;

Προσφερομαι για φιλοξενεια του Κουλη... βασικα του τεραστιου , του υπερτατου Κουλη! :p
α ρε Κουλη, ειδες; η αγαπη προς το προσωπο σου εξαπλωνεται στα μηκη και τα πλατη της υδρογείου ! θενκς, μας συγκινείς!

Να βάλεις μαρσιπο και να τον κουβαλάς! Ακου κει....
αρ γιου κουκου; 11.800 (ημασταν 11.850. χασαμε 50 γρ) κουβαλιουνται; ποιος ειμαι ο κουταλιανός;
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αν είναι να μαζευτούμε όλοι στη νύμφη του βορρά. ΑΛΛΑ, που θα κοιμηθούμε? Γράψτε κι άλλα ξενοδοχεία που δέχονται σκυλιά. Άσε που ο γιατρός παίζει να το παίξει όντως φαντασμα και να πάει σε άλλη πόλη για διανυκτέρευση. Οπότε, όποιος ξέρει οτιδήποτε,σε όποιο μέρος της Ελλάδας που δέχονται τα αγαπημένα μας κατοικίδα, ας το γράψει εδώ, να ξανασυνεχίσει το νήμα να έχει το αρχικό του νόημα
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αν είναι να μαζευτούμε όλοι στη νύμφη του βορρά. ΑΛΛΑ, που θα κοιμηθούμε? Γράψτε κι άλλα ξενοδοχεία που δέχονται σκυλιά. Άσε που ο γιατρός παίζει να το παίξει όντως φαντασμα και να πάει σε άλλη πόλη για διανυκτέρευση. Οπότε, όποιος ξέρει οτιδήποτε,σε όποιο μέρος της Ελλάδας που δέχονται τα αγαπημένα μας κατοικίδα, ας το γράψει εδώ, να ξανασυνεχίσει το νήμα να έχει το αρχικό του νόημα
αυτή ειναι η ευγενική βερσιον του "κοψτε τα οφφ τόπικ" :p
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα




nikol_te

Well-Known Member
15 Μαϊου 2011
74
104
http://www.meraki-tolo.gr/

εμεις θα παμε τον ιουνιο!οταν ρωτησα για τον σκυλο,μου ειπε οτι εχουν φιλοξενησει και μολοσσο!
επισης εχουν και οι ιδιοι, 2 αδεσποτακια συνιδιοκτητες οπως λενε!
 


dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Ξενώνας "Κωνσταντίνου & Ελένης" στο Μονοδένδρι Ιωαννίνων, είναι το χωριό από όπου ξεκινάει το μονοπάτι για το Φαράγγι του Βίκου.
Πολύ φιλικοί ιδιοκτήτες, έχουν και οι ίδιοι 2 σκυλιά.

http://www.ke-hotel.gr/
 
  • Like
Reactions: johnk