Ξενοδοχεία που δέχτηκαν τον σκύλο μέσα στο δωμάτιο


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
1. εμείς μετά από 3 επισκέψεις στο Zika's Hotel δυστυχώς φάγαμε πόρτα ..........................

2. ΔΕΝ μας δέχεται άνευ Ηλέκτρας πλέον
1. Τι πόρτα ???

2. Ετσι μπράβο! Ξέρει ο Πύρρος τι κάνει !!!
το ίδιο θα έκανα κι εγώ, μεταξύ μας...
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
1. Τι πόρτα ???

2. Ετσι μπράβο! Ξέρει ο Πύρρος τι κάνει !!!
το ίδιο θα έκανα κι εγώ, μεταξύ μας...
Ναι ναι Γιάννη , μας το είπαν κατάμουτρα .
Χωρίς την Ηλέκτρα να μην ξαναπατήσετε .
Μας τάισαν κάτι παλιό αυγοτάραχα σπιτικά μας έσκασαν στο φαγητό μας φιλέψανε και τσιπρο για το σπίτι και μετά μας έδιωξαν
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Φιλοι μου, ερχομενοι απο γερμανια εκαναν ενα βραδυ σταση στο
Roes Suites
Loutra Pozar, 58 400 Κατω Λουτρακι
με γερμανικο Μολοσσο ( βεβαια μεσα στο δωματιο)
και εμειναν υπερευχαριστημενοι!
Τοσο, που και στον γυρισμο εκλεισαν αλλο ενα βραδυ εκει.




 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Μείναμε μερικές μέρες στο Αγρόκτημα στο Λεωνίδιο (Agroktima), καταπληκτικό μέρος, σούπερ-φιλικοί με το Σερζ, γλυκήτατοι και ευγενέστατοι άνθρωποι!!
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Μείναμε μερικές μέρες στο Αγρόκτημα στο Λεωνίδιο (Agroktima), καταπληκτικό μέρος, σούπερ-φιλικοί με το Σερζ, γλυκήτατοι και ευγενέστατοι άνθρωποι!!
Φαίνεται πολύ όμορφο μέρος! Είναι όντως έτσι όπως φαίνεται στις φωτό?
Φαντάζομαι ο Σερζ, θα εριξε μπολικες τρεχάλες στα γρασίδια...\\:D/
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
karamolegolas είναι καλύτερο από τις φωτογραφίες. θα κάνω μια προσπάθεια να ανεβάσω από τις δικές μου. Έτρεχε σαν τρελός και φυσικά έτριβε την κοιλιά του και την πλάτη του στο γρασίδι (μέχρι που έβγαλε κοκκινίλες και βάζαμε αλοιφή!!). Πολύ βολικό επίσης το ότι ακριβώς δίπλα είχε χωματόδρομο και πρόσβαση σε οπωρώνα του ιδιοκτήτη, οπότε ήταν εύκολο να πηγαίνουμε για τις "ανάγκες" του Σερζ
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
karamolegolas είναι καλύτερο από τις φωτογραφίες. θα κάνω μια προσπάθεια να ανεβάσω από τις δικές μου. Έτρεχε σαν τρελός και φυσικά έτριβε την κοιλιά του και την πλάτη του στο γρασίδι (μέχρι που έβγαλε κοκκινίλες και βάζαμε αλοιφή!!). Πολύ βολικό επίσης το ότι ακριβώς δίπλα είχε χωματόδρομο και πρόσβαση σε οπωρώνα του ιδιοκτήτη, οπότε ήταν εύκολο να πηγαίνουμε για τις "ανάγκες" του Σερζ
Χμμμ...έτσι όπως τα λές, μάλλον βρήκαμε προορισμό για φθινοπωρινή εξόρμηση Σ/Κ....Απόσταση από Αθήνα? 2-2,5 ώρες?
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι περασατε τα ορια της πελοποννησου και δεν ενημερώσατε τους πατρινους???? ωραίο δειχνει παντως το Αγροκτημα και για χειμερινος προορισμός!
 






Vasilis75

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2012
417
0
Athens
Ξενοδοχειο BARBOUNA στο Τολο (Ναυπλιο). Μια χαρα μας δεχτηκαν και μας εδωσαν και δωματιο με τεραστιο μπαλκονι επειδη ειχαμε σκυλο μαζι μας!!!
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
νομίζω ότι πλέον είναι πολύ πιο εύκολο να βρει κάποιος να μείνει μαζί με το σκύλο του από ότι στο παρελθόν.
πολλοι βεβαια που πανε με το σκυλακι τους μαζι κανουν βλακειες με αποτελεσμα πολλες φορές να υπάρχει καχυποψια απο την πλευρα των ξενοδοχων για ολους τους επισκεπτες που εχουν μαζι τους και το σκυλι τους.
 


mountain

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2013
66
3
Papanero studios & apartm. Στον Αη Γιάννη Παραθαλάσσιο Πήλιο.Ολοι φιλοζωοι με τη μαμά της ιδιοκτήτριας να κανει babysitting και παρεα στον σκυλο μας προκειμενου εμεις να βγουμε για ποτο. Να μην πω για τους μεζέδες που του έβγαζαν... Αγάπησαν και εμας πολυ και τον σκυλο μας.Επισης όμορφα δωμάτια με λογικες τιμές ,φοβερή θεα , φοβερή αυλή και πολυ φιλόξενοι.
 




Ektoras P.

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
78
1
Πεντέλη
Στο Christina's studios στο Τσιλιβι στη Ζακυνθο μας δεχτηκαν ενω πρωτα ρωτησαν εαν ο σκυλος ειναι μεγαλοσωμος (απαντησα μεσαιος προς μεγαλοσωμος - 27 κιλα) και αν ειναι επιθετικος ή κανει φασαρια. Παροτι οταν πηγαμε καναδυο φορες γαυγισε σε μερικους ανυποψιαστους που πλησιαζαν και του το κοψαμε, δεν μας εξεφρασαν κανενα παραπονο. Οσο για το μεγαλοσωμο καταλαβα οτι μαλλον η ενσταση θα υπηρχε γιατι μπορει ενας τετοιος σκυλος να φοβιζε καποιους πελατες.
Σημειωνω οτι δεν τον αφηναμε ποτε λυμενο ή μονο του στο δωματιο οπωτε δεν ενοχλουσε κιολας.
(Θα επανελθω με φωτογραφια)
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ανεβήκαμε το Σαββατοκύριακο στη Θεσσαλονίκη. Μείναμε το abc στην πλατεία Σιντριβανίου. Δεν ρώτησαν τίποτα για το σκύλο (μέγεθος, που θα μείνει, αν λερώνει μέσα, αν θα φάει κανένα έπιπλο κλπ.) Πρέπει να πω πως μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Μπαίναμε - βγαίναμε με το σκύλο, κανείς δεν του έδωσε καμία σημασία. Λες και ήταν το πιο συνηθισμένο πράγμα στον κόσμο. Πολύ περίεργη αίσθηση! :)
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Στις καλοκαιρινες μας διακοπες μειναμε στο ξενοδοχειο 'Κυβελη resort" στους Παλαιους Πορους Πιεριας..Στο ξενοδοχειο δεχτηκαν το σκυλι με πολυ χαρα και μας ειπαν οτι μπορει να μενει κανονικα μαζι μας στο δωματιο..Βεβαια το βραδι κοιμοταν στην βεραντα του δωματιου λογο αφορητης ζεστης μεσα..Συνιστω ανεπιφυλακτα για οσους πανε προς τα εκει!

http://kiveli-resort.com/
 
Last edited:


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
το βρηκα στο νετ, δεν ξερω αν εχει ξαναποσταριστει αλλα τα λεει ολα !



Ανεβήκαμε το Σαββατοκύριακο στη Θεσσαλονίκη. Μείναμε το abc στην πλατεία Σιντριβανίου. Δεν ρώτησαν τίποτα για το σκύλο (μέγεθος, που θα μείνει, αν λερώνει μέσα, αν θα φάει κανένα έπιπλο κλπ.) Πρέπει να πω πως μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Μπαίναμε - βγαίναμε με το σκύλο, κανείς δεν του έδωσε καμία σημασία. Λες και ήταν το πιο συνηθισμένο πράγμα στον κόσμο. Πολύ περίεργη αίσθηση! :)
betty σ ευαχαριστω για τις ινφο, εντελως συμπτωματικά, σκοπευω να μεινω εκει την ερχομενη εβδομαδα, ειναι οντως τοσο κουλ τα πραγματα ; Κανενα προβλημα; Και πριν προλαβουν να ρωτησουν οι γνωστοι φιλοκουλικοί, ναι, χωρις τον Κουλη (αλλα θα ειναι σε κτημα χαρουμενος κ ευτυχισμενος) :p