ΟΧΙ ΣΤΑ ΤΣΙΡΚΟ!




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Παιδιά, ποιοι θα έρθουν στο τσίρκο την Κυριακή για να μοιράσουμε φυλλάδια και να ενημερώσουμε τον κόσμο για τα βασανιστήρια των ζώων?
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
κατα 90% ,θα ερθω...απο το ποιος θα αναλαβει τα παιδια εξαρταται.

επι τη ευκαιρια ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο,ας το ρωτησω εδω.
για τα πετ σοπ,μπορουμε να κανουμε τιποτα? :roll:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Εγώ ναι. Μήπως να πάμε νωρίτερα όμως? Γιατί αν θυμάσαι την προηγούμενη φορά βγήκε πάρα πολύς κόσμος από την προηγούμενη παράσταση.

Υπό την προϋπόθεση να έχει περάσει ο πόνος που με ταλαιπωρεί και ο πυρετός Χθες βράδυ είχα πάλι 38+, αλλά σήμερα μέχρι τώρα είμαι απύρετη (37 νταν).
Βέβαια στο γραφείο έρχομαι, οπότε ηθικά, δεν μου πάει καλά να μην έρθω...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Galazio, ρίξε μια ματιά εδώ: Καταγγελία για τα πετ σοπ.
Το κείμενο που ετοιμάστηκε με την βοήθεια όλων μας, είναι στη διάθεση όποιου το ζητήσει. Η Ruko που είχε πάρει την πρωτοβουλία τότε, δεν ξαναεμφανίστηκε. Εάν έχεις να προτείνεις κάτι, καλύτερα να το μεταφέρεις σε αυτή τη συζήτηση για να μην βρούμε off topic στο θεμα του τσίρκο.

Chloe, δυστυχώς πιο νωρίς δεν μπορώ. Εάν κανονίσετε κάποιοι να πάτε πιο νωρίς, έχει καλώς. Οι υπόλοιποι θα έρθουμε να σας βρούμε εκεί. :wink:

Όσοι θέλετε να έρθετε την Κυριακή, δηλώστε το για να σας στείλω το τηλέφωνο μου με pm για τις περαιτέρω συνεννοήσεις.
 


Rania

Well-Known Member
14 Μαϊου 2008
306
1
46
Αθηνα
Κατα 90% ναι για τους ιδιους λογους με την γαλαζια :D Να εκτυπωσω και φυλλαδια ή εχουν μεινει απο την προηγουμενη Κυριακη;
 








kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Το είδα αυτό το "σκατοτσιρκο" κάπου εκεί προς πειραιά και τα είδα όλα τα "ζώα" με τα παιδάκια τους και μου ήρθε να πάω και να αρχίσω να τους πετάω ντομάτες...
Μετά είδα την βλαμμένη την Τατιάνα να το διαφημίζει..
Μετά πήρατε την πρωτοβουλία να πάτε να διαμαρτυρηθείτε και είναι μια πολύ καλή και φιλόδοξη προσπάθεια!!!
Εγώ για προσωπικούς λόγους δεν μπορώ να έρθω ούτε τότε, ούτε τώρα ,ούτε για αυτόν τον καιρό..
Αλλα μπράβο στην προσπάθεια σας!!
Μακάρι να μπορούσαμε να είχαμε πρόσβαση και στα ΜΜΕ..
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Παιδιά καταλήξαμε? Ποιος θα έρθει τελικά αύριο στο τσίρκο?
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
εγω δεν θα μπορεσω,ηδη εχω τσακωθει με ολο το σοι για να κρατησουν τα παιδια,αλλα δεν ... :?
 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Βλέπω πως τελικά κανείς δεν θα μπορέσει να έρθει. Άκυρο λοιπόν…
Κρίμα…
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Λυπάμαι, γύρισα προ ολίγου.
Έπρεπε να ταξιδέψω, για να ετοιμάσουμε όλη την ερχόμεη εβδομάδα ότι προβληματάκια διαπίστωσα. Στο λιμάνι, κάποια πράγματα δεν τα βλέπεις. Μόλις κουνήσεις, αρχίζουν και παρουσιάζονται όλα, ένα-ένα.

Το άλλο Σάββατο όλα πρέπει α λειτουργούν στην εντέλεια.

Πάντως, δουλειά έκανα, αλλά... το ευχαριστήθηκα κιόλας. Πολύ ωραία ήτανε. Ήρθε το καλοκαίρι, επιτέλους. Σε λίγο θα αρχίσουν και οι καύσωνες.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Δεν κατάλαβα…
Σε ποια δουλειά αναφέρεσαι?
Η αναφορά σου στο ερχόμενο Σαββάτο είναι σχετική με επικείμενη κινητοποίηση που αφορά το τσίρκο και τον βασανισμό των ζώων?
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Βρε Αντώνη χαίρομαι πολύ για την πρόοδο των επαγγελματικών σου και εάν θέλεις συνεχίζουμε τη συζήτηση εδώ Άσχετο... που ήδη έχεις κάνει σχετική αναφορά σχετικά με τα ζητήματα της δουλειάς σου.

Το θεμα μας στη συγκεκριμένη συζήτηση όμως είναι αυτό:





Θα παρακαλέσω θερμά, λόγω της σοβαρότητας του φλέγοντος ζητήματος του τσίρκο και του βασανισμού των ζώων, να προσπαθήσουμε να παραμείνουμε εντός θέματος, κάνοντας σχόλια επί της ουσίας.

Εγώ πάω συχνά και μοιράζω φυλλάδια, διότι μένω σχετικά κοντά στο Φάληρο. Όποιος βρει χρόνο και θέλει να βοηθήσει, ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU