Ο κόσμος το`χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι....




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Καλη αναρρωση! :)

Κι εμεις θα τον κανουμε σε λιγο, ολο κατι μας παει λιγο πιο πισω αλλα θα γινει μεσα στο μηνα ελπιζω! ;-)
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Σιδερενιος ο κούκλος.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 








Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
όχι δεν είχα καμία τέτοια έννοια, απλά ο Ναβάρ τις πρώτες μέρες δε σήκωνε πόδι γιατί πονούσε, αυτός δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Το μαλακιστήρι εν τω μεταξύ, του άνοιξα το πρωί το κλουβί να βγει για τσίσα και έτρεξε σφαίρα και κατουρησε πάνω στο κρεβάτι μου πρώτη φορά στα χρονικά!!!!
Θα το σκοτώσω:mad:
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
ρε μη γελάτε, δεν ξέρω πως κρατήθηκα και δεν το σκότωσα, πάπλωμα, σεντόνια, στρώμα, όλα πουτ@να
δεν είμαστε καλά
πού του ήρθε αυτή η ιδέα δεν καταλαβαίνω????
θύμωσε που έμεινε όλη νύχτα στο κλουβί πρώτη φορά στη ζωή του? υποτίθεται δεν εκδικούνται τα σκυλιά!

Καλά, από τη μέρα που ήρθε ο Ναβάρ στο σπίτι, δεν έχει σταματήσει να σημαδεύει διάφορες γωνίες του σπιτιού ο Νόρρις, μην του πάρουν το σπίτι, έλεος, αλλά πάνω στο κρεβάτι μου???????
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...Καλά, από τη μέρα που ήρθε ο Ναβάρ στο σπίτι, δεν έχει σταματήσει να σημαδεύει διάφορες γωνίες του σπιτιού ο Νόρρις, μην του πάρουν το σπίτι, έλεος, αλλά πάνω στο κρεβάτι μου???????
Εχε υπόψη σου, ότι αν αρχίσει αυτή η "συνήθεια", δεν σταματάει εύκολα...

Ο εκτροφέας του δικού μου (Casper), είχαν τον πατέρα του στο σπίτι και στους καναπέδες... "our house dog", τον αποκαλούσαν...
Ωσπου, κάποια μέρα, ήρθαν επισκέπτες, μαζί με τον (αρσενικό) σκύλο τους...
Από τη μέρα εκείνη ο πατέρας "μας" άρχισε να σημαδεύει όλο το σπίτι... βρέ καλέ μου, βρε χρυσέ μου, τίποτα... μέχρι που τον "πέταξαν έξω" και έφεραν μέσα στο σπίτι 1-2 θηλυκές και βρήκαν την υγειά τους οι άνθρωποι...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Αν ενώσουμε την χθεσινοβραδινή μας συζήτηση με αυτή, μπορούμε άνετα με 2-3 προσθήκες ακόμη, να εκδώσουμε το best seller "1000+1 λόγοι γιατί να μην έχεις σκύλο" ;)
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Μη μου βάζεις ιδέες!
Θα δούμε, έγινε η στείρωση, θα κοιτάξω να "ξεφορτωθώ" και το Ναβάρ οσονούπω μπας και το ξεπεράσει, γιατί θα τρελαθώ σε λίγο.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Αν ενώσουμε την χθεσινοβραδινή μας συζήτηση με αυτή, μπορούμε άνετα με 2-3 προσθήκες ακόμη, να εκδώσουμε το best seller "1000+1 λόγοι γιατί να μην έχεις σκύλο" ;)
Ακόμα μιά φορά... apo ta kalitera!!!:D:D
 






johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Και που να 'ξερες κιόλας τι έλεγα χθες βράδυ :mad:
στελνω μια ομαδα κρουσης να δω αν ζει ο μαρκος.
Θεωρώ ότι η χθεσινή συζήτηση θα έπρεπε να επαναληφθεί, με διευρυμένη σύνθεση...
Ποιός ξέρει? Μπορεί να συμβάλω κι εγώ στο best seller!!!
όσο για μένα, Φώτη, σε διαβεβαιώνω ότι ο Casper ζει... ακόμα...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Ζει.
Είναι σε αναρρωτική όμως, μετά από πολύ επιτυχημένη -χωρίς αναισθησία- στείρωση, δια χειρός...mareco :eye:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Και με παράπλευρες απώλειες και κάτι κατσαρίδια που τρέχουν αυτές τις μέρες, στο σπίτι. Τις φλίταρα κι αυτές :mad:
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...μετά από πολύ επιτυχημένη -χωρίς αναισθησία- στείρωση, δια χειρός...mareco :eye:
Ξέρεις, αυτές οι στειρώσεις έχουν μεγάλη επιτυχία, τον τελευταίο καιρό, σε ορισμένους "κύκλους" σκύλων!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf