Ο Ozzy ( οχι Οsbourne)


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Δεν δυσανασχετει απλα αλλιως δεν θα το σκεφτομουν καν. Δεν τα τρωει τα κοκκαλα οταν κλεινω την πορτα. Αν την αφησω ανοιχτη τα βγαζει εξω. Εννοειται το εχω προσπαθησει απο πριν τον παρω το ειχα το κρειτ και ειχα σκοπο να το χρησιμοποιω αλλα ηρθαν αλλιως τα πραγματα.
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Δεν δυσανασχετει απλα αλλιως δεν θα το σκεφτομουν καν. Δεν τα τρωει τα κοκκαλα οταν κλεινω την πορτα. Αν την αφησω ανοιχτη τα βγαζει εξω. Εννοειται το εχω προσπαθησει απο πριν τον παρω το ειχα το κρειτ και ειχα σκοπο να το χρησιμοποιω αλλα ηρθαν αλλιως τα πραγματα.
Άμα ξεκινήσεις να του βάζεις όλα τα γεύματα εκεί μέσα,παράλληλα του έχεις και μια αναπαυτική μαξιλαρα μαζί με τα κόκαλα του(tastybone?). Άμα είναι για αρχή και κάποια φορεμένη μπλούζα σου
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Άμα ξεκινήσεις να του βάζεις όλα τα γεύματα εκεί μέσα,παράλληλα του έχεις και μια αναπαυτική μαξιλαρα μαζί με τα κόκαλα του(tastybone?). Άμα είναι για αρχή και κάποια φορεμένη μπλούζα σου
Τα βγαζει εξω και τα κοκκαλα και τις κροκετες. Αμα κλεισω την πορτα δεν τρωει δεν τον νοιαζει τιποτα. Νομιζω θα ακολουθησω το δρομο σου και θα παρω ενα μεγαλυτερο γιατι αυτο ειναι αρκετα μικρο. Και το κρεβατι που το ειχε επισης το τραβουσε να το βγαλει εξω μεχρι που το εσκισε. Μπορει να ειναι κλειστοφοβικα για αυτον εκει μεσα δεν ξερω. Γιατι και με ανοιχτη την πορτα δεν θελει ουτε να το βλεπει.
 
  • Like
Reactions: Sasha




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Οταν περιμενεις κληση απο γκομενακι. Τι σκατα χαλασε το τηλεφωνο :LOL:
 

Attachments





Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Σημερα καθησα ησυχος στο crate για πρωτη φορα. Sasha και mareco θα επρεπε να ντρεπεστε που βαλατε τετοιες ιδεες στο κεφαλι της μαμα μου. Νομιζα οτι τα ειχαμε ξεπερασει αυτα. Αντε να δουμε που θα παει η βαλιτσα.
 

Attachments





Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Σημερα καθησα ησυχος στο crate για πρωτη φορα. Sasha και mareco θα επρεπε να ντρεπεστε που βαλατε τετοιες ιδεες στο κεφαλι της μαμα μου. Νομιζα οτι τα ειχαμε ξεπερασει αυτα. Αντε να δουμε που θα παει η βαλιτσα.
@mareco κάτι κάναμε καλά χαχαχα
 
  • Like
Reactions: mareco and Orjo


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
@mareco κάτι κάναμε καλά χαχαχα
Σίγουρα όχι από βίτσιο, ή από κάποια σαδιστική διάθεση :D
Οταν έχεις πάθει, έχεις καλώς εχόντων μάθει και έχεις αποκτήσει τελικά την γνώση, οφείλεις να προειδοποιήσεις τον ανυποψίαστο πρωτάρη, που όλα αυτά του φαίνονται κάπως, ότι θα έρθει μια μέρα στην ζωή του, που όντως θα ευχαριστεί την τύχη του, που κάποιος τον πίεσε, ακόμη και για κάτι τόσο δύσκολο.
Οπότε @Ans συνέχισε αυτή την εκπαίδευση. Είναι σωτήριο, το να μπορεί ο σκύλος να παραμένει όσο πιο ατάραχος γίνεται, σε ένα κλουβί, ειδικά υπό συγκεκριμένες συνθήκες! Μπράβο σου! (y)
 
  • Like
  • Love
Reactions: p__nat and Sasha




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
395
252
45
Μηπως σου ειναι ευκολο να μου τηγανισεις αυτην την πατατα?
Σημερα καθησα ησυχος στο crate για πρωτη φορα. Sasha και mareco θα επρεπε να ντρεπεστε που βαλατε τετοιες ιδεες στο κεφαλι της μαμα μου. Νομιζα οτι τα ειχαμε ξεπερασει αυτα. Αντε να δουμε που θα παει η βαλιτσα.
Καλησπέρα να σου ζήσει ο μικρούλης είναι γλύκας!
κι εμείς δεν μάθαμε ποτέ σε crate ,δεν έχω βασικά .εμαθε στο σπίτι μόνος του όταν λείπω για δουλειά..έμαθε όμως να μπαίνει σε κλουβί όταν μετακινουμαστε.
εγω δεν ξέρω αν είναι τόσο χρήσιμο για όλα τα σκυλιά πάντως.
εδω στο λεωφορείο 56C6B829-327F-45EE-ACA0-215D07AEA8A3.jpeg
 
  • Love
Reactions: Ans


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Καλησπέρα να σου ζήσει ο μικρούλης είναι γλύκας!
κι εμείς δεν μάθαμε ποτέ σε crate ,δεν έχω βασικά .εμαθε στο σπίτι μόνος του όταν λείπω για δουλειά..έμαθε όμως να μπαίνει σε κλουβί όταν μετακινουμαστε.
εγω δεν ξέρω αν είναι τόσο χρήσιμο για όλα τα σκυλιά πάντως.
εδω στο λεωφορείο View attachment 76566
Αχ ενα κουκλιιιι
 
  • Like
Reactions: Mava


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
395
252
45
Αχ ενα κουκλιιιι
Ευχαριστούμε πολύ!❤.
στην αρχή ειχα άγχος που ήταν μόνος ,πρώτα σε ενα δωμάτιο μετά παντού κ πάντα κλειστό το μπάνιο.
εχει πάει την βόλτα του ,είναι φαγωμένος κ μετά έχει τα παιχνίδια του κ μάλλον την περισσότερη ώρα κοιμάται .μόλις γυρίζω έχει βόλτα ☺φαι,παιχνίδι
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Ευχαριστούμε πολύ!❤.
στην αρχή ειχα άγχος που ήταν μόνος ,πρώτα σε ενα δωμάτιο μετά παντού κ πάντα κλειστό το μπάνιο.
εχει πάει την βόλτα του ,είναι φαγωμένος κ μετά έχει τα παιχνίδια του κ μάλλον την περισσότερη ώρα κοιμάται .μόλις γυρίζω έχει βόλτα ☺φαι,παιχνίδι
Αχ εσας που κοιμουνται τα σκυλια σας ποσο σας ζηλευω
 
  • Haha
Reactions: Sasha and Mava








Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Throwback. Μετανιωνω για παντα που δεν εβγαζα πιο συχνα φωτογραφιες οταν ηταν τοσο μικρος γιατι με ειχε ξεκανει και τωρα εχω τοσο λιγες.
Και μεγαλώνουν τόσο γρήγορα..
 
  • Like
Reactions: Mava




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3