Πρόβλημα με πολυκατοκία!


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
εγω παντως θα σου προτεινω κατι αλλο....
ποτε γαυγιζει ενας σκυλος;;;;;;;;;
οταν ακουει κατι στα σκαλια
οταν ακουει κατι στο μπαλκονι
οταν ακουει κουδουνι
........................................
ριξε ολη την ευθυνη σε αυτον οτι προκαλει τον σκυλο για να γαυγισει επειδη δεν τον γουσταρει
αλλα με τετοιο τροπο ωστε να μην μπορει να σου πει πχ καθε φορα που θα ειμαι στα σκαλια θα γαυγιζει;;;;;
κανε αυτον και θα φαει μια ταπα απο ολους και θα βγει και φτεχτεις και εσυ απο πανω.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
και αστυνομια να φερει ετσι θα σας κοιταει ολους και δεν θα ξερουν τι να κανουν χαχαχαχαχα
ΔΟΚΙΜΑΣΜΕΝΟ..
 


lia26

Well-Known Member
24 Απριλίου 2011
484
1
Παιδιά τι να λέμε τώρα..ο άνθρωπος έχει πρόβλημα..δεν λογαριάζει ούτε σκυλιά - φύλακες,ούτε τίποτα..
θέλει με κάτι να ασχολείται..και να πώ ότι ήταν συνταξιούχος και δεν έιχε με τίποτα να ασχοληθεί..κανονική δουλειά έχει..δεν έιναι μεγάλος..
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Να του βρούμε καμιά καλή κοπέλα τότε, μπας και ασχοληθεί με τίποτα άλλο :p
 


dimitris7

Active Member
9 Ιουλίου 2012
28
1
Υπέροχο θέμα!!!
Να ρωτήσω όμως κάτι εγώ... Αν ο ιδιοκτήτης δεν θέλει σκύλο στο διαμέρισμα (γιατι θα μυρίζει λεει!!!! χαχαχαχα) ούτε όρος στο συμβόλαιο υπάρχει (καταστατικά και λοιπές αηδίες δεν μας ενδιαφέρουν) και εγώ πάρω σκύλο, τι μπορεί να κάνει ο ιδιοκτήτης; Μπορεί να με διώξει κάπως;
 






Miss

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2009
278
0
Αργυρούπολη
Πωπωπω... κι εμένα ο σκύλος είναι ήσυχος με τις πόρτες κλειστές γαυγίζει πολύ λίγο αλλά αν χτυπήσει κουδούνι ή κοντοσταθεί κάποιος στην πόρτα χαλάει τον κόσμο!!! Αν είχα κανένα περίεργο γείτονα θα πλήρωνα κερατιάτικα σίγουρα!!!

Πόσο μάλλον με το μωρό που περιμένουμε να έρθει στον κόσμο και σίγουρα θα κλάψει σε ώρα κοινής ησυχίας (αυτό σίγουρα δε σώζεται!!!)
 






Vasilis75

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2012
417
0
Athens
χαχαχα...Παντρεμένος είναι αλλά και η γυναίκα του είναι μία από τα ίδια!!
Αυτο δεν εχει καμια σημασια!!!!!
Ισα..ισα, που μπορει να φερεται ετσι εξαιτιας του, οτι ειναι παντρεμενος με μια απο τα ιδια! :p
 


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
κατεβασε απο το ιντερνετ ενα εκνευριστηκο κλαμα μωρου και βαλτο με τερμα τη φωνη οταν ειναι εκει σε ωρα κοινης ησυχιας να δουμε τι θα πει,, ειναι της αδελφης μου που ηρθε επισκεψη πες,,,, θα μαζεψει υπογραφες να φυγει το μωρο ...??? ==))
 


lia26

Well-Known Member
24 Απριλίου 2011
484
1
Όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους..τοποθετήθηκε camera ώστε να δεί τελικά το παιδί αν όντως γαυγίζει η μικρή και έκανε και μια βόλτα από το τμήμα για να ρωτήσει τι μπορεί να κάνει..
 


Katerina_A

Member
15 Οκτωβρίου 2012
6
0
παιδια κι εγω εχω ενα παρομοιο προβλημα και θελω βοηθεια..το κουταβι του εχω δεν κανει ΚΑΘΟΛΟΥ φασαρια σε ωρες κοινης ησυχιας ωστοσο η διπλανη μου ισχυριζεται πως κανει..τι γινεται σ'αυτη την περιπτωση?:(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.595
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3