Πρόβλημα με την υπογραφή!!


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Καλησπέρα!!
Έχω ένα θέμα με την αλλαγή της υπογραφής μου. Από χθες προσπαθώ να την αλλάξω και συνέχεια μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα: Your signature cannot be longer than 100 characters including BB code markup.

Αλλάζω γραμματοσειρά και μέγεθος γραμμάτων (χρησιμοποιώ το μέγεθος 1) αλλά τίποτα!!

Συνέχεια μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα!:eek:

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? :(
 






Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Τσέκαρε και αυτό για τις υπογραφές και το μέγεθος:

Τα ακόλουθα ισχύουν για τις υπογραφές.

Σκέτο κείμενο : 8 γραμμές κανονικών χαρακτήρων ή μέχρι 4 γραμμές μεγέθους 2 ή bold,μέχρι 90 χαρακτήρες μήκος για κάθε γραμμή.

Σκέτο γραφικό : 1 image μέχρι 500 pixels μήκος, 125 pixels ύψος και 20k μέγεθος (ή 2 images που συνολικά θα έχουν τα ίδια όρια και θα βρίσκονται στην ίδια γραμμή).
Κείμενο και γραφικό : 4 γραμμές (ή 2 γραμμές μεγέθους 2 ή bold) και ένα γραφικό (σε νέα γραμμή) μέχρι 400 pixels μήκος , 100 pixels ύψος και 20k μέγεθος.(η 2 γραφικά που συνολικά θα έχουν τα ίδια όρια και θα βρίσκονται στην ίδια γραμμή).

Οι κενές γραμμές υπολογίζονται και αυτές! Απαγορεύεται η χρήση των bbcodes: php,code,quote,html και τα smilies!
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν συνδέσμους (links) προς την προσωπική ή την αγαπημένη σας δικτυακή τοποθεσία (site), αλλά και σε σελίδες που φιλοξενούνται στο Forum.

Ισχύουν και στίς υπογραφές οι περιορισμοί για το περιεχόμενο όπως και στα μηνύματα. Απαγορεύεται επίσης να έχουν τροποποιημένα εταιρικά ονόματα και λογότυπα!

Σύνδεσμοι (links) σε δυναμικά scripts που κάνουν χρήση cookies δεν επιτρέπονται για λόγους ασφαλείας!
Σε κάθε περίπτωση υπογραφές που δεν τηρούν τα παραπάνω θα αφαιρούντα άμεσα απο τους διαχειριστές.
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Πραγματικά αρχίζω να εκνευρίζομαι...
Η υπογραφή που θέλω να βάλω είναι αυτή που έχω τώρα + μία ακόμα φράση..

Το μήνυμα παρ'όλα αυτά είναι το ίδιο ότι και να κάνω!!!

Σβήνω τα κενά, δεν βάζω smilies, χρησιμοποιώ μέγεθος 1...
 






Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Βulletin Board Code.
Aπ'όσο ξέρω είναι τα quotes, ο κώδικας που κάνει bold italics κλπ o οποίος διαφέρει από τον αντίστοιχο html.
Πχ αυτό: [ b ] text [ / b ]
Τώρα δεν ξέρω και πολλά στο περίπου σου λέω :D ίσως κάνω και λάθος!
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Τα παρατάω...
Έχω δει πολύ μεγαλύτερες υπογραφές από αυτή που θέλω να βάλω εγώ και παρ΄όλα αυτά μου έχει βγει το λάδι από χθες το βράδυ και τίποτα δεν κατάφερα!!!

Οπότε ή θα σπάσω από τα νεύρα μου το λαπτοπ ή τα παρατάωωωω!! :mad:
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Δοκίμασε να βάλεις την υπογραφή χωρίς να αλλάξεις size,bold κλπ αν δεν το χεις κάνει...
Αυτή που έχεις τώρα είναι size 2
 












Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Tίποτα βρε :)

Μάλλον κάποιο κόλλημα έφαγε, διότι το δοκίμασα και σε μένα και έμπαινε κανονικά, δεν είναι μεγάλη η υπογραφή..
Οπότε το έκανα εγώ για σένα :D
 


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Βασικά από την αρχή που έκανα τον λογαριασμό το έχει το κόλλημα..
Από τότε προσπαθούσα να βάλω μεγαλύτερη υπογραφή και δεν με άφηνε... Δεν ξέρω γιατί όμως! :confused:
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3