Πόσο νερό πρέπει να πίνει ένας σκύλος;


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Ο δικος μου δεν ξερω αν θα χαιροταν η αν θα ετρωγε φρικη αν επαιρνα αλλο:ROFLMAO:
Ε άμα δε χαίρετε έξω με τα άλλα τα σκυλιά,δε νομίζω να χαρεί και στο σπίτι αν του φέρεις αδερφάκι :LOL:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Το επόμενο σκυλί θα μου βγάλει την πίστη στην εκπαίδευση που δε μου βγάζει αυτός
Εγω ελπιζω ο επομενος να το θελει το crate γιατι τζαμπα πηγαν τα λεφτα μου και ολες μου οι προσπαθειες
:LOL:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Ε άμα δε χαίρετε έξω με τα άλλα τα σκυλιά,δε νομίζω να χαρεί και στο σπίτι αν του φέρεις αδερφάκι :LOL:
Εξω χαιρεται. Αλλα ειναι και ζηλιαρης και καλομαθημενος στα πουπουλα. Αν χασει λιγο προσοχη δεν θα επιβιωσει θα πεσει απο το μπαλκονι.:LOL:
 
  • Haha
Reactions: Sasha


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Εγω ελπιζω ο επομενος να το θελει το crate γιατι τζαμπα πηγαν τα λεφτα μου και ολες μου οι προσπαθειες
:LOL:
Για δες μας :LOL: Άμα δε το δεχόταν το συγκεκριμένο crate θα έκανα φούντο από το μπαλκόνι εγώ
 

Attachments



Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Σκεφτομαι οτι δεν θα μου μεινει και χωρος στο κρεβατι :LOL: Και οτι θα πρεπει να λαρω και στον αλλον ανθρωπινο κρεβατι για να μην ζηλευει τον οζι.
 
  • Haha
Reactions: Sasha


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Εξω χαιρεται. Αλλα ειναι και ζηλιαρης και καλομαθημενος στα πουπουλα. Αν χασει λιγο προσοχη δεν θα επιβιωσει θα πεσει απο το μπαλκονι.:LOL:
Χαχαχααχαχ,θα το ξεπεράσει γρήγορα το σοκ
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Για δες μας :LOL: Άμα δε το δεχόταν το συγκεκριμένο crate θα έκανα φούντο από το μπαλκόνι εγώ
Α εσεις ειστε σε αλλο επιπεδο. Ισως πρεπει να παρω ενα μεγαλυτερο και να ξαναπροσπαθησουμε.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Χαχαχααχαχ,θα το ξεπεράσει γρήγορα το σοκ
Ετσι πιστευω και εγω εχει καλη καρδουλα και δεν θα μπορει να κανει και αλλιως. Θα εχει εναν μπρο :LOL:
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Σκεφτομαι οτι δεν θα μου μεινει και χωρος στο κρεβατι :LOL: Και οτι θα πρεπει να λαρω και στον αλλον ανθρωπινο κρεβατι για να μην ζηλευει τον οζι.
Ναι αλλά θα πρέπει να κλονοποιησεις τον εαυτό σου για να είσαι και με το νέο σκυλί στο νέο κρεβάτι,αλλιώς απατο θα πάει
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Ναι αλλά θα πρέπει να κλονοποιησεις τον εαυτό σου για να είσαι και με το νέο σκυλί στο νέο κρεβάτι,αλλιώς απατο θα πάει
Οχι οχι. Εχουμε εγω ενα κρεβατι και ενα ο οζι. Παει και στο δικο του και στο δικο μου. Οποτε και το νεο σκυλι θα θελει ενα. Και να ερχεται και στο δικο μου φυσικα :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Sasha


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Οχι οχι. Εχουμε εγω ενα κρεβατι και ενα ο οζι. Παει και στο δικο του και στο δικο μου. Οποτε και το νεο σκυλι θα θελει ενα. Και να ερχεται και στο δικο μου φυσικα :LOL:
Αλλα που θα το βαλω το δευτερο κρεβατι δεν ξερω. Θα κανω το δικο μου κουκετα:LOL:
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Α εσεις ειστε σε αλλο επιπεδο. Ισως πρεπει να παρω ενα μεγαλυτερο και να ξαναπροσπαθησουμε.
Κοίτα του ξεκοψα νωρίς το κρεβάτι είναι η αλήθεια,νομίζω σου είχα αναφέρει και σε άλλο ποστ ότι πήγα να χαντακωσω την εκπαίδευση του crate όλη Την έσωσα παίρνοντας μια πολύ άνετη μαξιλαρα και το τελειοποίησα με την κουκούλα. Το σκυλί μου κάνα άρχισε να μπαίνει στο crate από μόνο του,άσε που τώρα ώρες ώρες αν έχω ανοιχτεί την κουκούλα κάθετε και περιμένει να του φέρω το μαύρο σκοτάδι μέσα :LOL:
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Αλλα που θα το βαλω το δευτερο κρεβατι δεν ξερω. Θα κανω το δικο μου κουκετα:LOL:
Κάνε το δικό σου υπερδιπλο,και χώρα και τα δύο σκυλιά,για να κοιμάσαι εσύ σε μια γωνιτσα
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Κοίτα του ξεκοψα νωρίς το κρεβάτι είναι η αλήθεια,νομίζω σου είχα αναφέρει και σε άλλο ποστ ότι πήγα να χαντακωσω την εκπαίδευση του crate όλη Την έσωσα παίρνοντας μια πολύ άνετη μαξιλαρα και το τελειοποίησα με την κουκούλα. Το σκυλί μου κάνα άρχισε να μπαίνει στο crate από μόνο του,άσε που τώρα ώρες ώρες αν έχω ανοιχτεί την κουκούλα κάθετε και περιμένει να του φέρω το μαύρο σκοτάδι μέσα :LOL:
Ναι ναι μου το ειχες πει. Εσενα ειναι και μεγαλος. Οχι οτι ο δικος μου πιανει λιγο χωρο :LOL: . Αλλα οπως ειχες πει αξια ανεκτιμητη να κοιμαστε μαζι. Εγω δεν το εκανα τους πρωτους 6 μηνες. Αρχισα να το κανω τα πρωινα γιατι με ξυπνουσε καθε μερα 6 παρα ηθελε προσοχη. Ε το εκανα και βρηκα την υγεια μου.2 ωρες υπνος παραπανω τουλαχιστον και ενα μαξιλαρακι να αγγαλιαζεις.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Κάνε το δικό σου υπερδιπλο,και χώρα και τα δύο σκυλιά,για να κοιμάσαι εσύ σε μια γωνιτσα
Το δικο μου γινεται αμα κολλησω και του οζι. Δικιο εχεις πολυ σωστο.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Το δικο μου γινεται αμα κολλησω και του οζι. Δικιο εχεις πολυ σωστο.
Απλα δεν ξερω αν θα θελει να μοιραστει με τον αδερφο την κρεβαταρα του :LOL: . Μπορει να εχουμε μουτρα.
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Ναι ναι μου το ειχες πει. Εσενα ειναι και μεγαλος. Οχι οτι ο δικος μου πιανει λιγο χωρο :LOL: . Αλλα οπως ειχες πει αξια ανεκτιμητη να κοιμαστε μαζι. Εγω δεν το εκανα τους πρωτους 6 μηνες. Αρχισα να το κανω τα πρωινα γιατι με ξυπνουσε καθε μερα 6 παρα ηθελε προσοχη. Ε το εκανα και βρηκα την υγεια μου.2 ωρες υπνος παραπανω τουλαχιστον και ενα μαξιλαρακι να αγγαλιαζεις.
Πω πω ακριβώς τα ίδια. Καμπάνα ο μικρός στις 8 το πρωι,ε και κοιμομασταν ένα 4ωρακι μετά μαζί. Βέβαια τώρα με την μαξιλαρα δεν σηκώνεται καν, τον βγάζω μια γύρα στις 8,και με το που μπαίνουμε σπίτι δε προλαβαίνω να του καθαρίσω τις πατούσες,έχει μπει ήδη στο crate και κοιμάται(προφανώς για να μη του καθαρισω τις πατούσες). Αλλά η αγάπη για το crate είναι τεράστια όταν είναι κουρασμένος
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Το δικο μου γινεται αμα κολλησω και του οζι. Δικιο εχεις πολυ σωστο.
Λέω αρχικά να φύγεις από το σπίτι,να περνάς να μαζεύεις νοίκι-κοινοχρηστα μια φορά τον μήνα. Αυτοί μια χαρά θα το βρουν
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Λέω αρχικά να φύγεις από το σπίτι,να περνάς να μαζεύεις νοίκι-κοινοχρηστα μια φορά τον μήνα. Αυτοί μια χαρά θα το βρουν
Ναι οποιος ειναι πανω πρεπει και να το πληρωνει :LOL:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3