Σκεφτηκες ποτέ να σταματησεις ν'ασχολεισαι ΄...

Σκεφτηκες ποτε να σταματησεις ;

  • Σιγουρα ΟΧΙ.Ισα-ισα ενισχυεται συνεχως η αγαπη μου για τον σκυλο

    Votes: 61 65,6%
  • Δεν ξερω στο μελλον αλλά για την ωρα οχι.

    Votes: 7 7,5%
  • Καμμια φορα μού περνα απο το μυαλο αλλά μολις αντικρυζω το σκυλο μου...μου περναει αμεσως

    Votes: 19 20,4%
  • Το σκεφτομαι ναι.Οχι αμεσα αλλά μετα απο τον σκυλο που εχω τωρα,μαλλον τελος.

    Votes: 0 0,0%
  • ΝΑΙ το σκεφτομαι σοβαρα.Για καποιο λογο(πες και ποιον αν θελεις)

    Votes: 1 1,1%
  • Αλλο(πες το)

    Votes: 5 5,4%

  • Total voters
    93

vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Έρχεται το πρωί και σε ξυπνάει , μόλις γυρίζεις στο σπίτι είναι η πρώτη που σε αντιλαμβάνεται και χαίρεται ιδιαίτερα που σε βλέπει , σου υπενθυμίζει με μοναδικό τρόπο ότι είναι η ώρα της βόλτας και σου λέει με το δικό της μοναδικό τρόπο << άντε παλιόγερε πάμε για περπάτημα που έμενα μ’ αρέσει τοοοοσο πολύ αλλά εσένα σου κάνει καλό >>
Είσαι στην εξοχή και την χαζεύεις να παίζει με το παιδί σου χαρίζοντας σου μοναδικές στιγμές και εικόνες .


Αν σκέφτηκες καλά πριν αποκτήσεις δεν χρειάζεται να σκεφτείς να σταματήσεις

View attachment 28344
 








Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Απαντησα Αλλο γιατι το σκεφτομαι καθε φορα που με ποναει το θεμα σκυλος.... Μετα ερχεται ο χρονος και με διαψευδει. Τελευταια φορα το σκεφτηκα πριν μια βδομαδα ακριβως.
 
  • Like
Reactions: anastasiak


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εχουν περάσει κάτι χρόνια από τότε που άνοιξε το θέμα.

Δεν σκέφτομαι να σταματήσω να ασχολούμαι με τον σκύλο. Ο δικός μου πλέον γέρασε και ίσα-ίσα μου λείπουν οι μεγάλες βόλτες δεκάδες χιλιομέτρων που κάναμε όταν ήταν νέος. Σκέφτομαι και για καινούριο σκύλο, αλλά δεν θα ήταν σωστό γιατί θα ένοιωθα άσχημα για τον Κούκη (ο οποίος δεν θα μπορούσε να μας ακολουθεί).

Οπότε πλέον τον βάζω στο αυτοκίνητο και πάμε στα δάση και στα χωράφια. Για κανένα μπανάκι στο ποτάμι και την αράζουμε κάτω από κάποιο δέντρο (αν δεν έχει κουνούπια).
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf