Σκυλος και χιονι!


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εδώ το χόντρυνε πολύ..Ο Τζιμάκος δεν αντέδρασε καθόλου στο χιόνι, σαν να μην συμβαίνει τίποτα...ο ¨Ελβις έτρωγε τις νιφάδες.. η Λούση όταν βγήκαμε ήταν νωρίς και δεν είχε ξεκινήσει ακόμη!
 




kepitu

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2013
69
0
Πτολεμαϊδα
Όταν ειδε για πρώτη φορά χιόνι ο Τορο πριν λίγες εβδομάδες δεν ήπιε νερό για 2 μέρες.
Η κατάπωση του χιονιού ήταν ασταμάτητη και για έναν περίεργο λόγω υπήρχε μεγάλη χαρά όταν έβλεπε το κίτρινο σημάδι των ούρων πάνω στο λευκό.

Επίσης έχω τρομερό πρόβλημα στον εντοπισμό του, ειπαμε λευκό σκυλί αλλα αυτός παραείναι. :)
 


Gucci dog

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2012
102
0
Επίσης έχω τρομερό πρόβλημα στον εντοπισμό του, ειπαμε λευκό σκυλί αλλα αυτός παραείναι. :)
Α αυτο το ειχα κι εγω το προβλημα οταν ειχα πρωτοφερει το γκουτσακι σπιτι!!!Επειδη ολο ο χωρος ειναι σε αποχρωσεις του καφε και το πατωμα εχει μαρμαρο μπεζ τον εψαχνα παντου!
 






Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Η χιονοπτωση εχει γινει πολυ πυκνη,αλλά δε το εχει στρωσει ακομα...αν συνεχισει ετσι προβλεπω να το στρωνει κι εδω!!
Ο Ροκυ οσο τουλαχιστον τον εχουμε εμεις δεν ειχε τυχει να εχει αυτη την εμπειρια,το απογευμα που θα βγουμε θα δω...αντιδρασεις!!!:D
 




Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Όταν σκέφτομαι χιόνι και σκύλος ένας σκύλος μου έρχεται στο μυαλό .
Ο Κούκης απο το Βελιγράδι !Elena που εισαι να βάλεις καμια φωτογραφία ???:D
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.707
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Χεχεχε αυτή τη φορά εσείς έχετε χιόνι κι εμείς γιοκ!

Είχε χιονίσει λίγο προχθές το βράδυ αλλά δεν το 'στρωσε. Μας γέμισε λάσπες απλά.

Αν είναι να κάνει ψοφόκρυο, προτιμώ να έχει και χιόνι.





 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Αυτό το σκυλί είναι για να ζει στο χιόνι !!!
Στον Πειραιά δεν χιόνισε καθόλου , ήλιο έχει τώρα οπότε δεν ξέρω αν αρέσει ή όχι στην Λούνα ...

(Υπάρχει όμως και η άλλη πλευρά , εμείς έχουμε σπίτι και μπορούμε να ζεσταθούμε ...
Όταν χιονίζει και κανει φοβερό κρύο υπάρχουν άστεγοι άνθρωποι και αδέσποτα σκυλιά που ξεπαγιάζουν καλό είναι να τους σκεφτόμαστε και να πράττουμε ανάλογα )
 










Gucci dog

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2012
102
0
Μα ποση ομορφια να χωρεσει σε μια οθονη laptop πια??Να χαιρομαστε τα καμαρια μας!*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Υπέροχες φωτογραφίες!!!


Μιας και θα έχουμε χαμηλές θερμοκρασίες μην ξεχνάμε τους άστεγους και τα αδέσποτα....
Λίγο νερό φαι και μια στέγη για τις γάτες και τους σκύλους και φυσικά τηλέφωνα στον δήμο για τους άστεγους....
 


ant

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2011
143
24



Μιας και θα έχουμε χαμηλές θερμοκρασίες μην ξεχνάμε τους άστεγους και τα αδέσποτα....
Λίγο νερό φαι και μια στέγη για τις γάτες και τους σκύλους και φυσικά τηλέφωνα στον δήμο για τους άστεγους....
+1000
 


ASFE

Well-Known Member
11 Μαϊου 2011
911
26
45
Αθηνα..Δυστυχως.
Και προσοχη οταν παιρνουμε το αυτοκινητο μας. Να κανουμε λιγο θορυβο πριν βαλουμε μπρος,μηπως εχει τρυπωσει κανενα ζωντανο να ζεσταθει.

Sent from my Galaxy S4 using smoking signals
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.828
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU