Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Το γηπεδο που λένε δεν ειναι στα συχαινα αλλά στην περιοχή του Μπάλα, τερμα πάνω! Δίπλα από το ποτάμι.
Καιρό εχω να παω
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ποτε θα παμε?????
εγω αν παρω το οκ από την εκπαιδεύτρια, κανονιστε απογευμα και ερχομαι. Αλλά δεν θελουμε υπερενθουσιωδη σκυλιά να ασχολουνται με τη μικρη, ακόμα για να μην ξανατραμπουκέψει το νιντζα!
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Ο Μορρις ειναι υπερενθουσιωδης σκυλος αλλα ελεγχομενος.Αν κραταω μπαλακι στο χερι γινεται αγγελουδι:)
Karkalas ενα "μαστιφακι" βλεπω στο αβαταρ σου...με αλλους σκυλους πως τα παει?Θα μας κανει παϊδακια?:p:p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι μονο ο κ@λος του Μορρις δεν ειναι ελεγχόμενος. Φοβαμαι μην παει να τον μυρισει η Σελ και αμολυσει καμια και το εξακοντισει το παιδι μου! :p
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Χαχαχαχα!Ελα βρε Γκελυ μου ειπαμε ειχε μερικες ατυχες στιγμες σε εκεινο το ταξιδι λογω στρες!
Στο γηπεδακι θα ειναι κυριος:)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ατυχες στιγμές ειχαν οι συνεπιβάτες, όχι ο Μορρις!!!
Στο γηπεδο ειναι ανοιχτος χώρος και ανανεώνεται ο αέρας ευτυχώς! Η Κλειώ (εκπαιδεύτρια) τον ξερει τον Μορρις, οποτε λογικά θα ξέρει και τις ανοχές της Σελ στα παιχνίδια του.
 


Karkalas

Well-Known Member
19 Απριλίου 2011
147
2
Ρίο, Πάτρα
Ο σκύλος μου είναι μπουλμαστιφ, καλά το έπιασε το μάτι σου.

Εϊναι πρόβατο, με όλη τη σημασία της λέξης..

Είτε του αγριεύουν είτε όχι αυτός θέλει μόνο να τρέχει και να παίζει..

Επίσης όσο μικρότερα τα θύματα - εεε, τα άλλα σκυλιά ήθελα να πω - τόσο το καλύτερο :)
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Ο σκύλος μου είναι μπουλμαστιφ, καλά το έπιασε το μάτι σου.

Εϊναι πρόβατο, με όλη τη σημασία της λέξης..

Είτε του αγριεύουν είτε όχι αυτός θέλει μόνο να τρέχει και να παίζει..

Επίσης όσο μικρότερα τα θύματα - εεε, τα άλλα σκυλιά ήθελα να πω - τόσο το καλύτερο :)
:D Τελεια!!!!!!!!
Αντε πειτε ποτε και που θα βρεθουμε για παιχνιδι και καφε!!
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εγω λεω να κανονισουμε να τα παμε για μπανιο...
εγω μεσα!!! Απο σημερα αδειευω κιόλας! Μόνο Σαββατο δεν μπορω. Οποτε αλλοτε θέλετε ειμαι μεσα με το νιντζα!
 








chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Μη σκέφτεσαι, κανει ζέστη! :p
Ειμαι μεσα!!!!!!!Αν θελουν κι αλλοι να ερθουν ακομη καλυτερα!
Απλα εχω ενα θεματακι...
Τα ΣΚ τα πρωινα δουλευω μονο καθημερινες μπορω....
Αντε να ετοιμασω τα μπρατσακια του Μορρις!
 




Thodoras

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2012
662
303
Πάτρα
χωρίς κόσμο είναι και στα καμινια. στην ταβέρνα με τον ανεμομυλο, όπως κατεβαίνεις στον αριστερό κολπο.
το πατσαβουρι με το που με βλέπει να κολυμπαω βουτάει να με σώσει χάχα

Powered by Nexus 4
 


Karkalas

Well-Known Member
19 Απριλίου 2011
147
2
Ρίο, Πάτρα
Μπορούμε να πάμε και νωρίς αν θέλετε, τύπου 6.30 η ώρα το πρωί κτλ.

Πάντως σήμερα στις 4 ακριβώς κατέβηκα με το σκύλο και τη γυναίκα μου για μπάνιο (μένω δίπλα στο Πόρτο Ριο και κάνουμε μπάνιο γύρω στα 200 μέτρα από το ξενοδοχείο, προς την πλευρά της γέφυρας) ήμασταν μόνοι στο συγκεκριμένο κομμάτι της παραλίας και δε μας ενόχλησε κανείς.

Ο σκύλος φυσικά ήταν δεμένος, αλλά θέλω να πω πως αν κανείς πάει στις 7-8 το πρωί θα είναι εντελώς μόνος..
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μπορούμε να πάμε και νωρίς αν θέλετε, τύπου 6.30 η ώρα το πρωί κτλ.

Πάντως σήμερα στις 4 ακριβώς κατέβηκα με το σκύλο και τη γυναίκα μου για μπάνιο (μένω δίπλα στο Πόρτο Ριο και κάνουμε μπάνιο γύρω στα 200 μέτρα από το ξενοδοχείο, προς την πλευρά της γέφυρας) ήμασταν μόνοι στο συγκεκριμένο κομμάτι της παραλίας και δε μας ενόχλησε κανείς.

Ο σκύλος φυσικά ήταν δεμένος, αλλά θέλω να πω πως αν κανείς πάει στις 7-8 το πρωί θα είναι εντελώς μόνος..
Πλάκα μας κανεις ετσι?????? Ακου 6.30.... δεν εχω σηκωθει τετοια ωρα για να κατουρησει το νιντζα και θα σηκωθώ για να κανει μπάνιοοοοοοοοοοο????????????
Αααα κοντά εισαι και εσύ σχετικα. Εδώ Αραχωβιτικά ειμαστε εντελώς ιδιωτικά, οποτε απολαμβάνουμε τη θαλασσα ελεύθερα.