Σκύλος VS Σύντροφος...(1-0)


Amelie

Guest
12 Δεκεμβρίου 2007
69
0
Thessaloniki
Καλημέρα παιδιά
Νόμίζω είναι ένα θέμα που όλοι θα έχετε να πείτε κάτι...Ποιος ζηλεύει ποιον τελικά?Ο φίλος/η σας το σκύλο ή το αντίθετο?? :twisted:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εμένα έχουν κάνει συμμαχία! Ο άντρας μου έχει τρελή αδυναμία στο σκύλο και ο σκύλος τρελή αγάπη για τον άντρα μου! Εγώ παίζω το ρόλο της «μαμάς» και για τους δύο! :wink:
Όπως κατάλαβες, ζήλια δεν υπάρχει! Είμαστε όλοι μια ωραία ατμόσφαιρα!
:lol:
 




lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμένα κάνενας φίλος μου δεν θέλει να γνωρίσει τον σκύλο μου.... :wink: :lol:
 


Amelie

Guest
12 Δεκεμβρίου 2007
69
0
Thessaloniki
lone wolf said:
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμένα κάνενας φίλος μου δεν θέλει να γνωρίσει τον σκύλο μου.... :wink: :lol:

Φλώροι αντρες...!!!

εμενα ο δικός μου ζήλευε πολύ ( ο φιλος μου το σκύλο), αλλά μετα από καπιους μήνες συγκατοίκησης και εκπαίδευσης ( του φίλου μου φυσικά!) τωρα είναι πιο κούλ. Ο μικρός από την άλλη όταν τον μαλώνει στραβώνει πολυ άσχημα..
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
lone wolf said:
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμένα κάνενας φίλος μου δεν θέλει να γνωρίσει τον σκύλο μου.... :wink: :lol:

κανένας φίλος σου ή κανένας ζωντανός οργανισμός γενικότερα :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 






keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Amelie said:
lone wolf said:
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμένα κάνενας φίλος μου δεν θέλει να γνωρίσει τον σκύλο μου.... :wink: :lol:

Φλώροι αντρες...!!!
το λες αυτό γιατί δεν έχεις ιδέα τι είδους σκύλο έχει η lone wolf και τι είδους σχέση έχει με τον σκύλο της....... :wink:
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
keyman said:
Amelie said:
lone wolf said:
Δεν ξέρω ρε παιδιά εμένα κάνενας φίλος μου δεν θέλει να γνωρίσει τον σκύλο μου.... :wink: :lol:

Φλώροι αντρες...!!!
το λες αυτό γιατί δεν έχεις ιδέα τι είδους σκύλο έχει η lone wolf και τι είδους σχέση έχει με τον σκύλο της....... :wink:
Δεν μας διευκρίνησε επίσης τι σχέση έχει με τους φίλους της!!!

Φαντάσου πόσο την εμπιστεύονται οι φίλοι της (ως προς την ικανότητα της να εκπαιδεύει σκύλους), που δεν τομάνε να γνωρίσουν καν τον σκύλο της!!!
 


dogwalker

Member
12 Δεκεμβρίου 2007
23
0
www.dogserviices.gr
Amelie said:
Καλημέρα παιδιά
Νόμίζω είναι ένα θέμα που όλοι θα έχετε να πείτε κάτι...Ποιος ζηλεύει ποιον τελικά?Ο φίλος/η σας το σκύλο ή το αντίθετο?? :twisted:
Ο σκύλος πολλές φορές δείχνει ότι ζηλεύει γιατί θέλει να κερδίσει την προσοχή μας και ο φίλος ζηλεύει το σκύλο, όταν του αρέσει ο σκύλος.

ROTTIE: Η δημοσίευση διορθώθηκε και γράφτηκε στα Ελληνικά. Τα greeklish δεν επιτρέπονται στο forum. Θα παρακαλέσω οι δημοσιεύσεις σας να είναι στα Ελληνικά και μόνο.
 


irini

New Member
1 Δεκεμβρίου 2007
4
0
Θεσσαλονίκη
παιδια εμένα ο δικός μου έχει τρελλή αδυναμία στον φίλο μου! τον έχω 4.5 χρόνια, τον φίλο μου τον ξέρει 1.5 χρόνο περίπου και ενώ τον μαλώνει συνέχεια ο σκύλος τον έχει ερωτευτεί δεν ξέρω τι να πω. σ΄αυτή την περίπτωση μάλλον εγώ ζηλεύω τον σύντροφο!! :cry:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εμένα το πόσο ζηλεύει ο ένας τον άλλο φαίνεται! :lol:
Επειδή δεν αφήνω τον Iggy να ανεβαίνει πάνω στον καναπέ, ο Χρήστος προτιμάει να βλέπει τηλεόραση ξαπλωμένος στην κουβέρτα του μικρού για να τον έχει αγκαλιά! :shock:

 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
σωστος γιατι να ειναι κατω το σκυλι ..θα ειμαι και εγω κατω..γαμω τα παιδια..!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


Malamatenia

Well-Known Member
12 Ιουλίου 2007
199
0
Για μένα πάντως οι πολλές ώρες και τρυφερότητες που έδινα στο σκύλο έχει υπάρξει λόγος χωρισμού..
 




Amelie

Guest
12 Δεκεμβρίου 2007
69
0
Thessaloniki
ROTTIE said:
Εμένα το πόσο ζηλεύει ο ένας τον άλλο φαίνεται! :lol:
Επειδή δεν αφήνω τον Iggy να ανεβαίνει πάνω στον καναπέ, ο Χρήστος προτιμάει να βλέπει τηλεόραση ξαπλωμένος στην κουβέρτα του μικρού για να τον έχει αγκαλιά! :shock:

Rottie η φωτο είναι τέλεια!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
magi said:
Rottie, βλέπω ότι και ο άντρας σου πέρασε από βασική υπακοή :lol: :lol: .
Εδώ και καιρό! :wink:
Αυτό που βλέπεις είναι αποτέλεσμα SchH1! Τον έχω βάλει να εκτελέσει την εντολή «Platz»! :lol: :lol: :lol:
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
εμείς πάλι έχουμε κάνει κόμμα εναντίον της :evil: Μας έχει εκτοπίσει από παντού :( Ούτε στον καναπέ δεν μας αφήνει να κάτσουμε.....αλλά ΛΑΟΣ ΕΝΩΜΕΝΟΣ ΠΟΤΕ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ,ναι το ομολογώ αυτό το σκυλί μας έφερε πιο κοντά :mrgreen: