Τα καμώματα του γκρέμλιν και της σουπιάς!!!


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
undercoat rake
Τύπου τσουγκράνα δαγκωτό, να βγαίνει όλο το από κάτω:

Εγώ ψεκάζω πριν και με κάτι, γιατί ηλεκτρίζεται η μαλούμπα και αιωρείται ολούθε!
Αυτο το τσουγκρανι καλο φαινεται για την περιπτωση της. Χαθηκε να μου χαρισουν και ενα τετοιο αχαχχαχαχα
Ο ηλεκτρισμος μου ειχε ξεφυγει σαν ενδεχομενο, χρησιμη ινφο
 
  • Like
Reactions: mareco


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Αυτο το τσουγκρανι καλο φαινεται για την περιπτωση της. Χαθηκε να μου χαρισουν και ενα τετοιο αχαχχαχαχα
Ο ηλεκτρισμος μου ειχε ξεφυγει σαν ενδεχομενο, χρησιμη ινφο
Εγω τον χτενιζω αναποδα και απο κατω κανω με το πιστολακι για να φουντωνει :LOL:
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Εγω τον χτενιζω αναποδα και απο κατω κανω με το πιστολακι για να φουντωνει :LOL:
Γι αυτο στις φωτο ειναι αφρατος σαν μαλλι της γριας :D
Ενταξει σε τετοιο σοκ (πιστολακι) δε θα την υποβαλω προς το παρον. Γι αυτο δε τη μπανιαρω κιολας ακομα.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Γι αυτο στις φωτο ειναι αφρατος σαν μαλλι της γριας :D
Ενταξει σε τετοιο σοκ (πιστολακι) δε θα την υποβαλω προς το παρον. Γι αυτο δε τη μπανιαρω κιολας ακομα.
Ναι ναι δεν το ειπα για την δικια σου.ουτως η αλλως δεν νομιζω να φουντωσει σαν τον οζι μαλλον σαν αναμαλλιασμενη θα σου βγει :LOL:
 
  • Haha
Reactions: medusa


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.121
4.788
Κάποτε πριν έναν αιώνα ένα mareco μου είχε δώσει μία βούρτσα σιλικόνης. Με βόλεψε πάρα πολύ. Χτενίζω τα σκυλιά, καθαρίζω τα καθίσματα του αυτοκινήτου, τον καναπέ :LOL:
 
  • Haha
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Κάποτε πριν έναν αιώνα ένα mareco μου είχε δώσει μία βούρτσα σιλικόνης. Με βόλεψε πάρα πολύ. Χτενίζω τα σκυλιά, καθαρίζω τα καθίσματα του αυτοκινήτου, τον καναπέ :LOL:
Είναι να απορείς, γιατί στην είχα δώσει. Μήπως στην είχα δανείσει και το έχω ξεχάσει; :unsure::sneaky::ROFLMAO:
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ναι ναι δεν το ειπα για την δικια σου.ουτως η αλλως δεν νομιζω να φουντωσει σαν τον οζι μαλλον σαν αναμαλλιασμενη θα σου βγει :LOL:
Το λουκ αναμαλλιασμενη το πλασαρουμε ηδη. :LOL:

Κάποτε πριν έναν αιώνα ένα mareco μου είχε δώσει μία βούρτσα σιλικόνης. Με βόλεψε πάρα πολύ. Χτενίζω τα σκυλιά, καθαρίζω τα καθίσματα του αυτοκινήτου, τον καναπέ :LOL:
Και εγω με μια τέτοια την εχω βγαλει ως τωρα, ειναι οτι πιο τελειο! Και τα ρουχα και καναπεδες και το γκρεμλιν με αυτη τα περναω. :LOL: Τρελαινεται μολις την βλεπει , στήνεται για χτένισμα, μαλλον του αρεσει πολυ το μασαζ με αυτη, με σκουνταει κιολας οτι θελει και αλλο... Ειναι κι η μονη βουρτσα που θα βγαλει μιση χουφτιτσα τριχα απο το καραφλο γκρεμλιν.
 
  • Like
Reactions: Amaliaz


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.121
4.788
Είναι να απορείς, γιατί στην είχα δώσει. Μήπως στην είχα δανείσει και το έχω ξεχάσει; :unsure::sneaky::ROFLMAO:
Ναι τωρα που λες ισως να χεις δικιο. Κάπου την έχω χάσει όμως. Μηπως έχεις να μου δώσεις μία άλλη? :unsure::LOL:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Ναι τωρα που λες ισως να χεις δικιο. Κάπου την έχω χάσει όμως. Μηπως έχεις να μου δώσεις μία άλλη? :unsure::LOL:
Το κλασικο αμα μας ζητανε πισω αυτα που πηραμε τα χασαμε :LOL:
 
  • Love
  • Haha
Reactions: medusa and Amaliaz




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Εσεις που δεν τις χτενιζετε ειστε τρελοι χαχαχα τοση τριχα δεν υπαρχει
Κάποιος να μου πει πώς χτενίζουμε τη γάτα χωρίς να πληρώσω ένα νεφρό, βγάζει την 4πλασια περίπου τρίχα απ'το σκυλί, δεν αντέχω :cry:
 
  • Haha
Reactions: medusa


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Κάποιος να μου πει πώς χτενίζουμε τη γάτα χωρίς να πληρώσω ένα νεφρό, βγάζει την 4πλασια περίπου τρίχα απ'το σκυλί, δεν αντέχω :cry:
Αμα καθεται? κανονικα οπως το σκυλι. Τσουγκρανα , τσατσαρα και βουρτσα. Αμα δεν καθεται θα δωσεις νεφρο η θα παθουν τα πνευμονια σιυ απο τις τριχες :LOL:
 
  • Sad
Reactions: Estranged


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Αμα καθεται? κανονικα οπως το σκυλι. Τσουγκρανα , τσατσαρα και βουρτσα. Αμα δεν καθεται θα δωσεις νεφρο η θα παθουν τα πνευμονια σιυ απο τις τριχες :LOL:
Άμα καθόταν δεν θα ρωτούσα :cry::cry::cry::ROFLMAO:
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.121
4.788
Κάποιος να μου πει πώς χτενίζουμε τη γάτα χωρίς να πληρώσω ένα νεφρό, βγάζει την 4πλασια περίπου τρίχα απ'το σκυλί, δεν αντέχω :cry:
Δε χτενιζεις εαν αγαπας τη ζωη σου και της βαζεις την ειδικη αμπουλα...ρωτα το mareco ξερει:LOL:
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Γεια σας, γκρεμλιν εδω. Που λέτε καλοι μου φίλοι χτες συνέβη ενα θαυμα μες το σπιτι!
Ενα ταπερ με ωμο κοτόπουλο κατέβηκε μόνο του απο το ραφι, πέρασε τα καγκελα της κουζίνας, ηρθε στον καναπε , ανοιξε μόνο του ...ε και τι να κάνω , αφου βρεθηκε μποστα μου σαν λιχούδικο αγόρι το εφαγα.
Σας ορκίζομαι τα πράγματα εγιναν οπως σας τα λέω , δεν εβαλα το χεράκι μου.
Η Μέδουσα δε μου φάνηκε χαρούμενη με το θαυμα οταν γύρισε!

ΥΣ. Δε ξέρω επίσης τι ειπατε στη Μέδουσα αλλα χτες την επιασα κατα τις 2 το βραδυ να χτενίζει το Καρότο. Το σκατόγατο την είχε καταβρει, τόση τούμπα και νάζι δε κάνει ουτε οταν τον καθαρίζω.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Γεια σας, γκρεμλιν εδω. Που λέτε καλοι μου φίλοι χτες συνέβη ενα θαυμα μες το σπιτι!
Ενα ταπερ με ωμο κοτόπουλο κατέβηκε μόνο του απο το ραφι, πέρασε τα καγκελα της κουζίνας, ηρθε στον καναπε , ανοιξε μόνο του ...ε και τι να κάνω , αφου βρεθηκε μποστα μου σαν λιχούδικο αγόρι το εφαγα.
Σας ορκίζομαι τα πράγματα εγιναν οπως σας τα λέω , δεν εβαλα το χεράκι μου.
Η Μέδουσα δε μου φάνηκε χαρούμενη με το θαυμα οταν γύρισε!

ΥΣ. Δε ξέρω επίσης τι ειπατε στη Μέδουσα αλλα χτες την επιασα κατα τις 2 το βραδυ να χτενίζει το Καρότο. Το σκατόγατο την είχε καταβρει, τόση τούμπα και νάζι δε κάνει ουτε οταν τον καθαρίζω.
Ο δικος μου θα ετρωγε και το ταπερ. Για πες ποση τριχα εβγαλε το καροτο? Χαχαχαχα
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ο δικος μου θα ετρωγε και το ταπερ. Για πες ποση τριχα εβγαλε το καροτο? Χαχαχαχα
Οχι τρελα, αλλα περισσοτερο απο το γκρεμλιν παντως. Ειναι και νανος μολις 2,5 κιλα.
Η Φριντα παλι οντως ηθελε τσουγκρανα, προς το παρον δε τη χτενισα κανονικα αλλα με 2 γρηγορες που περασα τη τσουγκρανα δοκιμαστικα εβγαλε μια χουφτα. Ενα μαξιλαρι θα βγει απο δαυτη ειμαι σίγουρη.
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3