Τι να κάνω με τον πρώτο οίστρο της μικρής;


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ευγε Αντριαννα! Ουτε στο δικο μου σπιτι θα μπει ποτέ!! :);):D
Ο αντρας μου ειναι κατα καπιο τροπο πολυ ατυχος ή τυχερος.
Ζει αναμεσα σε 7 θηλυκα. Καμια φορα εχει και υποστειρηξη απο τον γιο του, οταν αυτος ειναι σπιτι!
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Lostris?να σου κανω την ερωτηση των 10.000.000???λες οτι πηρες θυληκο για να μην μαλωνει με το αρσενικο?
1ον ισως να μην μαλωναν ποτε.
2ον θα μπορουσες και εκεινο να το στειρωσεις.
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Lostris?να σου κανω την ερωτηση των 10.000.000???λες οτι πηρες θυληκο για να μην μαλωνει με το αρσενικο?
1ον ισως να μην μαλωναν ποτε.
2ον θα μπορουσες και εκεινο να το στειρωσεις.
Όχι... γιατί να το στείρωνα εκείνο?
Αφού δεν τίθεται θέμα ζευγαρώματος μεταξύ δύο αρσενικών, ούτε κλάματα και οδυρμοί ....

Έχω ξαναπεί ότι δεν θέλω να επέμβω στη φύση αν δεν υπάρχει πολύ σοβαρός λόγος υγείας. Ο μόνος λόγος είναι αυτός που έχω αναφέρει παραπάνω (για να μην επαναλαμβάνομαι).
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Εγώ στο ιστορικό μου είχα 3 θηλυκά κ τα 3 στειρωμένα κ κανένα από τα παραπάνω δεν παρουσίασε παχυσαρκία, ακράτεια ή διαφοροποίηση στο χαρακτήρα τους...
Όλα είχαν πρώτα 2 οίστρους κ μετά στειρώθηκαν.
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Εγώ το 100% των θηλυκών που έχω στειρώσει έχει πεθάνει τελικά από καρκίνο των μαστών.

Δεν μιλάμε για πολλά ζώα (βασικά ένα είναι) ... αλλά το στατιστικό αυτό μπορεί να φανεί χρήσιμο επίσης :-D

Βρε Νατάσσα για να κάνει σκυλί παχυσαρκία δικό σου πρέπει να του βάλεις χωνί να το ταίζεις με το ζόρι :-D
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.662
19.892
Πάντως και η δικιά μου, που δεν μου μοιάζει καθόλου και σχεδόν όλη μέρα είναι ξάπλα, είναι κορμάρα...
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.055
Μέλη
19.946
Νεότερο μέλος
harouli