Τι σκύλο έχετε;

Σε ποια φυλή ανήκει ο σκύλος σας;


  • Total voters
    717

amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Με αφορμή ότι έχουμε πολλά μέλη με ροτβάηλερ, λέω να μετρηθούμε!!!
Τι σκύλους έχουμε τέλος πάντων?

(εαν έχουμε περάσει από διάφορες φυλές, ας ψηφίσουμε εκείνην που μας έκλεψε την καρδιά...)
 










elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Οπως φαινεται ξεκαθαρα και απο το avatar μου, εχω Κανις :D :D
Αλλά η δευτερη μεγαλη μου αγάπη ειναι οι Μολοσσοι και πραγματικα πιστευω οτι οποιος εχει ζησει με μολοσσο παντα μολοσσο θα θελει :D :D Συντομα ελπιζω να αναπληρωσω τον χαμο (στα 10 χρόνια της ) της αγαπημενης μου milky :( :( :( :( :( και να φερω παλι στην οικογενεια εναν "ηρεμο γιγαντα" :lol: :lol:
 


Adis

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2007
81
0
Kozani
www.myspace.com
Πιστεύω ότι rot και dobie έπρεπε να είναι ξεχωριστά για να διαλέξουμε ,υπάρχουν εμφανείς και ξεκάθαρες διαφορές στις 2 αυτές ράτσες και στο τι πρεσβεύει η κάθε μια !!:p :p:p :D
 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Once a Bulldog(wo)man- always a Bulldogman!

Το ειχε πει και ο Churchill νομιζω!

French Bulldog λοιπον η φυλη της επιλογης μου, πρωτα απο αναγκη, επειδη δεν εχω χωρω για Μαστιφ η Μαστινο- αλλα μετα η μεγαλη μου λατρεια και δεν νομιζω να μεινω ποτε ξανα χωρις.
 




magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
607
2
Athens
Εγώ σε συγχωρώ Amangos που έβαλες rot & dobie μαζί, γιατί είχαμε και rotti, αλλά τώρα ψηφίζω ντόμπερμαν για πάντα !
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Την 8η μέρα που ο Θεός ήταν πιο χαλαρός, εκεί που έπινε πίνα κολάντα και ήταν στα κέφια και έκανε καλαμπούρια έφτιαξε τα ΜΠΟΥΛΝΤΟΓΚ!!!!!
 




Cocker-Lover

Active Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
42
0
Πειραιας
www.piczo.com
Εχω Γαλλικο Μπουλντογκ αλλα πολυ θα ηθελα να ημουν σε αυτους που απαντουν στο post ως Κοκερ..Ελπιζω συντομα να ειμαι και εγω ενας απο αυτους... :!: :!: :p
 




elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
στο πατρικο μου έχουμε ενα dobermann και εγω στο σπιτι μου έχω μια μικρη tibet spaniel

παιχνιδι να δειτε και τα δύο....
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
λίγο ρατσιστικό μου φαίνεται το γκάλοπ,έπρεπε να βάλετε όλες τις φυλές ή να μην το κάνατε καθόλου...... :lol: :lol: :lol: