Τι σκύλο έχετε;

Σε ποια φυλή ανήκει ο σκύλος σας;


  • Total voters
    717













sakann

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2011
1.641
6
Θεσσαλονίκη
Δεν θυμάμαι ποιος το είχε πει πάντως έγραψε!!!!Αν ερχόντουσαν εξωγήινοι και ρωτούσαν τί είναι το σκυλί θα τους δείχναμε τον γερμανικό ποιμενικό:D:D;)
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Δεν θυμάμαι ποιος το είχε πει πάντως έγραψε!!!!Αν ερχόντουσαν εξωγήινοι και ρωτούσαν τί είναι το σκυλί θα τους δείχναμε τον γερμανικό ποιμενικό:D:D;)
Nαι, γιατι αν τους δειχναμε Lab θα ξαναφευγανε γιατι δε θα τ' αντεχανε...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Nαι, γιατι αν τους δειχναμε Lab θα ξαναφευγανε γιατι δε θα τ' αντεχανε...
Αχαχαχααααα!!!! Ο ζουζούνος το είχε πει αυτό με τα γπ και είναι αλήθεια, είναι το σήμα κατατεθέν των σκύλων πιστεύω. Τα λαμπ τώρα θα τους έτρωγαν τις κεραίες!!
 












lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εγω δεν ξερω ακριβως τι ειναι ο δικος μου.. Απ οτι μου ειπαν η μαμα του ειναι καθαροαιμη λαμπραντορ και ο μπαμπας του ημιαιμο λαμπραντορ. Ο Ντιεγκο φερνει λιγο σε λαμπ, περασε και δεν ακουμπησε που λενε... :p
Η ουρα του ειναι πολυ πιο κοντη, τα αυτια του και το μουσουδι του ειναι λιγο πιο μακροστενα, τα ποδια του ειναι πολυ ψηλα, και γενικα ειναι καμια 15αρια κιλα μεγαλυτερος απ οτι τα λαμπραντορ. Ιδεα δεν εχω τι διασταυρωση μπορει να ειναι, αλλα δεν με νοιαζει κι ολας. Ειναι κουκλος, πανεξυπνος, χαδιαρης, αγαπησιαρης, παιχνιδιαρης, τρελλιαρης, και γενικα υπεροχος! :D
 


fanfoun

Well-Known Member
1 Απριλίου 2011
78
2
πως να μην είναι κούκλος!!! αφού μοιάζει με τον δικό μου. που όμως δεν έχει καμια σχέση με λαμπραντορ!!!
 
Last edited:










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95