Το σκυλάκι μου κάνει κρίσεις....


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Πάλι συμφωνώ με τη Λίζα. Ο άνθρωπος κάνει ό,τι μπορει και νομίζω ότι θα κάνει κι άλλα αν χρειαστεί και αν τιθεται θέμα επιληψίας, γιατί κι εκείνος έχει ίδιο θέμα και ξέρει. Και μην ξεχνάμε ότι βρέθηκε ξαφνικα με ένα θέμα που δεν είχε ενημερωθεί απο πριν ώστε να ειναι προετοιμασμένος ούτε και το περίμενε. Εξάλλου εκεινος ζει με το πρόβλημα το δικό του και της σκυλίτσας, εκείνος σηκώνει τον σταυρό του.

Δεν ειπα οτι δεν θα το παω ουτε τι δεν του δωσω τα χαπακια του....αλλωστε παθων ειμαι κι εγω της ιδιας ασθενειας...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.656
7.770
Εγώ από την πλευρά μου να ζητήσω συγνώμη στον grifonkanis για την δυσπιστία μου, και γιατί του την έπεσα απότομα με το θέμα υπευθυνότητα, διαβάζοντας τον τρόπο που η Chloe είδε το θέμα το είδα και εγώ λίγο από τα μάτια της και βρίσκω ότι έχει δίκιο. Οι ερωτήσεις του σκιαγραφούν έναν άνθρωπο που δεν ξέρει αλλά δεν έχει κακές προθέσεις και σιγά σιγά μαθαίνει και προσγειώνεται. Ο λόγος που δεν το είδα έτσι αρχικά είναι γιατί έχω γίνει δύσπιστη πλέον με όλους ανεύθυνους που παίρνουν σκύλο για πλάκα και στο τέλος τον πετάνε και η δυσπιστία μου αυτή θόλωσε την κρίση μου.
 


gkrifonkanis

Active Member
8 Μαρτίου 2011
42
0
Ευχαριστω τα μελη του φορουμ για τις απαντησεις που μου εδωσαν και ασχοληθηκαν..
Ιδιαιτερως ομως το μελος Chloe και Veronica που ειδαν μεσα απο τα ματια μου....Κακες προθεσεις δεν εχω για κανεναν ζωο η ανθρωπος...απλα τα φοβαμαι οταν γαβγιζουν...ειδικα αμα ειναι του τυπου "πηρηναιος ,νεας γης, αγιου βερναδου"

L.Kyveli δεν πειραζει σε συγχωρω οντως λιγοι ειναι αυτοι σημερα που ασχολουνται με τα ζωα σοβαρα και υπευθυνα και προσπαθω να ενταχθω και εγω μεσα σ αυτους....

Καλη Σαρακοστη!! Ας μην κρατουμε κακιες.....
 


Veronica

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2010
3.213
6
Always somewhere
www.youtube.com
Να είσαι καλά!
Εγω σταθηκα στο πρόβλημά σου και καταλαβα ότι το καταλαβαινεις το σκυλάκι, γιατι συμπάσχεις. Οπως ειπε και η Μαρια, κοψε απο αλλα και δωσε βαση στην υγεια του. Μη σε νοιαζει το κόστος. Αν ο κτηνίατρος δε δεχτεί δόσεις, θα βρεθει αλλος. Αυτο που ειναι να κάνεις όμως να το κάνεις, γιατι θα βοηθησει κι εσενα να ξέρεις ότι υποφέρει κι άλλος μαζί σου και δεν εισαι μόνος. Βεβαια ολα αυτα εαν και εφόσον το σκυλάκι εχει πρόβλημα. Μακάρι να ηταν απλό σοκ απο την ταραχη που αλλαξε αγκαλιά.
 


gkrifonkanis

Active Member
8 Μαρτίου 2011
42
0
Απο ποια αλλα βρε veronica ισα ισα που τα βγαζουμε και μεις περα....σιγουρα ομως δεν θα το αφησω στην τυχη του...
το οτι κανει "τσισα" συχνα ειναι λογικο;
 






gkrifonkanis

Active Member
8 Μαρτίου 2011
42
0
Ε μεσα στην μερα μπορει να κανει γυρω στις 5 6 φορες ποτε πολυ ποτε λιγο...δεν ειναι πολυ;; δεν ξερω κιολας...
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Όχι δεν είναι πολύ..

Εξαρτάται από το νερού που πίνει πάντα..και το φύλο..
Τα αγόρια λόγο του ότι μαρκάρουν τα κάνουν πολύ πιο συχνά στην βόλτα από τα κορίτσια.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.010
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps