Φόλες σε όλη την Ελλάδα


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Τι να πεις βρε AlexisCh.....μπραβο παντως στα ατομα που μαζευτηκαν.....μπραβο!εστω και αυτο το λίγο....το αξιζουν τα σκυλούνια!
 




Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Βασικα τωρα τελευταια και στον Πειραια εχει γινει ενας κακος χαμος απο φολες. Σε σημειο που δν μπορω να αφησω την μικρη να μυριζει ελευθερα και γινομαι κακος .
Φιλος αστυνομικος με μεγαλο γερμ. ποιμ. κανει το ιδιο και ας τον εχει εκπαιδευσει πολυ καλα.
Φημες λενε πως τις πετανε κλεφτρονια για να ''απενεργοποιουν'' τους ζωντανους συναγερμους και μετα οι ανθρωποι που δν στεκουν καλα εγκεφαλικα.
Δν ξερω... Προσοχη παιδια !!!
 


ATREAS

Well-Known Member
8 Νοεμβρίου 2009
874
2
Mesogeia - Attiki
δεν είμαστε καλά... :(:(:(

παντως αυτό με τη Στοά Κοραή είναι κραυγαλέο... :mad::mad::mad:

είναι δυνατόν να δώσουν τέτοια εντολή στο φύλακα;; και άντε και του το είπαν, αυτός το έκανε; δεν φοβάται μη τον αρχίσουν οι γείτονες στα γιαούρτια;; (για να μην πω τίποτα άλλο)

και το γελοίο είναι ότι τους το έβαζε και λίγο λίγο στο φαγητό τους, δηλαδή τους ταϊζε μέρες, είχε κερδίσει την εμπιστοσύνη τους το κάθαρμα.

ως κοινωνία είμαστε για τα μπάζα
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Μονο και μονο για ολα αυτα το Σαββατο το βραδυ πρεπει ολοι μαζι με τα αγαπημενα μας σκυλακια να κατακλυσουμε τα Δημαρχεια!
Ας αφησουμε τα σχολια... και ας κανουμε εργα!
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
αν ο τύπος παραδέχτηκε ότι φόλιασε τα σκυλιά, δεν παίζει το θέμα της μήνυσης και εναντίων του αλλά και εναντίων των ηθικών αυτουργών;
 




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Μονο και μονο για ολα αυτα το Σαββατο το βραδυ πρεπει ολοι μαζι με τα αγαπημενα μας σκυλακια να κατακλυσουμε τα Δημαρχεια!
Ας αφησουμε τα σχολια... και ας κανουμε εργα!
+1000
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Μονο και μονο για ολα αυτα το Σαββατο το βραδυ πρεπει ολοι μαζι με τα αγαπημενα μας σκυλακια να κατακλυσουμε τα Δημαρχεια!
Ας αφησουμε τα σχολια... και ας κανουμε εργα!
Eγώ έχω απογοητευτεί πλήρως..... δεν υπάρχει ελπίδα..... χέστηκε το Δημαρχείο για 10 γραφικούς που θα μαζευτούν απ'έξω (γιατι τόσοι είμαστε και το ξέρετε). (Μην το πάρετε στραβά, να πάμε, δε λέω το αντίθετο, αλλά να ξέρουμε και τι να περιμένουμε). Πάντως το θέμα δε λύνεται έτσι..... απο το παιδάκι πρεπει να ξεκινήσουμε.... οι αλλοι είναι τελειώμενοι, δεν αλλάζουν. Αλλά απο που να το πιάσεις και που να το αφήσεις το παιδάκι.....

:( :( :( :( :(
 


killah1

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2010
142
0
47
Γιάννενα
και εγώ απογοητευμένη είμαι αλλά με τη λογικη του "ποιος θα χεστεί για 10 γραφικούς" δε μπορεί να γίνει κάτι...και σίγουρα το αν υπάρχει ελπίδα εξαρτάται απο εμάς..

έστω και ο Δήμος να μείνει αδιάφορος, θα ενημερωθούν 10 περαστικοί..οι 10 περαστικοί θα το συζητήσουν με άλλους 10... και έστω και ο ένας να νοιαστεί είναι κέρδος.. ακόμα και αυτό απο το καθόλου είναι κάτι...
kopritis said:
απο το παιδάκι πρεπει να ξεκινήσουμε.... οι αλλοι είναι τελειώμενοι, δεν αλλάζουν. Αλλά απο που να το πιάσεις και που να το αφήσεις το παιδάκι.....
δε μπορώ να περιμένω μέχρι να γεννηθεί το παιδί μου, να μεγαλώσει για να το ενημερωσω σωστά και να δράσω μέσω αυτού...άλλωστε το δικό μου παιδί με την Κιλλίτσα μου θα μεγαλώσει. Το θέμα είναι να γίνει κάτι για όλους αυτούς που θα μεγαλώνουν παιδιά παράλληλα με μένα, ειδικά όταν πριν 3 μέρες, ακουσα άτομο της ηλικίας μου να λέει στα παιδια του προσπερνώντας μας "κάτσε φρόνιμα μη σε φάει το σκυλί"... και τα δικά του παιδιά στην ίδια γενιά με το δικό μου θα ανήκουν οπότε????? (τουλάχιστον δε τσακώθηκα, συζήτησα ήρεμα μαζί του εξηγώντας του το πόσο λάθος είναι)

απο τη στιγμή που δε μπορώ να συνεισφέρω με κάποιον άλλον τρόπο απο το να αράξω στον καναπέ, προτιμώ στα Γιάννενα να μαστε 11 οι γραφικοί και μια killah ....και ας ξέρω πως δε κάνει διαφορά....

ας βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο :)

δε θα χρειαστεί να ντύσω και την Κίλλα με μαυρα, το έχει ήδη το κουστούμι :rolleyes:
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
ΦΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ !



Από μέλος στο FB:
Κ Α Τ Α Γ Γ Ε Λ Ι Α
ΜΟΥ ΦΟΛΙΑΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΧΩΡΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ. ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ;
ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ;
ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΛΜΗΣΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ!

Πηγή: paraponarodos.blogspot.com
 
Last edited:


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Ελεος ρε παιδια....Τι αλλο πια?Και εγω μαζι με το μέλος ειμαι...και που'σαι?Αν τους βρεις στειλ'τους και απο εδω να ΄ριξουμε ολοι απο ενα χεράκι για αυτους που δεν μπορούμε εμεις να βρούμε.....
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Να τους βρει και να τους δωσει στεγνα. Ονοματα περιοχες κτλ.
 




russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
ρε παιδια δεν καταλαβαινω οταν σας απειλουν οτι θα ριξουν φολες στον σκυλο ΣΑΣ καθεστε και τους κοιτατε ;
Αν με απειλησει στα ισια πιστευω οτι θα χτυπησω "κοκκινα" και θα σκοτωθουμε!!!Αν καταφερω να μεινω ψυχραιμος,θα τον απειλησω και εγω,λεγοντας του οτι αν παθει κατι το σκυλι μου θα την πληρωσει αυτος και μονο που το σκεφτηκε!Ισως καλο θα ηταν να τον απειλησεις με αστυνομια και φιλοζωικη,εκει μπορει να κολωσει λιγο...Αφου και μονο που το σκεφτομαι τρελαινομαι!!!
 




Kirki - Amirah

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
1.202
2
Καποια απο τις προσεχεις μερες θα γινει η ορκομοσια νεοσυλεκτων στο στρατοπεδο του Αυλωνα.

Δυο στρατιωτες που απολυονται σε μερικες μερες ελαβαν εντολη απο αξιωματικο που ηταν υπευθυνος για την προετοιμασια του χωρου για την τελετη να πεταξουν καποιες σακουλες σκουπιδιων που τους παρεδωσε.
Αρκετες, ωστε να χρειαστει "Καναδεζα" για τη δουλεια.

Οι φανταροι διαπιστωσαν οτι οι σακουλες περιεχουν πτωματα σκυλων, τα οποια προφανος ειχε φολιασει ο αξιωματικος , στα πλαισια της "καθαριοτητας" για την ορκομοσια.

Προσπαθω απεγνωσμενα να παρω το ονομα του, αλλα οπως καταλαβαινεται τα παιδια φοβουνται οτι δεν θα απολυθουν ποτε...
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Καποια απο τις προσεχεις μερες θα γινει η ορκομοσια νεοσυλεκτων στο στρατοπεδο του Αυλωνα.

Δυο στρατιωτες που απολυονται σε μερικες μερες ελαβαν εντολη απο αξιωματικο που ηταν υπευθυνος για την προετοιμασια του χωρου για την τελετη να πεταξουν καποιες σακουλες σκουπιδιων που τους παρεδωσε.
Αρκετες, ωστε να χρειαστει "Καναδεζα" για τη δουλεια.

Οι φανταροι διαπιστωσαν οτι οι σακουλες περιεχουν πτωματα σκυλων, τα οποια προφανος ειχε φολιασει ο αξιωματικος , στα πλαισια της "καθαριοτητας" για την ορκομοσια.

Προσπαθω απεγνωσμενα να παρω το ονομα του, αλλα οπως καταλαβαινεται τα παιδια φοβουνται οτι δεν θα απολυθουν ποτε...
Ευχομαι να ειναι ραδιο-αρβυλα....

Βεβαια απο την αλλη... στις αγγελιες χαριζονται 3-6μηνων εχω αναρτησει κατι ποιντερακια.. Βρισκονται στην Ναυτικων Δοκιμων στον Πειραια... Ανωτατος αξιωματικος εχει ηδη ζητησει να κλειστουν σε υπονομο κ να πεθανουν απο ασφυξια, κατι το οποιο αρνηθηκαν οι δοκιμοι να κανουν και ζητησαν διορια μεχρι το Σαββατο να τα απομακρυνουν. Βεβαια το θεμα εχει γινει γνωστο και ηδη 3 υιοθετηθηκαν... αλλα αναμενουμε εξελιξεις....
 
Last edited:


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Οι φανταροι διαπιστωσαν οτι οι σακουλες περιεχουν πτωματα σκυλων
και που λένε οτι τα πέταξαν?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf