Ωιμέ δυστυχία μου! (ΤΡΙΧΕΣ!)


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Η μόνη σκούπα που έχω βρει να δουλεύει τέλεια σε χάλια είναι η όρθια Oreck. Έχω τρεις από δαυτες, μια για κάθε όροφο του σπιτιού.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Έχω τρεις από δαυτες, μια για κάθε όροφο του σπιτιού.
να τα μαθεις να καθαριζουν
εσυ στην υπογα,το παντα στο ισογειο και το μουφ σαν αρχοντας στο ρετιρε
μην τρωνε και τζαμπα.
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Παλιά, όταν είχα τη σκούπα-ρομπότ, το Μουφ καθάριζε το σπίτι από μόνο του όταν έλειπα. Το Πάντα την τρέμει τη σκούπα.
 




Mirka

Member
8 Ιανουαρίου 2017
8
2
Παλιά, όταν είχα τη σκούπα-ρομπότ, το Μουφ καθάριζε το σπίτι από μόνο του όταν έλειπα. Το Πάντα την τρέμει τη σκούπα.



Καλή χρονιά σε όλους! Θελω να σας ρωτήσω : Α) πού μπορώ να βρω στην Ελλάδα αυτό το γάντι; Το brand δεν με ενδιαφέρει, αρκεί το υλικό να ειναι ίδιο!

http://www.petguys.com/070982080222.html


και
Β) Θέλω να αγοράσω πλυντήριο. Ποια συσκευή είναι η καλύτερη επιλογή για όσους έχουν σκύλους;
Είμαι περήφανη μαμά τριών δεκάκιλων κανίς γκριφόν που κυκλοφορούν ελεύθερα παντού, άρα μιλάμε για τρίχες μέσα στις ίνες όλων των ρούχων!
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Παιδιά έχει 2 εβδομάδες τώρα που ζούμε ένα δράμα ! Ο μικρός είναι κοντά 5 μηνών κ από ότι μας είπε η κτηνίατρος αλλάζει το κουταβίσιο τρίχωμα ... Το τι τρίχα βγάζει δεν μπορώ να σας το περιγράψω ! Αναρωτιέμαι που έχει βρει όλο αυτό το μαλλί !!! Σκουπίζω 10 φορές την μέρα (χωρίς αστεία , μπορεί κ παραπάνω ) κ το σπιτι είναι τίγκα στην τρίχα ! Επίσης τον βουρτσίζω καθημερινά κανένα 10λεπτο , διαφορά στην τρίχα που χάνει δεν έχω αντιληφθεί , μόνο πάνω του που φαίνεται το τρίχωμα πιο λαμπερό κ "μπαμπάτσικο" !!!
 


Nandy

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2016
68
187
37
Ασβεστοχώρι/ Θεσσαλονίκης
Απο που θα πάρω φθηνο furminator; είχα βρεί ένα site που το έδινε 27€ απο Θεσ/νικη αλλά το έχασα.
http://www.mypetfriend.gr/dog/kalopismos-skylion/kalopismos-skilou μολις το εβγαλε προσφορά το furminator me 50% έκπτωση..... από 19 μέχρι 30 ευρώ αναλόγως το μέγεθος του σκύλου και της τρίχας
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf