επιθεση απο σκυλο


Status
Κλειδωμένο θέμα

kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ROTTIE said:
stellalol1 said:
Κατερινα το περιστατικο ηταν μισο αληθεια. Θα σας γραψω αυριο ακριβως πως εγινε, ο,τι εγινε. Χωρις κανενα ψεμα και καμια υπερβολλη.
Στέλλα τη Marga και τον stratos τους ξέρεις?
ε οχι...μην μου πεις.. ](*,) ](*,)
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ROTTIE said:
stellalol1 said:
Κατερινα το περιστατικο ηταν μισο αληθεια. Θα σας γραψω αυριο ακριβως πως εγινε, ο,τι εγινε. Χωρις κανενα ψεμα και καμια υπερβολλη.
Στέλλα τη Marga και τον stratos τους ξέρεις?
την ξέρει την ξέρει

αυτή της .........σύστησε το forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
FrenchieFan said:
τοξερα!!!

Απο την πρωτη στιγμη- και το ελεγα και στον Denis!
φρανσυ εισαι θεα...!!!εγω χαμπαρι ρε παιδια.. :evil: :evil:
 


stellalol1

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2008
73
0
Ε ναι λοιπον. ok. δε ξερω τι αλλο ποια να κανω. Γεια σας και παλι. Ειμαι η γνωστη Μαργαριτα. Πηγα και αγορασα υπολογιστη για να μπορεσω να ξαναμπω στο φορουμ. Καλως κακως, δε ξερω.

Το τηλ μου ειναι 6944277830.

Ηταν ο μονος τροπος για να σας ξαναδω. Μου εχει κοστισει απιστευτα η ολη ιστορια με τον αποκλεισμο κλπ. Σας παρακαλω παρτε με καποιος τηλεφωνο.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΩ. στελνω μηνυματα στον admin και δεν απανταει. Δε ξερω ποια τι αλλο να κανω. Σας χρειαζομαι. χρειαζομαι τις συμβουλες σας. Αυτο το φορουμ ειναι ο,τι εψαχνα πολυ καιρο τωρα.

Δεν ειχα αλλο τροπο να σας ξαναγραψω.

η sel mou sto hi5 einai zoofilia-mar.hi5.com

Υποθετω οτι κι αυτος ο λογαριασμος θα αποκλειστει.

Παρακαλω τον admin και οσους ειναι υπεθυνοι να μη μου στερησουν τουλαχιστον το δικαιωμα να βλεπω τι γραφετε, να μαθαινω. Εχω τρελα με τα ζωα και ειδικα με τα σκυλια.

Δεν εχω αλλο τροπο να σας πλησιασω. Παρακαλω οποιος θελει ας με παρει ενα τηλ. Παλι λαθος εκανα αλλα προκειται περι απελπισμενων προσπαθειων. Εχω προβλημα ρε παιδια. Για να καθομαι να ξεφτιλιζομαι ετσι και να σας λεω τα σωψυχα μου, παει να πει οτι δε λεω ψεματα.

Δωστε μου μια ευκαιρια. Να με γνωρισετε απο κοντα. Οποτε και οπου θελετε.

Κατερινα σε παρακαλω επικοινωνησε μαζι μου.

Παλι βλακεια εκανα, παλι λαθος. Σας παρακαλω ενεργοποιηστε τον παλιο μου λογαριασμο και αφηστε με να σας κανω να αλλαξετε γνωμη για μενα.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Το μέλος "Marga" παρόλο που έγινε banned μετά από διπλοεγγραφή στο forum με ψευδώνυμο "stratos", δημιούργησε άλλο λογαριασμό με nickname “stellalol1” και προκάλεσε για άλλη μια φορά αναίτια αναταραχή.
To θέμα κλειδώνεται και η διαχείριση επιφυλάσσεται για περαιτέρω ενέργειες.
Ζητώ συγνώμη από τα μέλη μας για την αναστάτωση.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα