καλως σας βρηκα!


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
η αληθεια ειναι οτι εχει παρει αρκετα σε ογκο το τερας ... εχει ασύλληπτο αλμα (οπως ολα τα πιτμπουλ φυσικα) και ειναι πολυ δυνατος για 11 μηνων ! απο τρεξιμο τι να πω...στο παρκο τον κυνηγανε 10 σκυλια δεν τον φτνανει κανενα χααχαχ, δεν τσακωνεται ποτε με αλλα σκυλια εκτος αν τον καβαλησει κανενα.κατι που μ εκανε εντυπωση ειναι οτι δεν θα πειραξει ποτε μικρο σκυλακι ακομα και αν αυτο τον πειραζει συνεχεια, σε αντιθεση με οτι μεγαλοσωμο τον πειραξει εκει παει στα ισια για τσαμπουκα.
σπιτι δεν αφηνει να μπει κανεις αν δεν τον κρατησουμε εμεις και να τον ηρεμησουμε αλλα στο δρομο ειναι αρνακι με ολους. εκτελει ολες τις βασικες εντολες αλλα οταν εχει αλλα σκυλια γυρω του με γραφει κανονικα ! ειμαι παραπανω απο ευτυχισμενος μαζι του και ειναι οτι καλυτερο εχω κανει στη ζωη μου ... τον απεκτησα με λαθος τροπο το ξερω(τοτε δεν ηξερα) αλλα δεν μετανιωνω καθολου
 
  • Like
Reactions: Hiraeth








sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Αυτο το δε τσακωνεται το ελεγα και εγω μεχρι πριν 24 ωρες :D . Κρατα μια πισινη! :LOL:
axaxaxa καλα ναι και στο παρκο οταν πηγαινω παντα απο πισω του ειμαι γιατι ειναι πολυ γυναικας και μην εχουμε κανα τσαμπουκα
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Κλεισαμε το 1ο έτος σήμερα! Σαν χθες ήταν όταν χώραγε στις 2 μου χούφτες, σήμερα κάνει το ίδιο αλλά στην αγκαλιά μου! Γίναμε 1 λοιπόν!!!! Παιχνιδιάρης, δυναμικός, υπάκουος(εκτός αν θέλει να βγει βόλτα), τέλεια σχέση όλα τα σκυλιά αρκεί να μην τον καβαλήσει κάποιο και με ανθρώπους εκτός από 2 θείους μου αχχαχαχα

Χρόνια πολλά στον αγοράρο μου λοιπόν!!!
 

Attachments



ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.680
4.316
42
www.proudtobegreek.eu
Πρώτα απ'ολα χρόνια του πολλά και ευτυχισμένα!!!!Να τον χαίρεσαι τον κούκλο!:love:Να προσέχεις πάρα πολύ με τα άλλα σκυλιά όσο τέλεια σχέση και αν νομίζεις οτι βλέπεις γιατί ειναι στην εφηβεία...:rolleyes:
 






sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Σας ευχαριστώ πολύ, ξέρω ότι επιμένετε και για άλλες φώτο οπότε αναγκάζομαι.... :D:D
 

Attachments







medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Χρονια πολλα και παιχνιδιαρικα! Μεγαλωνουν γρήγορα τα σκασμένα! :)
 
  • Like
Reactions: sake










sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
σχεδον 13 μηνων και ο ερωτας μας μεγαλώνει ! αχαχχα
δυστυχως σε καποια πραγματα αλλαζει και σε καποια αλλα παραμενει ιδιος η γινετε καλυτερος !

αλλαξε η συμπεριφορα του με τα αλλα αρσενικα, δεν εχει επιτεθει ποτε σε κανενα ακομα απλα με το που γινει τσαμπουκας μπηκε αμεσως μεσα ! εχει θεμα μονο με μεγαλα αρσενικα (τα μικρα τον κυνηγανε χααχαχα), μεχρι πριν κανα 2μηνο ηταν αρνακι, τωρα μαγκεψε αποτομα

επισης αρχισε να τραβαει αρκετα στη βολτα και οποτε βλεπει γατα τρεχει πανω της(χωρις να επιτεθει, απλα να τις επεξεργαστει θελει)
εχει δικο του κρεβατι που κοιμαται αλλα οταν με παρει ο υπνος ανεβαινει και κοιμαται μαζι μου στα ποδια μου το τερας
Γαυγιζει μονο οταν γυρισω απο δουλεια και πεφτει πανω μου και με <<δαγκωνει>> για να τον παω βολτα
Σπιτι δεν αφηνει να μπει ανθρωπος αν δεν ειμμαστε καποιος παρον.. δεν νομιζει να επιτεθει αλλα δεν το εχω δοκιμασει κιολας(εξω κανει χαρουλες σε ολους)
ζημιες δεν κανει καθολου και μονος του αν μεινει...απλα εχει θεμα με παντοφλες !
7 ζευγαρια εχει φαει χαχααχχαχα

εχει μαθει οτι καθε μερα σχολαω 5:30-6:00 και με περιμενει στο μπαλκονι! με το που με δει χοροπηδαει στη πορτα, την γρατζουναει σαν τρελο(φωναζει η κυρα Μαρια απο μεσα μου μηηηηη τυσονννν)
εχει δυναμωσει πολυ και τρεχει σφαιρα ο ατιμος
τρωει Platinum Ιberico(2φορες τη μερα) και την τρωει λες και του δινω ψητο κοτοπουλο
 

Attachments







Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3