που να την παω για κουρεμα;


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Διάβασε ολόκληρο το θέμα :) Τα γιόρκι δεν κουρεύονται. Αυτό που λες στο Μαρούσι, κοντά στο σταθμό, είναι pet - shop που αναλαμβάνει και κομμώσεις. Δε θα δυσκολευτείς να το βρεις. Αλλά να το κάνεις τι? Χτένισμα πολύ καλό θέλει. Εγώ δεν τον έχω πάει ποτέ εκεί και δεν έχω γνώμη.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
θα ήθελα να ρωτήσω και ΄γω αν υπάρχει κανένα κομμωτήριο σκύλων εδώ κοντά στο Μαρούσι..
και αν ξερετε ποσο να υπολογίζω περιπου..το μαλλι του ειναι σε άριστη κατάσταση ουτε κομπάκι δεν υπάρχει αλλα θα ήθελα να του κόψουν νυχια και να του κάνουν ενα "καθαρισμα" ξύρισμα στο ποπο του στο πουλάκι του κλπ
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ξυρισμα στον ... ποπο και στο πουλάκι του? :p
Γιατί θέλεις να κάνεις Brazilian αποτρίχωση στο ζωντανό?
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Ξυρισμα στον ... ποπο και στο πουλάκι του? :p
Γιατί θέλεις να κάνεις Brazilian αποτρίχωση στο ζωντανό?
Αχαχαχαχαχα!!!!!!:D:D:D:D:maria::maria::maria::paja1::paja1::paja1:
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εγώ πάντως, αγαπητή φίλη, θα άφηνα το σκυλάκι στην ησυχία του και ας λερώνεται. :)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Ξυρισμα στον ... ποπο και στο πουλάκι του? :p
Γιατί θέλεις να κάνεις Brazilian αποτρίχωση στο ζωντανό?
χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!:paja1::maria:

ρε παιδια, δεν καταλαβα, για γερμανικο ποιμενικο μιλατε? επειδη αυτα τα σκυλια ειδα στο αβαταρ.
(οχι, αποκλειεται, μ@λ@κιες ρωτας παλι γαλαζια.......)
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
κοιτα θα το ρωτουσα κι εγω αλλα για να μην με παρουν με τις ντοματες σκεφτηκα: δεν θα ρωτησει πρωτα κανενας αλλος?:Dκαι ιδου!
 






LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
τωρα εξω απο πλακα ρε παιδια τα μακρυμαλλικα ωρες ωρες το θελουν το καθαρισμα/ψαλιδισμα στο κωλακι ....εμενα εχει γινει ρουτινα πλεον να ειναι καθαρες ,χτενισμενες και επειδη ειναι πολυ μακρυ το τριχωμα η κουραδα να μην φτανει ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ.........:eek:

Οποιος δεν το ζει.......ζω ενα δραμα ......:D
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ναι και μετα να την δει ετσι ...περιποιημενη κανας γερμανικος που ειναι κι αυτος μεσα στην περιποιηση και ζβιιιιννννν, αχχααχχαχα:paja1::p:paja1:
 


jennie

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2008
562
1
τωρα εξω απο πλακα ρε παιδια τα μακρυμαλλικα ωρες ωρες το θελουν το καθαρισμα/ψαλιδισμα στο κωλακι ....εμενα εχει γινει ρουτινα πλεον να ειναι καθαρες ,χτενισμενες και επειδη ειναι πολυ μακρυ το τριχωμα η κουραδα να μην φτανει ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ.........:eek:

Οποιος δεν το ζει.......ζω ενα δραμα ......:D
χαχαχαχαααααα
τη διαρροια που την πας.........(σιχαθηκατε μεσημεριατικα ε? :p)
περα απο τα αστεια συμπασχω με το δραμα σου......αν και επιμενω να μη του κουρευω το κωλαρακι......:p
 




Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Η δικιά μου είναι αρκετά φουντωτή στο πίσω μέρος και δεν την έχω κουρέψει ποτέ. Δε λερώνεται ποτέ, εκτός από τις φορές που έχει διάρροια (και πάλι όχι πάντα). Μήπως τα δικά σας που λερώνονται δεν παίρνουν τη σωστή στάση??? :paja1:
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Αχαχαχα!!!!
Σήμερα οι συζητήσεις του forum έχουν ανέβει ένα επίπεδο!!!!:p:p:p:D:D:D
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!:paja1::maria:

ρε παιδια, δεν καταλαβα, για γερμανικο ποιμενικο μιλατε? επειδη αυτα τα σκυλια ειδα στο αβαταρ.
(οχι, αποκλειεται, μ@λ@κιες ρωτας παλι γαλαζια.......)


χαχαχαχαχα όχι για ημίαιμο πατσαβουράκι:D
εχω και γερμανικα ποιμενικα! δυο ζωη να 'χουν:p
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Η δικιά μου είναι αρκετά φουντωτή στο πίσω μέρος και δεν την έχω κουρέψει ποτέ. Δε λερώνεται ποτέ, εκτός από τις φορές που έχει διάρροια (και πάλι όχι πάντα). Μήπως τα δικά σας που λερώνονται δεν παίρνουν τη σωστή στάση??? :paja1:
για πες μας η δικια σου τι στάση παίρνει?
να τους μάθουμε κ 'μεις αν είναι! χαχαχα:maria:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
τωρα εξω απο πλακα ρε παιδια τα μακρυμαλλικα ωρες ωρες το θελουν το καθαρισμα/ψαλιδισμα στο κωλακι ....εμενα εχει γινει ρουτινα πλεον να ειναι καθαρες ,χτενισμενες και επειδη ειναι πολυ μακρυ το τριχωμα η κουραδα να μην φτανει ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ.........

Οποιος δεν το ζει.......ζω ενα δραμα ......
Δεν έχεις άδικο..το έχω ζήσει πολύ έντονα με το μαλτεζ μου και κάποιες φορες με το westie μου..
Είναι όντως ΔΡΑΜΑ..:rolleyes: