σκύλος σε πολυκατοικία + απειλές


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
Το οποίο δεν θα γινόταν αποδεκτό σαν στοιχείο.

Από την πόρτα σου και ΜΕΣΑ κάνε ότι θες. Από την πόρτα και ΕΞΩ είναι κοινόχρηστος.

Τεσπα, το θέμα είναι ο κύριος να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μιλάει ή να ζητάει τέτοια πράγματα. Εισαγγελική παραγγελία και τέλος.
 
  • Like
Reactions: Dgian and noni_papa


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
Το οποίο δεν θα γινόταν αποδεκτό σαν στοιχείο.

Από την πόρτα σου και ΜΕΣΑ κάνε ότι θες. Από την πόρτα και ΕΞΩ είναι κοινόχρηστος.

Τεσπα, το θέμα είναι ο κύριος να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μιλάει ή να ζητάει τέτοια πράγματα. Εισαγγελική παραγγελία και τέλος.
Από το στόμα σου και του Θεού τ΄αυτί!
 


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
πριν 13-14 χρονια ως φοιτητρια ειχα μια αποκατω που επεμενε οτι ο σκυλος χοροπηδαει και ξυνει τα πατωματα και θα παθουν καρδια απο τη τρομαρα ( ο σκυλος ειχε μολις συνελθει απο μορβα και ηταν σχεδον παραλυτος για 2 μηνες )
στους διπλανους εκανε παρατηρηση για το ντους αργα τη νυχτα :LOL:
ό,τι να ναι δλδ
 


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
πριν 13-14 χρονια ως φοιτητρια ειχα μια αποκατω που επεμενε οτι ο σκυλος χοροπηδαει και ξυνει τα πατωματα και θα παθουν καρδια απο τη τρομαρα ( ο σκυλος ειχε μολις συνελθει απο μορβα και ηταν σχεδον παραλυτος για 2 μηνες )
στους διπλανους εκανε παρατηρηση για το ντους αργα τη νυχτα :LOL:
ό,τι να ναι δλδ
 


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
Εντός ιδιωτικού χώρου στο σπίτι μου και εντός της εισόδου της πόρτας μου κάνω ότι θέλω, δεν χρειάζομαι άδεια για να την κάμερα ασφαλείας διότι δεν γράφει κοινόχρηστο χώρο.
Από κει και πέρα μπαίνουμε σε λεπτομέριες άνευ σημασία από το θέμα.
Εγώ θα το έκανα για προσωπική μου Ασφάλεια αν σε περίπτωση που ο άλλος θα έμπαινε στη διαδικασία να μου κάνει ψευδή αντί μήνυση κλπ.
σωστός απλά βοήθησε με με την άποψη σου επί του ζητήματος.
 


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
Το οποίο δεν θα γινόταν αποδεκτό σαν στοιχείο.

Από την πόρτα σου και ΜΕΣΑ κάνε ότι θες. Από την πόρτα και ΕΞΩ είναι κοινόχρηστος.

Τεσπα, το θέμα είναι ο κύριος να καταλάβει ότι δεν μπορεί να μιλάει ή να ζητάει τέτοια πράγματα. Εισαγγελική παραγγελία και τέλος.
Αυτό σκέφτομαι εισαγγελική παραγγελία. Σ ευχαριστώ
 


Dgian

Active Member
10 Ιανουαρίου 2016
35
12
38
ασε, δεν ανεφερα πριν τις παρατηρησεις για τον σκυλο μου...
μου εγραψε σε ραβασακι(!), οτι τον πιανει τον σκυλο μου και παιζει εντονα αργα τη νυχτα, τρεχοντας μεσα στο σπιτι και οτι δε μπορει να κοιμηθει...
(επισης εχει πει στο παρελθον οτι εγω μεταφερω συχνα τα επιπλα και κανω φασαρια, οτι τον ενοχλουν οι τεντες οταν φυσαει κ.α.)
btw:
1.εγω,πριν καν ερθει ο σκυλος ειχα καλυψει ολο το μαρμαρινο πατωμα με ταταμι παχους 1 εκ., το οποιο σημαινει οτι ακομα και κοκκαλο να πεσει στο πατωμα απο 2 μετρα υψος, δεν υπαρχει περιπτωση να ακουστει ο παραμικρος θορυβος στο απο κατω διαμερισμα...
2. η κυρια στο διπλανο μου διαμερισμα, καθε φορα που με βλεπει, αναρωτιεται τι κανει ο σκυλος μου, γιατι δεν τον ακουει ποτε...

Για να απαντησω και εγω στον θεματοθετη, μην ασχοληθεις καθολου και φυσικα μην καθεσαι να σκας. Οπως σου ειπαν ολοι, φροντισε να εισαι νομιμος, τσεκαρε αν το σκυλι σου οντως ενοχλει/ακουγεται τις ωρες κοινης ησυχιας και αν οχι, ασ' τον να τρωγεται με τα ρουχα του. Αυτοι οι ανθρωποι φρικαρουν οταν διαπιστωνουν οτι δεν εχουν πετυχει να χαλασουν την διαθεση των αλλων.
Πές μου λίγο τι είναι το ταμάμι που αναφέρεις; το googlara και δε βρίσκω κάτι σχετικό.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Πές μου λίγο τι είναι το ταμάμι που αναφέρεις; το googlara και δε βρίσκω κάτι σχετικό.
"ταταμι δαπεδο" γκουκλαρε. Ειναι υλικο για πατωμα , το βλεπεις σε γυμναστηρια, σχολικους χωρους , παιδοτοπους, σαν αφρολεξ σκληρο συνηθως σε κομματια παζλ. Απλα προσεξε , παρε ενιαιο αν βρεις γιατι εμενα το παζλ το κανε φτερο και αερα, καθε μερα εβγαζε τα κομματια του παζλ και εγω ξαναφτιαχνα. Κανει πολυ δουλεια για ηχο και δε γλιστρανε κιολας οταν παιζουν. Επιπλεον σφουγγαριζεται, σκουπιζεται και κανει για ολες τις εποχες.
 
  • Like
Reactions: Haris Drazen


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981