ψαχνω 2 κουταβια


Status
Κλειδωμένο θέμα

andreou eleni

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2009
69
0
ενα west highland θυληκο και
ενα καναδεζικο λυκοσκυλο θυληκο γαι δυο φιλους μου .. μηπως εχει κανενας???
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Τι εννοείς? Περισσευούμενα?:confused::confused:
Αν οι φίλοι σου επιθυμούν καθαρόαιμα κουτάβια, θα πρεπει να απευθυνθούν σε εκτροφείς. Είναι διατεθημένοι να πληρώσουν για το κουτάβι που θα πάρουν?
 




alexkouts

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2009
416
0
Βόλος
επισης γνωριζουν κατι για τις ρατσες αυτές? εννοω θελουν αυτες συγκεκριμενα ή απλα 2 ασπρα κουταβια?
γιατι σιγουρα στα καταφυγια στην περιοχη σου θα υπαρχουν σκυλια που να μοιαζουν με τις 2 αυτες ρατσες!
 




andreou eleni

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2009
69
0
οχι βεβαια δεν εννοω περισσευουμενα ..... απλα σκεφτηκα να βαλω και εδω μια αγγελια μηπωσ υπαρχει κανενας που να εχει κουταβια και εννοειται με οτι θα πληωσουν.... βεβαια εχω ερθει ηδη σε επαφη με φιλους που πουλανε κουταβια.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
οχι βεβαια δεν εννοω περισσευουμενα ..... απλα σκεφτηκα να βαλω και εδω μια αγγελια μηπωσ υπαρχει κανενας που να εχει κουταβια και εννοειται με οτι θα πληωσουν.... βεβαια εχω ερθει ηδη σε επαφη με φιλους που πουλανε κουταβια.
Φίλοι που πουλάνε κουτάβια? Εκτροφείς? Για westie από όσο ξέρω και διαβάζω υπάρχει μόνο ένας.
 


andreou eleni

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2009
69
0
ο ενας εχει ενα ερσενικο west highland και θελει και θυληκο
ο αλλος ειχε καναδεζικο αλλα πεθανε απο γεραματα και θελει παλι ιδια ρατσα
οποτε ναι ξερουν.
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Παιδιά, η γυναίκα μπορεί να ενδιαφέρεται και για αδέσποτο. Πρόσφατα υπήρχε ένα αδέσποτο Καναδέζικο, μόνο που ήταν αρσενικό. Πάντως, Ελένη, να αποφύγεις ΒΥΒ. Οι μόνες οδοί είναι είτε αδέσποτο είτε εκτροφέας, αλλά στην τελευταία περίπτωση θα στοιχίσει.
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Προσεξε να μην τους φέρεις άθελα σου σε επαφή με Back yard breeders (BYB). Aν δεν ξέρεις τι είναι αυτό, κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ.
 








Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Sara, δεν ρωτάει για αδέσποτο. Ψάχνει κουτάβια.
Ναι, το είδα και το διόρθωσα. Αυτό που θέλω να πω είναι είτε αδέσποτο είτε εκτροφέα που θα στοιχίσει οπωσδήποτε. Σε καμιά περίπτωση όμως ΒΥΒ.
 


andreou eleni

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2009
69
0
ναι εχουν pet shop και μπορουν να βρουνε....
εγω απλα ρωτησα αν υπαρχει καποιος που να εχει ...
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Andreou Eleni, γνωρίζουν οι φίλοι σου για τα puppy mills? Tι εννοείς "κάποιος που να έχει"?? Οποιοσδήποτε?? Δε σ'ενδιαέρει ποιος είναι αυτός και πως ήρθαν στη ζωή αυτά τα κουτάβια?

Είσαι πολύ καιρό στο φορουμ ψάχνοντας το σκύλο σου που χάθηκε. Εχεις διαβάσει καθόλου άλλα θέματα?
 
Last edited:


andreou eleni

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2009
69
0
επειδη μαλλον εχει δημιουργηθει καποιο θεμα απο το τπτ...
απλα ρωτησα αν καποιος απο εδω γνωριζε η' ειχε κουταβακια απο καποια γεννα ...
δεν θα εψαχνα κουταβια για ανθρωπους που δεν αγαπανε τα ζωα και δεν εχουν τα καταλληλα προσοντα...
αν ηταν για μενα θα επαιρνα αδεσποτα ... εχω ηδη 2 σπιτι μου... απο τοτε που μου πηραν το κοριτσακι μου... και ακομα το ψαχνω
 






Status
Κλειδωμένο θέμα