2 διεθνείς εκθέσεις (2 x CACIB) 15 & 16.10.2011






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
....επαγγελματική.....!
έπιασε μια καρέκλα νααααααα και έβγαζε φωτό!!!
(και καλά έκανε...:))
 








Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ρε παιδιά, στην Ομάδα 5, τι σκυλί ειναι αυτό που βγήκε 2ο? (για τις 15-10 μιλάω)
Παρακολουθούσα το στίβο εκείνη την ώρα και μου έκανε εντύπωση γιατί το σκυλί μου φάνηκε τρελά αγχωμένο, ήταν αλλού γι` αλλού καμία επαφή με τον χειριστη! Δεν παίζει ρόλο η παρουσίαση? Τόσο τέλειο μορφολογικά είναι που βγήκε 2ο παρόλο που δε συνεργαζόταν με τον χειριστή του?
 






Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Ρε παιδιά, στην Ομάδα 5, τι σκυλί ειναι αυτό που βγήκε 2ο? (για τις 15-10 μιλάω)
Παρακολουθούσα το στίβο εκείνη την ώρα και μου έκανε εντύπωση γιατί το σκυλί μου φάνηκε τρελά αγχωμένο, ήταν αλλού γι` αλλού καμία επαφή με τον χειριστη! Δεν παίζει ρόλο η παρουσίαση? Τόσο τέλειο μορφολογικά είναι που βγήκε 2ο παρόλο που δε συνεργαζόταν με τον χειριστή του?
Το σκυλι ηταν τσιρνεσκο,για τα υπολοιπα δεν εχω λογια.... ειδα κακιστη συνεργασια και ταυτοχρονα του εδωσε και BOB τι να πω .........(και μιλαω για διαφορετικη φυλη)


και Ταρα εγω δεν ετρεχα σαν μερικους μερικους χαχααχαχα




αυριο κουταβια-νεοι-ζευγαρια-εκτροφεια κλπ του σαββατου
και για την Κυριακη βλεπουμε....
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
...καλά έκανες....!
του χρόνου θα κάαααααθομαι εγώ και εσύ θα τρέχεις την οικογένεια!!!!χαχαχαχα:D:D:D:p:p
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
κάτι τύπους που κυκλοφόραγαν με ένα χαρτί καρφιτσωμένο στο ρούχο που έλεγε "πωλούνται σκυλια τάδε" τους είδε κανείς ή με είχαν πειράξει τα μανιτάρια απο το προηγούμενο βράδι?
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Εχω ολα τα σκυλια απο τα τελικα και των δυο ημερων (καλυτερο ομαδος-ζευγαρια-εκτροφεια-νεων κλπ) χασκυ δεν εχω,αυτο συνεπαγεται οτι ή δεν πηρε BOB ή βαρεθηκε και εφυγε.
μπραβο σε ολους.βροχη και κριση δεν μου επετρεψαν να ερθω.
παρακαλω φωτο κυριακης!!
η αδερφη μας σαρωσε!
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
κάτι τύπους που κυκλοφόραγαν με ένα χαρτί καρφιτσωμένο στο ρούχο που έλεγε "πωλούνται σκυλια τάδε" τους είδε κανείς ή με είχαν πειράξει τα μανιτάρια απο το προηγούμενο βράδι?
Αν και δεν φάγαμε μαζί τα μανιτάρια τους είδα κι εγώ. Έχω και ντοκουμέντα. (Σοφάκι ευχαριστώ για τη συνεργασία :D )
Όχι ότι έχω πάει σε πολλές εκθέσεις, αλλά το βάζω σίγουρα στο top 5 των χειρότερων σκηνικών που έχω δει. :mad:
 


msantas

Well-Known Member
16 Ιανουαρίου 2011
170
0
37
Π.Φάληρο
Συγχαρητήρια σε όλους και από μένα!!!

Ο καιρός ήταν όντως βάσανο πάλι καλά εμείς είμασταν πρώτοι και δεν την
γλυτώσαμε!!!

Πήραμε καλές κρίσεις αλλά κλασσικά μας φαγάνε λάχανο οι θυληκές!!
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Έχω δεί και σκύλο δεμένο σε δέντρο απο το πρωί μέχρι το απόγευμα -ο σκύλος ήταν καυκάσιος και έκανε σαν τρελός με ότι κι αν πέρναγε απο μπροστά του αλλά σαν δέκα τρελλούς μαζί όταν πέρναγε παιδάκι
και έχω δεί και κουτάβια σίγουρα λιγότερο των 60 ημερών σε πορτμπαγκάζ και κόσμο να επιθεωρεί το "εμπόρευμα"
αυτά όχι σε έκθεση της Αθήνας...

και τέλος έχω δεί αλλοδαπούς εκθέτες να σαπίζουν στο ξύλο σκύλο που θα έπαιζε στα τελικά γιατί "έτσι μόνο καταλάβαινε αυτό"

:(

και έχω επιβεβαιώσει ότι δεν ήταν ούτε τότε απο μανιτάρια ....
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
αν δεν κανω λαθος ναι !θυμαμαι μια τεραστια κεφαλα , με ενα τεραστιο λαιμο ,ολα τεραστια τα εβλεπα
ηθελα να τον ζουληξω αλλα φοβομουν το τεραστιο στομα του
Ειναι ο Κεμάλ, του φιλου Γιωργου, απο τη Χαλκιδα.
Εκπληκτικο δειγμα και τελειος χαρακτηρας.
Προχθες ητανε λιγο στρεσαρισμενος, οποτε καλυτερα που δεν τον ζουληξες,
Αν ομως τον ξαναδεις, ρωτησε τον ιδιοκτητη του και θα μπορεσεις να τον χαιδεψεις ανετα !
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Δεν ηταν ενας.. δυο τρεις ηταν απο εκτροφειο κανις ... αυτους δε λετε?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU