Daiji Yasashii Shidousha-διάγνωση ορθοπεδικού


Status
Κλειδωμένο θέμα


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Ι
Απ'όσα κουτάβια έχω δεί ως τώρα...δεν είχε κανένα τόσο ζελεδένια άκρα. Δεν βγάζεις συμπέρασμα για το είδος του προβλήματος ή τον βαθμό...αλλά υποψάζεσαι οτι βρίσκεστε σε κατάσταση υψηλού κινδύνου, και οτι πρεπει να πραξεις ανάλογα.
Ιωάννα ναι, τα κουτάβια έχουν "ζελεδένια άκρα"...μην περάσουμε στο άλλο άκρο "κυνηγώντας φαντάσματα" και βγάζοντας συμπεράσματα από μια φωτό...
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Μάρθα & Σίλβα, δεν απαγόρεψα στην Ιωάννα να τη δημοσιεύσει! Αν και εγώ στη foto (που είναι 3 μηνών-μωρό δηλαδή) δεν διέκρινα-κατάλαβα κάτι, και όχι μόνο εγώ αλλά και όσοι την είδαν, ειδικοί και μη...
Δεν υπονοησα οτι το απαγορευσες, απλα καταλαβα οτι η Ιωαννα ππερίμενε ενα οκ απο σενα...

Δεν θα το παρατηρούσα ποτε αυτο που λες Ιωάννα....ειδικά σε αυτη τη σταση σωματος...Εννοείς στο πατουσακι;
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Δεν υπονοησα οτι το απαγορευσες, απλα καταλαβα οτι η Ιωαννα ππερίμενε ενα οκ απο σενα...

Δεν θα το παρατηρούσα ποτε αυτο που λες Ιωάννα....ειδικά σε αυτη τη σταση σωματος...Εννοείς στο πατουσακι;
Το γονατο που κάνει κύκλους...
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Μα από μια φωτό και μάλιστα σε τέτοια στάση τι να φανεί? Εδώ σε ακτινογραφία δεν καταλαβαίνει τι βλέπει κανείς εκτός από το γιατρό.
 


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Το θέμα είναι να δούμε τα ποδαράκια του σε φώτο, όταν βγήκαν στο φόρουμ τόσες ακτινογραφίες;
Καλές οι συμβουλές των μελών του φόρουμ, αλλά η δικηγορέσσα που μας κάνει και μαθήματα νομικών μπορεί να μπει αν τολμά να μιλήσει;
Την προκαλώ προσωπικά, να μου εξηγήσει με νομικούς όρους το τρόπο που θα σταθεί δίπλα στην πελάτισσα της και όχι απλά τσέπωσε τα ωραία ευρουδάκια και άντε γειά;
Να νοιώσω κι εγώ την χαρά και το ρίγος να με απειλήσει για δυσφήμιση και ως δικηγόρου και ως εκτροφέα.
 


Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Βασικά και ο δικός μ εκανε κάτι τέτοια δε ξέρω αν ήταν "ζελεδακι" γτ δεν έψαχνα για να βρω αλλά οκ.
 
  • Like
Reactions: Eroe


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Το θέμα είναι να δούμε τα ποδαράκια του σε φώτο, όταν βγήκαν στο φόρουμ τόσες ακτινογραφίες;
Καλές οι συμβουλές των μελών του φόρουμ, αλλά η δικηγορέσσα που μας κάνει και μαθήματα νομικών μπορεί να μπει αν τολμά να μιλήσει;
Την προκαλώ προσωπικά, να μου εξηγήσει με νομικούς όρους το τρόπο που θα σταθεί δίπλα στην πελάτισσα της και όχι απλά τσέπωσε τα ωραία ευρουδάκια και άντε γειά;
Να νοιώσω κι εγώ την χαρά και το ρίγος να με απειλήσει για δυσφήμιση και ως δικηγόρου και ως εκτροφέα.
 




Eroe

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2017
1.444
2.759
Θεσ/νικη
Το γονατο που κάνει κύκλους...
Αμα δεν δεις το κουταβι να κινειται, σε ξεγελανε οι φωτο, γτ παιρνουν απιστευτες στασεις και ειναι ακομα αρκετα ευλυγιστα.
Στις ακτινες φαινεται το βγαλμενο ισχιο ναι, απο τη φωτο δεν θα υποψιαζομουν τπτ!
 
  • Like
Reactions: Mariosgs


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Το ελάχιστο που θα μπορούσε να κάνει η "εκτροφέας" είναι να επιστρέψει τα χρήματα που πήρε, ως μια μικρή συμμετοχή για την ταλαιπωρία που θα υποστεί τα επόμενα χρόνια η πελάτισσά της και ο σκύλος της και να βγει να ζητήσει δημόσια συγνώμη....
Αλλά τι ζητάω τώρα, έτσι;
Πάνω από όλα Τάξις και Ηθική!

Τώρα εσείς ζητήστε φωτο 360 μοιρών!
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Φανταζομαι αναφερεται στο ποδι που είναι στον αερα. Δεν κανει καπου γωνια ή κάνει υπερβολικη καμψη κ λιγη στροφη προς τα εξω αν το κοιταξω ερευνητικά και πονηρεμενα;;;;
Και παλι δεν θα το έβλεπα ποτε στην πραξη...υποθετω θελει πολυ εμπειρο μάτι κατι τετοιο σε αυτη την ηλικια...
 
  • Like
Reactions: ioanna a


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Το ελάχιστο που θα μπορούσε να κάνει η "εκτροφέας" είναι να επιστρέψει τα χρήματα που πήρε, ως μια μικρή συμμετοχή για την ταλαιπωρία που θα υποστεί τα επόμενα χρόνια η πελάτισσά της και ο σκύλος της και να βγει να ζητήσει δημόσια συγνώμη....
Αλλά τι ζητάω τώρα, έτσι;
Πάνω από όλα Τάξις και Ηθική!

Τώρα εσείς ζητήστε φωτο 360 μοιρών!
Μιχαλη εχεις απολυτο δικιο κ τοσο κ αλλα τοσα θα έπρεπε να κανει. Συμμεριζομαι απολυτα το αισθημα ευθυνης κ το θυμο.
Η φωτο δεν εχει σαν σκοπο την καλυψη καποιας περιέργειας,ξεψειρισματος ή οτιδηποτε αλλο.... μαθαινουμε να βλεπουμε όμως. Εκπαιδευουμε τη ματιά μας, ειναι αρκετα σημαντικο κ αυτο νομιζω στο να μην μπορει ο κάθε εγκληματιας ανευθυνος να σε φερει εκει που θελει....
 
  • Like
Reactions: vasilis_mike


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Γιατί επιμένετε στο τι θα κάνει από δω και πέρα η εκτροφέας;

Έχει πει τις θέσεις της, ελεύθερη και χωρίς εξαναγκασμούς

Η @saras νομίζω έχει περισσότερες επιλογές για το τι θα πράξει (ΔΣΑ, ΣΔΟΕ)
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Παιδιά δεν είναι φυσιολογικό ο αχίλλειος τένοντας να εφάπτεται στον δικεφαλο μηριαίο από έξω. Ακόμα και για ελαστικότητα κουταβιού.
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Το ελάχιστο που θα μπορούσε να κάνει η "εκτροφέας" είναι να επιστρέψει τα χρήματα που πήρε
Καλα αυτο ειναι ξεκαθαρο...
Aλλα οταν εγω ελεγα οτι φερνοντας την σκυλα απο τσεχια ενος μελους απο εδω μεσα,ειχε υπογραψει εγγυηση δυσπλασιας εως 24 μηνων.Εγινε ψηλο χαμουλης :D Mπορει να θυμαμαι και λαθος :D
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Καλα αυτο ειναι ξεκαθαρο...
Aλλα οταν εγω ελεγα οτι φερνοντας την σκυλα απο τσεχια ενος μελους απο εδω μεσα,ειχε υπογραψει εγγυηση δυσπλασιας εως 24 μηνων.Εγινε ψηλο χαμουλης :D Mπορει να θυμαμαι και λαθος :D
βρε φαε σκατα εσυ.τι εκανες εσυ και δεν το εχει κανει αλλος.μας ζαλισες
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Γιατί επιμένετε στο τι θα κάνει από δω και πέρα η εκτροφέας;

Έχει πει τις θέσεις της, ελεύθερη και χωρίς εξαναγκασμούς

Η @saras νομίζω έχει περισσότερες επιλογές για το τι θα πράξει (ΔΣΑ, ΣΔΟΕ)
ακριβως αυτο
και οχι γιατι της ετυχε σκλι με δυσπλασια,που οντως μπορει να τυχει στον καθενα αλλα για την σταση της εκτροφεας καθαρα
γιατι λενε οτι τα ισιπεδωνουμε ολα
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
βρε φαε σκατα εσυ.τι εκανες εσυ και δεν το εχει κανει αλλος.μας ζαλισες
Και εσυ μου ελεγες τα δικα σου τοτε τρομαρα σου,δεν πειραζει να σας ζαλισω ενας ακομα να ακουσει οτι υπαρχουν και εκτροφεις που δινουν κερδος θα ειναι.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Και εσυ μου ελεγες τα δικα σου τοτε τρομαρα σου,δεν πειραζει να σας ζαλισω ενας ακομα να ακουσει οτι υπαρχουν και εκτροφεις που δινουν κερδος θα ειναι.
και εγω στα ελεγα και θα στα ξαναπω.και ξερεις γιατι;;;;
γιατι παρολο που σε εχω φιλο αν θεωρησω οτι ειπες μαλακια θα απαντησω οπως θα απανταγα στον καθενα και δεν θα πηγαινα να λουφαξω
 
  • Like
Reactions: Orilis


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95