Daiji Yasashii Shidousha-διάγνωση ορθοπεδικού


Status
Κλειδωμένο θέμα

bouf

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2011
181
330
Να σου ζησει! Στην φωτο με την τουρτα ειναι απιστευτη η εκφραση του, πολυ μου αρεσει! :love:
 
  • Like
Reactions: saras


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
@saras ο μικρός σου πως πάει;
Πως εξελίσσεται η δυσπλασία του;
Πως την αντιμετωπίζεις;
Υπάρχει κάποια βελτίωση ή όχι;
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Αν θα ήθελες βέβαια κι εσύ, να μου απαντήσεις σ'αυτό, που σε ρωτάω από πέρσι σχεδόν!
 
  • Like
Reactions: loulou




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Τι εννοείς;
Ναι, φυσικά και ενδιαφέρομαι.
Γιατί να μην ενδιαφέρομαι;
Η μάλλον... που έχω δείξει ποτέ, ότι ΕΓΩ, ΔΕΝ ενδιαφέρομαι για την υγεία και την κατάληξη ενός σκύλου;
Οπωσδήποτε με ενδιαφέρει να μας πεις, τι έγινε τελικά ο σκύλος σου και πως έχεις αντιμετωπίσει την αναπηρία του.
 
  • Like
Reactions: saras


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Ειλκικρινά εκτιμώ το ενδιαφέρον σου για την υγεία του σκύλου μου. Γνωρίζεις κέντρα αποκατάστασης για δυσπλασικά σκυλιά να μου προτείνεις;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Γνωρίζω κέντρα αποκατάστασης, ναι!

Αλλά (δεν) μου απαντάς, με ερώτηση. Οπότε, δεν κάνουμε πρόοδο στην συζήτηση.
Και δεν σκοπεύω να παίξω ούτε την κολοκυθιά, ούτε το παιχνίδι των 100 ερωτήσεων.
Καλό θα ήταν, να μας δείξεις ένα βίντεο, πως έχει εξελιχθεί ο μικρός, πόσο έχει χειροτερέψει, τι αγωγή του δίνεις, αν του δίνεις, πως διαχειρίζεσαι την καθημερινότητά του. Τέτοια πράγματα!
 
  • Like
Reactions: loulou and saras


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Ήδη έχω απαντήσει, ( και σε εσένα που δεν παίζεις την κολοκυθειά), αλλά φυσικά ενδιαφέρεσαι για την υγεία του σκύλου μου, (και σε ευχαριστώ για αυτό), άσχετα άν δεν δεν γνωρίζεις να μου προτείνεις κάτι!
 






saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Σε συνεργασεία πάντα με την εκτροφέα του σκύλου μου;;;;; Θα είταν το ιδανικό!
Και πάντα με την συμβουλή του ορθοπεδικού - κτηνιάτρου που παρακολουθεί τον σκύλο μου !
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
(y)
Οταν μου απαντήσεις με σαφήνεια, για να καταλαβαίνω τι λες, και ξεκάθαρα σε όσα ρωτάω ευθέως, τα ξαναλέμε.
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ειλκικρινά εκτιμώ το ενδιαφέρον σου για την υγεία του σκύλου μου. Γνωρίζεις κέντρα αποκατάστασης για δυσπλασικά σκυλιά να μου προτείνεις;
Υπαρχουν δυο που ξερω εγω με υδροθεραπεια. Εχετε δοκιμάσει? (ενδυκνειται για την περιπτωση σας?)

Και το pallinikennels ειχε καποτε .. δεν ξερω αν εχει τωρα. Καποια χρονια πριν εκαναν πολυ καλη δουλεια εκει.
Δεν περπαταει καθολου πια?
 






Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ούτε εγώ καταλαβαίνω πολλά πολλά, αλλά θέλω να βοηθήσω μιας και έχω σκύλο με δυσπλασία ο οποίος μάλιστα είχε χτυπηθεί από αμάξι και έχει μείνει χωρίς ένα ισχύο (μετά από επέμβαση FHO) και με μπόνους κουσούρι νευρολογικό θέμα.

Επιδή το θέμα είναι 23 σελίδες, ο σκύλος έχει σοβαρή δυσπλασία αυτό το γνωρίζω, δεν γνωρίζω όμως τι έχετε δοκιμάσει, τι βόλτες βγαίνει, αν πονάει κλπ...

Αυτο που βλέπω στις φωτό είναι σοβαρότατη μυική ατροφία και πιστεύω πως αυτό είναι το μεγαλύτερο θέμα αυτή τη στιγμή.
 
  • Like
Reactions: mareco


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Θα μου στριψει...τι σουρεαλ κατασταση ειναι αυτη΄?
Ποσο μα ποσο θλιβερο,το τελευταιο πραγμα που περιμενα ηταν να δω αυτες τις φωτο οχι για αυτο που δειχνουν,αυτο το ειδαμε,το καταλαβαμε αλλα για τη χρονικη στιγμη που ανεβηκαν:(
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Θα μου στριψει...τι σουρεαλ κατασταση ειναι αυτη΄?
Ποσο μα ποσο θλιβερο,το τελευταιο πραγμα που περιμενα ηταν να δω αυτες τις φωτο οχι για αυτο που δειχνουν,αυτο το ειδαμε,το καταλαβαμε αλλα για τη χρονικη στιγμη που ανεβηκαν:(
Τι εννοεις ?
 
  • Like
Reactions: Berna


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf