Dinos... ValeDinos


alx

Member
14 Απριλίου 2009
8
0
Βάρκιζα
www.smartmania.gr
καλησπερες σε ολο το φορουμ... ειμαι ο Αλέξανδρος και τυχαια βρηκα την ομορφη παρεα σας και ελπιζω να τα λεμε απο εδω και περα :D

ειχα για 13 χρονια ενα βελγικο ποιμενικο λυκοσκυλο το Ρασκα και προσφατως υιθετησα τον Ντινο :)

Τον βρηκαμε το πρωι του Σαββατου 4 Απριλιου με τα αλλα 2 αδελφακια του σε ενα κλουβι παρατημενα προφανως απο καποιους που δε μπορουσαν να αντεξουν την παρουσια τους... οταν πηγα να τα αναζητησω τον βρηκα κρυμμενο στο υπογειο ενος γιαπιου να κλαιει, ενω προφανως τα αλλα 2 μαζι με το κλουβι τους τα ειχαν βρει και τα ειχαν μαζεψει...
Τον ονομασα Ντινο (απο το Βαλεντινο) γιατι δηλωσα ημερονηνια γεννησης 14-02-09 και γιατι μας εκλεψε τις καρδιες


Ο Ντινος χαιρει ακρας υγειας και σας γαυγιζει (σχεδον)





ειμαι πολυ περιεργος να δω τι αντρας θα μας βγει αν και εχω την εντυπωση οτι μας φερνει λιγο σε rotweiler και ελπιζω labrador (δλδ ενα rotador :p)
 




















despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
εμενα μου θυμιζει λιγο μποξερ στα ματια κ τα χειλια,αν εξερεσεις το χρωμα βεβαια.να σου ζησει!:)
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
χαχαχα, πολυ καθαρματεξ φατσα..
σαν αυτα που πουλανε στα φαναρια και τα βαζεις στο παρμπριζ και κανουν ετσι -κι ετσι -κι ετσι- κι ετσι ειναι!!! ολοιδιο χαχαχα:D:D
 




Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
@galazio
ειχα εναν καθηγητη στο λυκειο και εκανε ολη την ωρα , ετσι ετσι και ετσι σε μια ωρα μαθηματος ειχε πει περιπου 250 "ετσι" βεβαια δεν χωραει στο παμπριζ αυτος !:D:D:D

@αΛχ
Να σου πω τι απαντηση του κτηνιατρου μου την πρωτη φορα που ρωτησα τι ρατσα ειναι η Λακτα ,ενας φιλος την περασε για ροτ, μου ειπε οτι ειναι διασταυρωση "Παπαναστασιου" δλδ μια περιοχη που περνουν πολλοι ανθρωποι,αρα και απο το DNA της Λακτας εχουν περασει πολλοι σκυλοι ! Μην το ψαχνεις να το χαιρεσαι και θα σε ανταμοιψει!!! Οπως εμενα ---Μια φαγομενη καρεκλα!!! :D:D
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.822
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU