Discover Dogs


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Βρε παιδί μου, τι σχέση έχει τώρα το ΒΗ [θου Κύριε] και το Good citizen, με την διοργάνωση του discover dogs; Τι κόλλημα είναι αυτό που έχεις φάει; :D
 
  • Like
Reactions: alexxela






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Εμεις θα βολταρουμε κυριακη 5-οκτ μεταξυ 12.30 και 15.30 στην εκθεση, μαζι με το μαυροσκυλο. Θα σας πουμε εντυπωσεις οταν επιστρεψουμε!
Ελεγα να βολταρω ανευ μαυροσκυλου φυσικα. Το μαυροσκυλο το δικο μου μονο σε ημερα ανισορροπου σκυλου. :D Αμα ξεκουνηθω ελπιζω να σας πετυχω καπου. Και οποιον αλλο ειναι εκει φυσικα, θα ψαχνω γνωστες φατσες σκυλιων:LOL:
 
  • Like
Reactions: noni_papa












Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Αν ήσασταν εκεί σήμερα σας ειδα χαϊδέψα κ το σκυλάκι σας:p
Οχι,σμερα δεν πηγαμε. Αυριο μεσημερακι θα παμε. Ειδα και το προγραμμα εχει και παρουσιαση της φυλης των Ροτβαιλερ ..αλλα ειναι αργα το απογευμα....μαλλον δεν θα την προλαβουμε!
 




Δέλτα

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2016
250
634
Οχι,σμερα δεν πηγαμε. Αυριο μεσημερακι θα παμε. Ειδα και το προγραμμα εχει και παρουσιαση της φυλης των Ροτβαιλερ ..αλλα ειναι αργα το απογευμα....μαλλον δεν θα την προλαβουμε!
Άλλο ροτι με ροζ ξεθωριασμενο κολαρο χαϊδέψα τότε. Την παρουσίαση την είδα αλλά δεν ήταν τίποτα το συγκλονιστικο...Πλάκα είχαν τα Λαμπραντόρ που δεν πήραν τα μάτια τους πάνω από τις λιχουδιές τα Γερμανία ποιμενικα που δεν βρίσκαν ησυχία και τα μποξέρ που χάλαγαν τον κόσμο να παίξουν μεταξύ τους...τα ρότις κυρίες!

Την δικιά μου δεν την πήγα πολύ στρεσοκατασταση μου φάνηκε..έκατσα και πολύ ώρα...

Εδώ το βλέμμα ταΐσε με λιμοκτονω
20171104_155458.jpg
Εδώ το βλέμμα πάμε να φύγουμε σου λέω δεν αντέχω
20171104_160513.jpg 20171104_160557.jpg
Εδώ το βλέμμα μα γιατί δεν με αφήνεις να παίξω με τον διπλανό
20171104_163716.jpg
Και από εδώ οι κυρίες!
20171104_161959.jpg
 


alexxela

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2017
200
84
39
Πολύ καλά.. Εγώ μίλησα λίγο με τους διοργανωτές και συζητήσαμε για το πώς άλλαξαν πολύ τα κείμενα για να είναι πιο ξεκάθαρα στο website και να αποφύγουν άλλες παρεξηγήσεις.

Συνεχίζω να έχω ενστάσεις για τον διαγωνισμό αλλά λόγω των βελτιώσεων που έκαναν τώρα είναι ενστάσεις και όχι καθαρή διαφωνία. Ήταν πολύ θετικό το ότι ήταν αποκρίσιμοι.

Μακάρι ότι τα post εδώ να έπαιξαν τον ρόλο τους! Ουτοπικό αλλά ποιός ξέρει.
Εγώ μπορεί να πάω αύριο να περάσω και από τους Roots and Shoots.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Μακάρι ότι τα post εδώ να έπαιξαν τον ρόλο τους! Ουτοπικό αλλά ποιός ξέρει.
Πιο ουτοπικό...πεθαίνεις :LOL: Δεν νομίζω ότι διαβάζουν dogforum :D

Εγώ μπορεί να πάω αύριο να περάσω και από τους Roots and Shoots.
Τι είναι αυτοί; Δεν τους πήρε ο μάτης μου!
 




alexxela

Well-Known Member
20 Μαρτίου 2017
200
84
39
http://rootsandshoots.gr/
http://rootsandshoots.gr/roots-shoots/historyofrootsandshoots/
Είναι στις δράσεις για παιδιά. Το ξεκίνησε η Jane Goodall.

Πιο ουτοπικό...πεθαίνεις :LOL: Δεν νομίζω ότι διαβάζουν dogforum.
Ναι σίγουρα, αλλά ταυτόχρονα είναι πολύ απλή η σκέψη ότι κάποιος στο marketing θα έμπαινε στα δύο τρία ελληνικά φόρουμ για να δεί πώς αναφέρονται στην εκδήλωσή του οπότε.. ελπίζω :)

Συγκεκριμμένα μου έγραψαν ότι το "Στις μέρες μας, που είμαστε όλοι συνηθισμένοι στους κλασικούς διαγωνισμούς μορφολογίας και τα παρεμφερή καλλιστεία" το αφαίρεσαν επειδή αυτοί αναφέρονταν στα καλλιστεία σκύλων και διαγωνισμούς μορφολογίας χωριστά και δεν έκαναν σύγκριση μεταξύ τους. "Εφόσον ο διαχωρισμός αυτός δεν είναι για κάποιους σαφής, αποφασίσαμε να αφαιρέσουμε τη συγκεκριμένη λέξη για να μην προκαλείται σύγχυση."
Καλά έπραξαν πάντως, θετικό.
 
  • Like
Reactions: mareco






Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Ενταξει για το μερος που εγινε,ηταν αρκετα γεματη εκθεση. (καμια σχεση με την ετησια διεθνη που γινεται στο εκθεσιακο κεντρο του αεροδρομιου)! Ειχε αρκετο κοσμο και νεες ηλικιες. Νομιζω οτι ηταν αρκετα καλη διοργανωση. Εμεις βολταραμε, ειδαμε και καποιους συμφορουμιτες, ειδαμε και καποιους εκτροφεις....μιλησαμε και με εκθετες...πασπατεψαμε και λιγα σκυλακια...η ροτι στρεσαριστικε σε μεγαλο βαθμο....αλλα τι να κανει με τον τρελο που χει μπλεξει....ολα ωραια ηταν...μια γεματη Κυριακη!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3