Dog lovers Gold Ξηρά τροφή -την ξέρει κανείς;


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
εγω παλι γιατι νομιζω οτι τα κονομησε και τωρα γεια σας?
Εκτος και αν κανει διακοπες ο ανθρωπος και θα επανελθει δυναμικοτερος!
Αμα τα κονομησε, γιατι να μη συνεχιζει να τα κονομαει;; :confused:
 




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Για πολλους λογους. . . .τεμπελιας, βαρεμαρας, ισως εχει βρει να φερει κατι αλλο,
ισως ξεφουσκωσε η φουσκα?
Iσως και να αυτοκτονησε. Η' να εβγαλε καλους στα ποδια και να μη μπορει να περπατησει. Η' ο ιδιος ιος που εριξε το site να χτυπησε κι εκεινον και να ναι αδιαθετος.

Neeeext.
:)
 






Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
:) Περα απο την πλακα δεν ηταν και πολυ επαγγελματικο εκ μερος του διοτι
ταιζουν αρκετοι την τροφη και θα πρεπει να ξερουν κατα ποσο θα συνεχισει να
την φερνει η οχι για να πραξουν αναλογως. Μια αναρτηση στο site του θα ηταν
οτι πρεπει!
 






Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Προσωπικα τηλεφωνο δεν τον εχω παρει αλλα ξερω ατομο που ταιζε και τωρα
ψαχνετε για αλλη τροφη. Ειναι τραγικο να θελω να παρω ενα τσουβαλι και να
ειμαι υποχρεωμενη να παιρνω 15τηλεφωνα για το που θα το βρω και αν. . .
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Eγω του ειχα στειλει μνημα και με πηρε πισω την επομενη ζητωντας μου και συγγνωμη για την καθυστερηση. Αλλα αυτο εγινε πριν 1 μηνα περιπου. Τωρα δεν ξερω. Μπορει και να μη σθμβαινει και τιποτα και απλώς να κανουμε ραδιο αρβυλα εμεις οι ιδιοι.
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Τι να πω, εγώ μόνο μία φορά είχα πρόβλημα καθυστέρησης (4-5 ημερών) και έχω παραγγείλει πάνω από 10 φορές.
Ελπίζω να μην τρέχει κάτι, άντε να βρίσκω άλλη τροφή τώρα....
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Και το site γιατι το κατεβασε τοτε? Anyway μπορει να ειμαστε και ραδιο αρβυλα
και να του εχει τυχει κατι του ανθρωπου αλλα doglovers τωρα δεν βρισκεις.
Οποτε νομιζω θα προτιμησω κατι πιο "σταθερο" για τα σκυλια μου απο το να
ψαχνομαι.
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ρε παδιά, πριν μια βδομάδα σας λέω παρέλαβα, απλά στελνοντας μνμ ότι έκανα την κατάθεση μου ήρθαν 3 τσουβάλια σε 2 μέρες!
 






cantona

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2011
76
13
Τίποτα δεν γίνετε.
Κι εγώ από την προηγούμενη βδομάδα παίρνω τηλέφωνο μια είναι κλειστό και μια δεν απαντάει.
Δεν λέω καλό παιδί έδειχνε,φιλότιμο κι εξυπηρετικό όποτε τον χρειάστηκα(κάθε 20-25 μέρες) αλλά για την τροφή του τον παίρνουμε τηλέφωνο όχι για κοινωνικές σχέσεις.
Όποιο πρόβλημα και να είχε θα μπορούσε να ενημερώσει με κάποιο τρόπο το πελατολόγιο του.
Δυστυχώς σήμερα δεν μπορούσα να τον περιμένω άλλο αφού η τροφή για τα κορίτσια τελείωνε και βγήκα στην αναζήτηση.
Βρήκα την belcando κοντά στην τιμή της dog lovers και μόλις τους έδωσα το βραδινό τους,αν τους κάτσει,σε 1-2 μέρες θα παραγγείλω 1 σακί για να μπούμε σε μια σειρά.
Κρίμα...
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Τίποτα δεν γίνετε.
Κι εγώ από την προηγούμενη βδομάδα παίρνω τηλέφωνο μια είναι κλειστό και μια δεν απαντάει.
Δεν λέω καλό παιδί έδειχνε,φιλότιμο κι εξυπηρετικό όποτε τον χρειάστηκα(κάθε 20-25 μέρες) αλλά για την τροφή του τον παίρνουμε τηλέφωνο όχι για κοινωνικές σχέσεις.
Όποιο πρόβλημα και να είχε θα μπορούσε να ενημερώσει με κάποιο τρόπο το πελατολόγιο του.
Δυστυχώς σήμερα δεν μπορούσα να τον περιμένω άλλο αφού η τροφή για τα κορίτσια τελείωνε και βγήκα στην αναζήτηση.
Βρήκα την belcando κοντά στην τιμή της dog lovers και μόλις τους έδωσα το βραδινό τους,αν τους κάτσει,σε 1-2 μέρες θα παραγγείλω 1 σακί για να μπούμε σε μια σειρά.
Κρίμα...
Α, μάλιστα... Περιφημα...

*Στην δουλεια μου παντα λεμε:
Κακό logo, κακό site (κακή σχεδιαστικη εικονα γενικα) = κακή εξυπηρετηση σιγουρα και ισως και κακο προϊον. Ειναι κανονας.


*αναφερομαι στο κακο-αντιαισθητικο site που ειχαν
 
Last edited:


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Εξαλλου και η αποδειξη που μου ειχε δωσει τοτε εγραφε αλλα ντ' αλλων θυμαμαι. Νομιζω ειχε το ονομα ενος χασαπικου ή κατι τετοιο....

Κοιτα να δεις που η Ειρηνη και ο Φωντας ειχαν δικιο... :)