Kαταλληλο κρεβατι για λαμπραντορ??




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
@ghelly ας τον να λέει!
Και η κακή διαφήμιση είναι διαφήμιση!
Εγώ με την τόση δα φωτογραφία προσπέρασα γρήγορα και δεν την είδα πριν το σχόλιο.

Και δε θα ήταν ωραίο να περνάει στα ψιλά το κουβαράκι σου εεεεε..... το κοριτσάκι σου ήθελα να πω! :p

Εννοείται ότι αυτά τα λέμε από τη ζήλια μας εμείς με τα κοντότριχα! :)

Τα κοντότριχα και μαδερά!!! Να τα λέμε όοοοολα:p

Αααχ γιατι τον Περσέα.... τι τον θυμηθήκατε ρε σεις... αααχ αυτό το πλασμα!
 
  • Like
Reactions: LaCat and johnk








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Όσο θυμάμαι.... η αγγελία του, η υιοθεσία... το φινάλε. Ίσα που ειχα προλάβει να χαρώ.
 
  • Like
Reactions: johnk


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Νομιζω καποιος οφειλε να βαλει μια σημανση
*ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΑ ΚΛΑΨΕΤΕ!
προειδοποιηστε ρε παιδια πρωτα...
 


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
@johnk Τραγική ιστορία με γλυκόπικρο τέλος... τουλάχιστον ο γλυκούλης πήρε πολυ αγάπη απο πολλά άτομα και τελικά ένιωσε την ζεστασιά ενός σπιτικου! Ειναι τόσοι άλλοι που δεν ειναι τυχεροί να γνωρίσουν την άλλη όψη του νομισματος... :cry:
 
  • Like
Reactions: johnk


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Η @kasi κι εγώ "ξέρουμε"...:cry::)
Να ξερατε μονο εσεις...
Όσο θυμάμαι.... η αγγελία του, η υιοθεσία... το φινάλε. Ίσα που ειχα προλάβει να χαρώ.
Και που να τον γνωριζες... να τον ειχες παρει μια αγκαλια... να τον εβλεπες να θελει να παιξει με μια κουταβα και να μη μπορει...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ο Περσέας -ανεξάρτητα από τις περιγραφές που συνοδευαν την αγγελία- είχε την δύναμη να "αγγίζει" έστω και από μακρυά, μέσα από την οθόνη. Πολλοί (πιστεύω) παρακολουθούσαν την πορεία του μέσα από το fb έστω και αν δεν μπόρεσαν ποτέ να του δώσουν ένα χάδι ή να φωνάξουν το όνομα του.
 
  • Like
Reactions: johnk and Amaliaz


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Μεγάλο δίκιο η Αμαλία...

Τον πλησίαζες (άγνωστος) και χαιρόταν... όταν (μετά από 5 λεπτά χάδια) πήγαινες να απομακρυνθείς... μένει ακόμα στα αφτιά μου ο χαμηλόφωνος "θρήνος" του...
 
  • Like
Reactions: kasi


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Το καταλληλο κρεβατι παντως για ολα τα σκυλια ειναι η λεκανη της Κασι και οι δικες μας. :LOL:
 
  • Like
Reactions: kasi


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Και μετά θυμήθηκα το αποτέλεσμα της ίδιας κίνησης και σε γάτες...
(τυχαία εικόνα από το ιντερνέτι)
Οπου έχει συμβεί τι ακριβώς δηλαδή; Για πες εσύ, γιατί μάλλον έχω καταλάβει λάθος :eek::oops:o_O
 
  • Like
Reactions: johnk




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Τι δηλαδή βρε παιδί μου;
Μακελειό από την γάτα προς τον άνθρωπό της, για κάποιο λόγο;
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Ναι ρε παιδί μου, δε σηκώνονται, γυρνάνε και σε βαράνε με το νύχι κι αν επιμείνεις σου κάθονται και δυο δαγκωματιές και δυο νυχιές και μετά τρέχουν να κρυφτούν.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Ε...για πόσο θα μπορούν να μείνουν κρυμμένες!!!
Θα πεινάσουν, δεν θα πεινάσουν; :mad:
Φίλε...χαλκομανία θα το 'χα κάνει. Κάδρο, για τον τοίχο :mad:
 
  • Like
Reactions: sea-mol


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Εντάξει, κοίτα, έχει δίκιο η Aslan, αν είσαι σωστός και τις έχεις εκπαιδεύσει, τέτοιες κακομαθησιές τις αποφεύγεις. Πόσοι ξέρουν να εκπαιδεύουν γάτες; Ελαχιστότατοι από όλους αυτούς που έχουν. Ούτε εγώ ξέρω. Στο γάτο όμως που τον εμπιστευόμουν κ με εμπιστευόταν και που με κορόιδευε η μαμά μου ότι εμείς σχεδόν κάνουμε συζητήσεις αναμεταξύ μας αρκούσε να του πεις να κατέβει (όπου απαντούσε "ου-ά-ου" = "άσε με δε θέλω", του λεγα εγώ κάτι τύπου "δε με νοιάζει, να πας αλλού", σηκωνότανε και μάλλον με έβριζε στο δρόμο "ου-α-ουουου-γγρρρρ-ουου").

Όσο για το πόσο μπορούν να μείνουν κρυμμένες... χα! Τι μου θύμισες κι εσύ (ε, όχι, δεν το τραβάω άλλο με το γατο-off)!
 
  • Like
Reactions: mareco




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
  • Like
Reactions: d-friend and mareco