KANGAL


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
Χαζομαρα ειναι να αφηνεις τον σκυλο σου να αγριευει με αλλα σκυλια και εσυ να εισαι παρων και απων συγχρονως αφου αφηνεις τον σκυλο σου να σε γραφει και να λαλακιζεται ενω μπορεις να παιζεις με τον σκυλο σου και να κερδισεις ολα αυτα που χανεις οταν αφηνεις τον σκυλο σου να σε γραφει και ακομα περισσοτερα .

Εσυ εισαι ειδημονας ;
 


Master

Well-Known Member
4 Σεπτεμβρίου 2011
315
1
Χαζομαρα ειναι να αφηνεις τον σκυλο σου να αγριευει με αλλα σκυλια και εσυ να εισαι παρων και απων συγχρονως αφου αφηνεις τον σκυλο σου να σε γραφει και να λαλακιζεται ενω μπορεις να παιζεις με τον σκυλο σου και να κερδισεις ολα αυτα που χανεις οταν αφηνεις τον σκυλο σου να σε γραφει και ακομα περισσοτερα .

Εσυ εισαι ειδημονας ;
Ο δικος μου ο σκυλος μαλακιζεται?Και που ξερεις εσυ οτι με γραφει ρε???
Ακου Ειδημονα τις υποδιεξεις θα τις κανεις αλλου...Τα δικα σου τα σκυλια αποκαλεσε τα μαλακες και δεν ξερω εγω τι αλλο...
Ασε να κρινω εγω τι ειναι καλυτερο για το δικο μου το σκυλι και κοιτα τα δικα σου...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του "το σκυλί σου λαλακίζεται" και "το σκυλί σου είναι λαλάκας"

και μην ανάβετε τα αίματα τσάμπα και βερεσέ....υπάρχον τρόποι και τρόποι να πούμε τα ίδια πράγματα
 


Master

Well-Known Member
4 Σεπτεμβρίου 2011
315
1
υπάρχει μεγάλη διαφορά μεταξύ του "το σκυλί σου λαλακίζεται" και "το σκυλί σου είναι λαλάκας"

και μην ανάβετε τα αίματα τσάμπα και βερεσέ....υπάρχον τρόποι και τρόποι να πούμε τα ίδια πράγματα
Το ιδιο πραγμα ειναι οταν μιλαει για τα δικα μου σκυλια....
Δεν ειδα πουθενα τροπους....
 


hailander

Well-Known Member
2 Μαϊου 2008
425
15
Ελάτε ρε παιδιά τώρα,νυσάφι πια με το βίντεο του Master,Τον Γκοντζίλα είδατε?Ενα κουταβάκι 3 μηνών γαύγισε σε διερχόμενο σκύλο!!!!!!!!Τι λέτε ρε!!!Απίστευτό!Κοσμογονικό γεγονός...Σοκ για την παγκόσμια κυνολογική κοινότητα...Ακούς εκεί κουταβάκι να γαυγίσει διερχόμενο σκύλο!!!Και από κει βγάλατε και 1,2 τόνους συμπεράσματα...Για τον σκύλο,για το μέλον του σκύλου,για τον ιδιοκτίτη του,για το τι αμάξει έχει,για το πια γκόμενα....Κερνάει(πορτοκαλάδα) κλπ κλπ κλπ Εάν αυτό δεν είναι υπερβολικό τότε τι είναι?Ολη αυτή η μανούρα για ένα βιντεάκι μερικών δευτερολέπτων?Και εγώ έχω μαζέψει ένα κουταβάκι,το οποίο τώρα είναι περίπου 80 ημερών.Αφου το τάισα 1.2 βδομάδες και πήρε λίγο τα πάνω του,προχθες πήρα τον μεγάλο για βόλτα και περάσαμε από το χωράφι να το επισκεφτούμε.Μόλις είδε τον μαντράχαλο ήρθε στην πόρτα και έκανε τσαμπουκάδες,τον έβγαλα έξω τα ίδια...Ε λοιπόν?Και τι σημαίνει αυτό τώρα? Τόσο πρωτοφανές είναι έχει ξεσικωθεί θύελα?
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ζουν αναμεσα μας φιλε κ ο μαστερ ειναι βαλτος να μας βγαλει απο την πραγματικοτητα. ξεσηκωνομαστε εναντιον του κ ξεχναμε τα χαρατσια!αρε μαστερ αντιχαρατσικε!!!!
 








Christosp

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
822
6
ΑΙΓΑΛΕΩ . ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ρε παιδια σχολαγα την περασμενh εβδομαδα και στο ποταμι βλέπω μια bmw με κινητο τηλεφωνο πισω και να λεει Kangal ο νουμερο ενα σκυλος στο κόσμο ή κατι τετοιο ... το εχει κανενας αλλος .....

Δεν προλαβα να τραβηξω φωτογραφια μαμώτο :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Καλά δεν ντρέπεσαι να έχεις τον σκύλο έτσι; Αν θέλεις να τον περιορίζεις για λίγη ώρα φτιάξου ένα μεγάλο σε μέγεθος κλουβί και έχετον εκεί, για λίγη ώρα επαναλαμβάνω. Το δέσιμο είναι απαράδεκτο.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βρε ηρεμηστε.
Δεν ξερουμε αν ζει εκει ο σκυλος καν.
Δε μας βαζεις και μια αλλη φοτο GOUSOS να τον δουμε και καλυτερα?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
ρε παιδια σχολαγα την περασμενh εβδομαδα και στο ποταμι βλέπω μια bmw με κινητο τηλεφωνο πισω και να λεει Kangal ο νουμερο ενα σκυλος στο κόσμο ή κατι τετοιο ... το εχει κανενας αλλος .....

Δεν προλαβα να τραβηξω φωτογραφια μαμώτο
Κάπου πάει το μυαλό μου, αλλά κρατάω πισινή...:rolleyes:

"Kangal the king of the dogs" μήπως έλεγε;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Δε μας βαζεις και μια αλλη φοτο GOUSOS να τον δουμε και καλυτερα?
Βασικά...αν μας έλεγε και καμμιά κουβέντα, ακόμη καλύτερα :rolleyes:

Αμαλία έχεις δίκιο. Μάλλον μόνο για τις ανάγκες της φωτογράφησης επιλέχθηκε το μέρος ;):p
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Αμαλία έχεις δίκιο. Μάλλον μόνο για τις ανάγκες της φωτογράφησης επιλέχθηκε το μέρος ;):p
χαχααχααα μάλλον κορίτσια έχετε δίκιο!
Αφού λέω που ετοιμάζομαι να κάνω άλμπουμ του Έλβις με την Νατάσσα να μην τον πάμε ούτε σε γρασίδι ούτε σε θάλασσα αλλά να τον αλυσοδέσω έτσι για τις ανάγκες της φωτογράφησης...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Όπως και να έχει...δεν μπορείτε να λέτε για ντροπές αν δεν απαντάει...
Σωστά, μπορεί ούτε καν να είναι δικός του ο σκύλος και να φωτογράφησε κάποιο άλλο σκύλο..
Το παίρνω πίσω, ντροπή όποιου αλυσοδένει έτσι τον σκύλο του .
 


hailander

Well-Known Member
2 Μαϊου 2008
425
15
Ρε παιδιά,μπορεί να δέθηκε προσωρινά για κάποιον λόγο,πρώτη φορά βλέπετε σκύλο δεμένο?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.115
Μηνύματα
895.843
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981