Pedigree


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
παιδια μηπως θα μποροθσατε να μου πειτε πως εξακρυβωνω του Pedigree του σκυλου μου το γενεολογικο του δεντρο και την χωρα προελευσης;;;;γιατι ειμαι λιγο ασχετη!!!!



συγνωμη ROTTIE!!!!
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
PUG2 said:
παιδια μηπως θα μποροθσατε να μου πειτε πως εξακρυβωνω του Pedigree του σκυλου μου το γενεολογικο του δεντρο και την χωρα προελευσης;;;;γιατι ειμαι λιγο ασχετη!!!!



συγνωμη ROTTIE!!!!
το σκανάρουμε.

το βάζουμε σε καινούργιο θέμα στο dogforum

και οι ειδικοί θα αποφανθούν

κόστος 0,65 ευρω ο πρόγονος

(να βγάλουμε και τίποτα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
PUG2 said:
ειναι ενας αριθμος;;τι να σκαναρω βρε παιδια;
παιδια μηπως θα μποροθσατε να μου πειτε πως εξακρυβωνω του Pedigree του σκυλου μου το γενεολογικο του δεντρο και την χωρα προελευσης;;;;γιατι ειμαι λιγο ασχετη!!!!



συγνωμη ROTTIE!!!!
μάλλον μας κοροιδεύεις

το PEDIGREE
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
κταρχην δεν θελω να κοροιδεψω κανεναν ειμαι ασχετη και πολυ πιθανον να με εχοθν κοροιδεψει οπωσ μου ειπατε!!!!


στο βιβλιαριο του εχει στο κουτακι του pedigree ενα μεγαλο αριθμο αυτο ειναι η κατι αλλο;;;;



το οτι τα ξερετε εσεις δεν σημαινει οτι τα ξερουμε ολοι!!!!για αυτο συζηταμε για να μαθαινουμε!!!!!
 










ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
φεύγω και αφήνω πίσω μου συντριίμια.συγγνώμη αλλά εμένα όταν μου λένε pedigree καταλαβαίνω pedigree

και όχι την ........................... παρτίδα του εμβολίου ούτε την τροφή :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Πω πω..! Απίστευτο ρε παιδιά.. :shock: Τι να της είπαν της κοπέλας?
Εύχομαι να μη θύμωσε και να ξαναμπεί να συζητήσουμε το θέμα γιατί είναι αρκετά σοβαρό…
 






PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ΜΑΚΗΣ said:
φεύγω και αφήνω πίσω μου συντριίμια.συγγνώμη αλλά εμένα όταν μου λένε pedigree καταλαβαίνω pedigree

και όχι την ........................... παρτίδα του εμβολίου ούτε την τροφή :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:




εδω ειμαι!!!!!στο βιβλιαριο στο πεδιο του pedigree εχει ενα αυτοκολλητο με πολλα νουμερα για αυτο το ειπα pedigree....σας ειπα οτι δεν ξερω οτι βλεπω λεω!!!!!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Εάν εννοείς το “identification number” πρόκειται για το chip (barcode και από κάτω ένας αριθμός) και ουδεμία σχέση έχει με το pedigree…

EDIT: oscar μαζι γραφαμε!