pet(φλερτ) - υπηρεσiα ζεuγαρώματoς


Status
Κλειδωμένο θέμα






vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
γιατι να ζευγαρωσει η νταιζη σου; και τι ειναι η νταιζη σου; και με τι ζευγαρωσε; και γιατι ζευγαρωσε;
 




DOG.CRIME

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2010
1.289
7
Κτηνίατρος είναι ο άνθρωπος!
Σε περίπτωση ''λάθους'' δεν έχει να επωμισθεί μεγάλο κόστος!

Συγχαρητήρια!
 


3 Ιουνίου 2010
13
0
Η νταίζη μου είναι Ακίτα θηλυκό και τη ζευγάρωσα για να δώσω κουτάβια στα ανηψάκια μου και σε κάτι φίλους μου. Τα κουτάβια γίναν ανάρπαστα και είμαι ευχαριστημένος καθώς ήταν πολύ δύσκολο να βρω το κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Η νταίζη μου είναι Ακίτα θηλυκό και τη ζευγάρωσα για να δώσω κουτάβια στα ανηψάκια μου και σε κάτι φίλους μου. Τα κουτάβια γίναν ανάρπαστα και είμαι ευχαριστημένος καθώς ήταν πολύ δύσκολο να βρω το κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
Τι κριτήρια έπρεπε να πληρεί ο κατάλληλος αρσενικός;
 


DOG.CRIME

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2010
1.289
7
Η νταίζη μου είναι Ακίτα θηλυκό και τη ζευγάρωσα για να δώσω κουτάβια στα ανηψάκια μου και σε κάτι φίλους μου. Τα κουτάβια γίναν ανάρπαστα και είμαι ευχαριστημένος καθώς ήταν πολύ δύσκολο να βρω το κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
Θα μπορούσες να προσδιορίσεις πως θεωρείς ότι πρέπει να είναι το κατάλληλο αρσενικό?

Η Νταίζη και αυτή κατάλληλη,αν ναι γιατί?
 




vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Τι σου κάνει η παιδεία βρε παιδί μου , ε άμα είναι και πανεπιστημιακή έχει άλλη βαρύτητα.
Τελικά δεν είναι η παιδεία , είναι η απλή καθημερινή ανθρωπινή λογική .

Όσο σκέπτομαι ότι η συμβουλή ενός κτηνιάτρου γίνεται άμεσα ορισμός από τους άμαθους που θέλουν να ενημερωθούν, ειλικρινά τρομάζω.
 
Last edited:


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Η νταίζη μου είναι Ακίτα θηλυκό και τη ζευγάρωσα για να δώσω κουτάβια στα ανηψάκια μου και σε κάτι φίλους μου. Τα κουτάβια γίναν ανάρπαστα και είμαι ευχαριστημένος καθώς ήταν πολύ δύσκολο να βρω το κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
σύμφωνα με την Κτηνιατρική επιστήμη
το Κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
βρίσκεται με αγγελία???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
και το κατάλληλο ακίτα θηλυκό είναι "αυτό που έχει ο αναρτήσας την αγγελία" ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

και γιατί το λένε επιστήμη?
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Κύριε...κτηνίατρε είστε εκτροφέας?

Αν όχι θα σας συμβούλευα να μην μπλέκεται στα τα της εκτροφής!

Αν θέλετε να μου φέρετε αντίλογο έχω πολλά επιχειρημάτα να επικαλεστώ...

Αν δεν τοποθετηθείτε σοβαρά το topic θα κλειδωθεί γιατί αυτή είναι η γραμμή του forum!Αν βρίσκεται κάτι μεμπτό τότε πάλι θα σας συμβούλευα για χάρη του "λειτουργήματος" που κάνετε να ενημερωθείτε γιατί σας αφορά άμεσα...
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
σύμφωνα με την Κτηνιατρική επιστήμη
το Κατάλληλο Ακίτα αρσενικό
βρίσκεται με αγγελία???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
και το κατάλληλο ακίτα θηλυκό είναι "αυτό που έχει ο αναρτήσας την αγγελία" ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

και γιατί το λένε επιστήμη?
Πω πω ρε παιδί μου και συ, κόλλημα...
Δεν είναι θέμα επιστημης...
Για γυναικεία ολοκλήρωση μιλάμε...
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ΔΕΝ ΓΕΛΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ
μου κοτσάρει και το ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣΑΤΤΙΚΗΣ και μου λέει για κατάλληλα ακίτα αρσενικά............................
ήμαρτων ρε πστ μου................:(:(:(:(:(:(:(:(:(
ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ
 


3 Ιουνίου 2010
13
0
Θα σας λύσω όλες τις απορίες, Η Νταίζη μου είναι ένα ολόλευκο Ακίτα, και έψαχνα ένα αρσενικό στα χρώματα του Hatchiko. και συγνώμη αλλά στα ανιψάκια μου κάνω ότι δώρο θέλω εγώ
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
To petflitkaipipesblue σου βρισκει λεει με 50 ευρω " ταιρι " για καναδυο κουμπαρους ποσο παει το μαλι ;


Στην σελιδα λεει οτι ανηκει σε κτηνιατρους και ο μαγκας μπηκε να μας πει οτι ειναι κτηνιατρος και βρηκε το καταλληλο ταιρι ;)
 


3 Ιουνίου 2010
13
0
Και θα σας παρακαλούσα να μην με υβρίζετε, εγώ είμαι αρκετά κόσμιος νομίζω, μπορείτε να μου πείτε γιατί πράπει να λογοδο΄τησω που θέλω να κρατήσω κουτάβι από τη σκυλίτσα μου??
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU