RONNIE


Status
Κλειδωμένο θέμα

aris83

Well-Known Member
17 Απριλίου 2010
202
0
Γέρακας
Πρώτον:Μακάρι να μπορούσες να ζήσεις ότι έζησε το σκυλί σου για να έρθει στα χέρια σου

Δεύτερον:πρόσεξε μην είσαι σαν το ανέκδοτο του πόντιου που όλοι πήγαιναν "ανάποδα" στο δρόμο και αυτός "κανονικά"

Τρίτον:Μαλακία δεν είναι που ασχολήθηκες με ηλίθιους μαλακία,μαλάκια είναι ότι ασχοληθήκαμε εμείς μαζί σου

Τέταρτον
:Γίνονται αγορές μωρών από τα Βαλκάνια σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι λέγονται έμποροι σαρκός

Πέμπτον
:Είναι άσχημο να σου δείχνουν τα σφάλματα σου το καταλαβαίνω και αυτό κατανοώ την αντίδραση σου

Έκτον
:Χαίρομαι όταν κάποιος με αποκαλεί ηλίθιο μου αποδεικνύει πόσο δίκαιο έχω σε αυτό που του λέω
 
Last edited:




Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Βρε Tonini... τι απαντας? Λες ο harryf3 να μην ξερει τι ειναι το pedigree?
Η αλήθεια ειναι οτι μου φάνηκε λίγο περίεργο...γτ οντως απο διάφορα ποστ του βλέπω οτι το κατέχει το θέμα αρκετα....Ε, βρε Αμαλία μου,λίγο το ότι είμαι ξάνθια,λίγο η ζέστη, λίγο η εξεταστική.....θες κ άλλα?!χιχιχι!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Τι μου θυμιζει ...τι μου θυμιζει....

ααααααα... "εκτροφειο" Dogcenter ε? εεεε???

κερδισα????
Ενα ηλεκτρονικο λουκουμι!!! Και εγω αυτο σκεφτηκα ομως αρα θελω και εγω ενα ηλεκτρονικο λουκουμι!!!
 




















RONNIE

Member
9 Ιουνίου 2010
5
0
οκ ΘΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. PEDIGREE ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ. Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ PEDIGREE ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑ Π Α Ρ Τ Ι ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΗΜΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
To pedigree δεν ειναι μονο για τις Εκθεσεις Ronnie...
Δυστυχως ολα συνηγορουν προς το παρον οτι ο σκυλος σου ειναι απο puppy mill....Κανε ενα ψαξιμο στο google και θα καταλαβεις τι παιζει...
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
αντε να δουμε αν εχει κανεις το κουραγιο με τετοια ζεστη να εξηγησει στο παιδι γιατι λεει βλάκειες.......
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
οκ ΘΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. PEDIGREE ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ. Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ PEDIGREE ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑ Π Α Ρ Τ Ι ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΑΓΚΙΑ ΚΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΗΜΑ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ.
ξαναπέστα Χρυσοστομε :p:p:p
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ζητάω ταπεινά συγγνώμη που δεν ήξερα και αποκάλεσα σκυλέμπορα τον σκυλέμπορα, που ναι... το να γίνει συναλλαγή στην μέση του δρόμου όταν πρόκειται για ζωντανό πλάσμα είναι το φυσιολογικό.... που πέθανε το κουταβάκι (και δεν ψόφησε....) και.... ο ΕΚΤΡΟΦΕΑΣ έδωσε άλλο..... νόμιζα πως μόνο τα pet shop δίνουν εγγύηση.... και σου αλλάζουν το κουτάβι σαν να είναι ελλαττωματική συσκευή..... για να καταλήξω..... Ωραίος ο τύπος.....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ronnie θα σε στενοχωρήσω, αλλά αδελφάκι μου, έχεις τεράστια κόμπλεξ. Απλά δεν το ξέρεις.
Πρέπει πραγματικά να είσαι για λύπηση. Εμένα τουλάχιστον το "γράψιμό" σου, αυτό μου βγάζει.
Και για σένα δεν νοιάζεται και κανένας. Για το σκυλάκι σου ειλικρινά λυπάμαι πολύ.
Γιατί που αλλού θα σε παίρνει να βγάζεις την κομπλεξάρα σου; Ανώνυμα στο ιντερνετ και στο δόλιο το ζωντανό.
Καλά για μαγκιά και κλανιά δεν το συζητώ. Πρέπει να έχεις βρωμίσει όλον τον Βόλο.
Και σε περίπτωση που δεν στο έχει πει κανένας άλλος μέχρι τώρα... έχεις τεράστιο πρόβλημα.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981