sancho


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
εχει παρει ο τασουλης κατι σκρινσουτ με πμ που του την λενε (και καλα) και τον εχουν μπλοκαρει κιολας για να μην μπορει να απαντησει
και τελικα απαντησε σε σχολια και πηγε και για μπανιο χαχαχαχα
 
  • Like
Reactions: Estranged


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Αχαχαχαχχα

Και του Τασου το ποστ βεβαια πολλες τελιτσες ειχε, σα να σου λεει "εχω παρει σκριν σοτ, το νου σου"!
Ο @tasos malinoua δεν εχει καταλαβει οτι η αγελη μας αποτελειται απο γνώστες. Συμπεριφοριστες το λιγοτερο. Τι; επειδη μπαινω και διαβασω το φορουμ;;;

Πλακα πλακα ο μονος που θα μπορουσε να κανει φασαρια με το φαγητο σε αυτην την φωτο, ειναι ο δικος μου αλλα απο το δικο μου χερι. Εδω που το φαγητο ερχεται απο αλλον, δε τον παιρνει να κανει κατι. Απο το δικο μου χερι, πρεπει να του το θυμιζω καθε φορα οτι πρεπει να μοιραζεται. Ο κακομοιρης κανει τρελες προσπαθειες και ασκησεις αυτοσυγκρατησης. Το δουλευουμε τακτικα!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εσύ με έχεις για πολύ στρίντζω, τελικά... Καλάαααααα, θα σου δείξω εγώ.... *me κουνάει δείκτη με νόημα *
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Παρεξηγησες!
Απλως σε εχω για ευρετηριο. Εισαι το index! Οταν η αναζητηση δεν λειτουργει, αναλαμβανεις εσυ! το αποδεικνυει και το ποιο δακτυλο επελεξες να κουνας! :LOL:
 




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Την περασμενη Δευτερα γυριζοντας απο σκυλοεκδρομη εχουμε κολλησει στον παραδρομο της εθνικης και εχει διαφορους ανθρωπους που καθοδηγουν την κινηση. Σκυβει ενας και με κοιταει στη θεση του συνοδηγου.
'Να σου κανω μια αδιακριτη ερωτηση; Χωρις παρεξηγηση, ομως;' το πε και δυο φορες.
'Παρακαλω'
'Γιατι καπνιζεις με τα παιδια στο πισω καθισμα;'
Wtf???
'... ... ... εχετε δικιο... ...'
Ειλικρινα δε ξεραμε τι να απαντησουμε ακριβως μεχρι που εβγαλε το ενα τη μυτη του απ το παραθυρο και καταλαβε ο άνθρωπος οτι ηταν σκυλια. Και λυθηκε η παρεξηγηση.
Ηταν και που ειχαμε περασει τρεις μερες με 4 (!) σκυλους μαζι παντου ακομα και σε ταβερνες που σκεφτηκα, για λιγα δευτερολεπτα, οτι εχει φτασει η φιλοζωία σε τετοια επιπεδα που με κραζουν στο δρομο που τα υποβαλω σε παθητικο καπνισμα.
:LOL::LOL::ROFLMAO:
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Την περασμενη Δευτερα γυριζοντας απο σκυλοεκδρομη εχουμε κολλησει στον παραδρομο της εθνικης και εχει διαφορους ανθρωπους που καθοδηγουν την κινηση. Σκυβει ενας και με κοιταει στη θεση του συνοδηγου.
'Να σου κανω μια αδιακριτη ερωτηση; Χωρις παρεξηγηση, ομως;' το πε και δυο φορες.
'Παρακαλω'
'Γιατι καπνιζεις με τα παιδια στο πισω καθισμα;'
Wtf???
'... ... ... εχετε δικιο... ...'
Ειλικρινα δε ξεραμε τι να απαντησουμε ακριβως μεχρι που εβγαλε το ενα τη μυτη του απ το παραθυρο και καταλαβε ο άνθρωπος οτι ηταν σκυλια. Και λυθηκε η παρεξηγηση.
Ηταν και που ειχαμε περασει τρεις μερες με 4 (!) σκυλους μαζι παντου ακομα και σε ταβερνες που σκεφτηκα, για λιγα δευτερολεπτα, οτι εχει φτασει η φιλοζωία σε τετοια επιπεδα που με κραζουν στο δρομο που τα υποβαλω σε παθητικο καπνισμα.
:LOL::LOL::ROFLMAO:
Καλά είπε ο άνθρωπος, δεν κάνω πλάκα..
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Καλά είπε ο άνθρωπος, δεν κάνω πλάκα..
Μα το ξερω. Δεν του απαντησαμε ειρωνικα. Γι αυτο κολλησαμε. Παρολα αυτα, πρεπει να παραδεχτεις οτι ηταν καπως αναπαντεχη παρατηρηση.
 
















betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Το καλοκαιρι που ειναι πιο ησυχα ο Σαντσο ειναι μαζι μου στο φροντιστηριο. Αν δω οτι τα πιτσιρικια ειναι οκ και δεν εχουν θεμα, τον αφηνω να κοβει βολτες. Η συμφωνια που εχουμε κανει ειναι οτι οταν κανουμε μαθημα, δεν ενοχλει και στο διαλειμμα παιζουμε. Ειναι πολυ συνεργασιμος οποτε και μενει.
Οταν τελειωνει το διαλειμμα παντα θα παιξει ενα τελευταιο χαρτι μηπως και τον αφησω να μεινει στην ταξη2017-06-30 13.46.17.jpg

Δεν τον αφηνω και του λεω να βγει εξω απο την πορτα. Και να μεινει εκει. Σημερα αποφασισε οτι δεν γινεται να υποχωρει μονο αυτος αλλα οτι θα συναντηθουμε στη μεση. Δεν ειναι ουτε μεσα ουτε εξω.20170630_144914-1.jpg
20170630_144903-1.jpg

:love:
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Έλα ρε φίλεεε μπράβο που τον φέρνεις στην τάξη!!!!
Θα χαίρονται και τα πιτσιρίκια!! Κάτι τέτοιες κινήσεις βάζουν το λιθαράκι τους και αλλάζουν νοοτροπίες :love::love:(y)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU